Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 09:55

Assassin's Creed Origins i Wolfenstein II za PUBG. Top 10 Steam (22 - 28 października)

PUBG nie daje szansy na zwycięstwo nawet tak silnym markom jak Assassin's Creed czy Wolfenstein. Niechybnie znak czasów. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką bestsellerów Steama.

Na dobre rozwiązał się worek z jesiennymi premierami, ale jak widać w kontekście popularności Playerunknown’s Battlegrounds wśród pecetowych graczy oznacza to jedynie możliwość rywalizacji w byciu drugą najpopularniejszą grą na Steamie. Assassin’s Creed Origins udało się osiągnąć właśnie tę pozycję, i choć jak zwykle w przypadku debiutów dużych gier fani podzielili się na zwolenników i przeciwników przygód Bayeka, zainteresowanie klientów pozwoliło uplasować się dziełu Ubisoft prawie na czele stawki. Nieco mniej emocji wzbudziła premiera Wolfenstein II: The New Colossus.

Assassin's Creed Origins za PUBG. Top 10 Steam (22 - 28 października) - ilustracja #1

Z pierwszej dziesiątki wypadł Elex, co raczej nie powinno dziwić nawet zagorzałych fanów działalności niemieckiej ekipy Piranha Bytes. Świetnie trzyma się Cuphead, utrzymując szóste miejsce z poprzedniego notowania. Do walki o zawartość portfeli graczy stanął Football Manager 2018, a listę zamyka Sid Meier’s Civilization VI.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Assassin’s Creed Origins

3.

Wolfenstein II: The New Colossus

4.

Grand Theft Auto V

5.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja gry roku

6.

Cuphead

7.

Assassin’s Creed Origins

8.

Assassin’s Creed Origins - WW Standard Preorder

9.

Football Manager 2018

10.

Sid Meier’s Civilization VI