Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Advanced Micro Devices, Inc. Press Release 19 lutego 2014, 20:06

AMD docenia wiernych graczy w programie AMD Rewards

Aplikacja AMD Gaming Evolved pomaga graczom uzyskać najlepsze doznania z grania poprzez sugerowanie optymalnych ustawień dopasowanych do ich sprzętu, weryfikowanie aktualności sterowników, jak również oferowanie różnorodnego zestawu narzędzi dostępnych z poziomu samej gry, w tym czatów, przeglądarki internetowej, transmisji wideo na żywo (live-streaming) oraz nowego programu AMD Rewards.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma AMD (NYSE: AMD) poinformowała dzisiaj o starcie programu AMD Rewards, napędzanego przez technologie Raptr, w którym użytkownicy kart graficznych AMD Radeon™ oraz komputerów z procesorami AMD APU otrzymują szansę wymienienia punktów zdobytych w aplikacji AMD Gaming Evolved na rozmaite nagrody.

AMD docenia wiernych graczy w programie AMD Rewards - ilustracja #1

„Jesteśmy wdzięczni milionom graczy, który wspierają markę AMD Radeon poprzez korzystanie z aplikacji AMD Gaming Evolved napędzanej przez technologie Raptr” – powiedział Darren McPhee, director w dziale Graphics Marketing firmy AMD. – „Program AMD Rewards to nasz sposób na podziękowanie lojalnym klientom i zaoferowanie społeczności czegoś w zamian za to, co od niej otrzymaliśmy”.

Aplikacja AMD Gaming Evolved pomaga graczom uzyskać najlepsze doznania z grania poprzez sugerowanie optymalnych ustawień dopasowanych do ich sprzętu, weryfikowanie aktualności sterowników, jak również oferowanie różnorodnego zestawu narzędzi dostępnych z poziomu samej gry, w tym czatów, przeglądarki internetowej, transmisji wideo na żywo (live-streaming) oraz nowego programu AMD Rewards. Gracze mogą zdobywać punkty poprzez wykorzystywanie aplikacji do grania w ulubione produkcje, optymalizowanie ich ustawień lub interakcję ze społecznością. Punkty mogą zostać wymienione na nagrody AMD w sklepie Raptr.

Na starcie gracze będą mogli wymienić punkty na nagrody, takie jak karty graficzne Radeon Serii R9 firmy Sapphire oraz tony gier, zestawy słuchawkowe ASTRO, subskrypcje GameFly, okulary gamingowe GUNNAR, zniżki i inne. Program AMD Rewards to rozszerzenie programu Raptr Rewards, w ramach którego rozdysponowano już nagrody warte miliony dolarów.

„Widzimy AMD Rewards jako naturalne rozszerzenie tego, co Raptr Rewards robi dla graczy” – wyjaśnił Dennis Fong, CEO platformy Raptr. – „To wspaniałe móc nagradzać użytkowników za cały czas i wysiłek, jaki wkładają w granie”.

Zainteresowani pełną listą nagród oraz chcący dowiedzieć się więcej nt. uczestniczenia w programie Raptr AMD Rewards powinni udać się na stronę http://www.raptr.com/amd.