Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2018, 13:55

Alfa-testy i zwiastun Anthem, darmowy weekend z Ancestors Legacy i inne wieści

Dziś piszemy o zamkniętej alfie i zapowiedzi zwiastuna Anthem na The Game Awards, darmowym weekendzie z Ancestors Legacy, opóźnieniu funkcji scalania kont w Fortnite oraz hotfiksie sterowników GeForce. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zamknięta alfa i nowy zwiastun Anthem

Studio BioWare zapowiedziało zamknięte testy wersji alfa gry Anthem. Najnowszą produkcję twórców między innymi serii Mass Effect będzie można wypróbować w dniach 8-9 grudnia na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wydarzenie zostanie podzielone na kilka sesji. Nic nie stanie na przeszkodzie, by wziąć udział w jednej lub wszystkich, o ile rzecz jasna zostaniemy zaproszeni do zabawy. By mieć na to szansę, należy wejść na tę stronę i się zarejestrować. Uwaga! Posiadanie któregokolwiek z abonamentów EA lub zamówienie przedpremierowe Anthem nie gwarantuje udziału w zamkniętych alfa-testach.

Zamknięte alfa-testy Anthem odbędą się w przyszłym tygodniu. - Alfa-testy i zwiastun Anthem, darmowy weekend z Ancestors Legacy i inne wieści - wiadomość - 2018-11-30
Zamknięte alfa-testy Anthem odbędą się w przyszłym tygodniu.

Z innych istotnych informacji, zamknięta alfa będzie dostępna wyłącznie po angielsku, do jej uruchomienia niezbędne okaże się połączenie z internetem, a jeśli chcemy bawić się na konsolach, to potrzebujemy abonamentu PlayStation Plus lub Xbox Live Gold. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, zachęcamy do zapoznania się z oficjalnym FAQ dostępnym tutaj.

Ponadto na oficjalnej stronie Anthem pojawiła się informacja, że podczas gali The Game Awards, która odbędzie się 7 grudnia o godzinie 2:30 czasu polskiego, dyrektor BioWare Casey Hudson zaprezentuje nowy zwiastun tytułu. Sama gra ukaże się 22 lutego 2019 roku (na czas, wbrew wcześniejszym plotkom).

Darmowy weekend z Ancestors Legacy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na Steamie wystartował darmowy weekend z Ancestors: Legacy. Do 2 grudnia będzie można bez przeszkód sprawdzić wszystko, co strategia od polskiego studia Destructive Creations ma do zaoferowania. Ponadto do poniedziałku na platformie firmy Valve potrwa promocja na tytuł. Jego podstawową wersję dostaniemy za 62,49 złotych.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie z Ancestors: Legacy, należy wejść na kartę tytułu na platformie Steam i kliknąć przycisk „Zagraj”. Tytuł zostanie bezpłatnie na trzy dni przypisany do naszego konta.

Warto pamiętać, że Ancestors: Legacy otrzymało w tym tygodniu nowy darmowy dodatek, skupiający się na zmaganiach zakonu krzyżackiego z pruskimi plemionami w latach 1260-1274. W ramach pięciu misji możemy poznać historię tego konfliktu z perspektywy obu stron.

Funkcja scalania kont w Fortnite opóźniona

Opcja przenoszenia postępów w Fortnite z jednej platformy na drugą okazała się trudna do implementacji. - Alfa-testy i zwiastun Anthem, darmowy weekend z Ancestors Legacy i inne wieści - wiadomość - 2018-11-30
Opcja przenoszenia postępów w Fortnite z jednej platformy na drugą okazała się trudna do implementacji.

Pod koniec września studio Epic Games zapowiedziało wprowadzenie funkcji scalania kont w Fortnite, dzięki której będzie można przenosić zakupione w grze elementy kosmetyczne, ogólną liczbę zwycięstw, V-dolce oraz dostęp do modułu Ratowanie świata między różnymi platformami. Miała się ona pojawić w listopadzie. Tak się jednak nie stanie. Według informacji podanych no oficjalnej stronie produkcji, ze względu na problemy techniczne i chęć upewnienia się, że wszystko działa jak należy, twórcy zdecydowali się na przełożenie debiutu tej opcji na początek przyszłego roku.

Sterowniki GeForce Hotfix 417.21

Nowy hotfix wypuszczony przez firmę Nvidia naprawia kilka błędów. - Alfa-testy i zwiastun Anthem, darmowy weekend z Ancestors Legacy i inne wieści - wiadomość - 2018-11-30
Nowy hotfix wypuszczony przez firmę Nvidia naprawia kilka błędów.

Firma Nvidia opublikowała hotfix do najnowszej wersji sterowników GeForce, oznaczony numerem 417.21. Naprawia on problemy z wyświetlaniem danych w panelu kontrolnym, eliminuje zawieszanie się przeglądarki Microsoft Edge po odtworzeniu filmu oraz kłopoty ze zmianą formatu koloru. Poprawkę można ściągnąć z tej strony.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Pro Fishing Simulator
 2. We. the Revolution
 3. The Crew 2
 4. Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr
 5. Hell Let Loose
 6. Book of Demons
 7. Artifact
 8. Red Dead Online
 9. The LEGO Movie 2 Videogame
 10. Bladed Fury
 11. BattleTech: Flashpoint
 12. Ancestors Legacy

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Mutant Year Zero: Road to Eden Farrow
 2. Kenshi zwiastun rozgrywki #1
 3. Artifact zwiastun na premierę
 4. Battle Princess Madelyn zwiastun #1
 5. Luigi's Mansion 3 zwiastun #1
 6. I am not a Monster zwiastun #1
 7. Field of Glory: Empires cinematic
 8. EverQuest II: Chaos Descending zwiastun na premierę
 9. Darksiders III zwiastun na premierę
 10. Coffee Crisis zwiastun #1
 11. Bladed Fury zwiastun #1
 12. Assassin's Creed Odyssey: Dziedzictwo pierwszego ostrza zwiastun na premierę (PL)
 13. The Hex zwiastun #1
 14. Pro Basketball Manager 2019 zwiastun #1
 15. Gear.Club Unlimited 2 zwiastun #1