Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2004, 13:53

autor: Speed

Area 51 również na PeCety

Co prawda nie jest to wiadomość w pełni oficjalna i potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że nowa gra koncernu Midway Games – Area 51 pojawi się również w wersji na komputery klasy PC. Wniosek taki można śmiało wysunąć na podstawie oficjalnej strony holenderskiego dystrybutora omawianej pozycji, firmy Micromedia.

Co prawda nie jest to wiadomość w pełni oficjalna i potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że nowa gra koncernu Midway GamesArea 51 pojawi się również w wersji na komputery klasy PC. Wniosek taki można śmiało wysunąć na podstawie oficjalnej strony holenderskiego dystrybutora omawianej pozycji, firmy Micromedia.

Area 51 również na PeCety - ilustracja #1

W planie wydawniczym, w rubryce PC pojawiła się dość nieoczekiwanie pozycja Area 51. Co to oznacza – nie musimy chyba mówić… Pozostaje tylko cierpliwie czekać na potwierdzenie ze strony producenta.

Area 51 również na PeCety - ilustracja #2

Area 51 będzie pierwszoosobową grą akcji (tryb FPP). Potężnych rozmiarów kampania dla jednego gracza przeniesie gracza w głąb Strefy 51, obszaru leżącego na terenie pustyni w Nevadzie. Fabuła jest dość mało skomplikowana, opowiada ona historie Thana Cole, specjalisty HAZMAT (hazardous material) oraz przywódcy małego oddziału Sił Specjalnych, wysłanego do zbadania Area 51.

Area 51 również na PeCety - ilustracja #3

Mroczne scenerie znacząco przyczynią się do zbudowania sugestywnego klimatu grozy i strachu. Nie można jednak zapominać o wielu efektach świetlnych i masie detali, które znajdziemy w środku. Silnik graficzny na którym pracuje gra potrafi wygenerować naprawdę przyjemną oprawę wizualną.

Więcej szczegółów na temat tej produkcji w wersji konsolowej znaleźć już teraz możecie w Encyklopedii Gier oraz Zapowiedzi GRY-OnLine.