Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2018, 14:17

Naparzanka w Fortnite i pierwsze zimowe eventy - wieści MMO

Zima nadchodzi nieubłaganie, a wraz z nią zbliżają się do nas świąteczne eventy w grach sieciowych. Wszystkie najciekawsze, grudniowe wydarzenia, a także garść innych nowości i aktualizacji ze świata gier free-to-play znajdziecie w rozwinięciu newsa. Sprawdź, co przygotowali dla nas między innymi twórcy Fortnite, World of Tanks oraz MU Online.

Naparzanka w Fortnite i pierwsze zimowe eventy - wieści MMO - ilustracja #1

Początek grudnia to gorący okres dla wszystkich fanów gier sieciowych. Ostatni miesiąc tego roku poza pojawiającymi się już pierwszymi eventami zimowo-świątecznymi przyniósł ze sobą również większe dodatki, a także darmową wersję klasycznego MMO. Co przygotowali dla nas między innymi twórcy Fortnite, World of Tanks, Crossout oraz MU Online? O tym poniżej.

Nowości w grach sieciowych

  • Po raz kolejny w naszych nowościach wspomnieć musimy o bijącym wszystkie rekordy popularności Fortnite. Tym razem do gry wprowadzony został nowy, bardzo dynamiczny tryb zwany „naparzanką” oraz druga część kampanii Ratowania Świata – Dolina Samowitości. Poza tym również standardowe zmiany w balansie rozgrywki. Wszystkie informacje o patchu 6.31 dostępne są tutaj.
  • Rise of Agon to sandboksowy MMORPG bazujący na doskonale znanym wszystkim fanom gier sieciowych Darkfall Online. Do 3 grudnia gra została udostępniona dla wszystkich całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie stworzyć konto i pobrać klienta gry stąd.
  • Już 6 grudnia zadebiutuje dodatek do MapleStory 2 o podtytule Skybound. Wśród nowości znajdują się świeże misje, arena do walk PVP 1v1, a także nowa klasa postaci – Soul Binder. Szczegóły dodatku znajdziecie na dedykowanej mu stronie.
  • Nie tylko MapleStory 2 wzbogaci się w najbliższym czasie o nową klasę. Skyforge w nadchodzącym dodatku – Distant Frequencies – rozszerzy wybór dostępnych postaci o futurystycznego barda zwanego Soundweaverem. Informacje o nim dostępne są pod tym adresem.
  • Nowy dodatek do MU Legend skupi się natomiast przede wszystkim na trybie PVP. Chaos Castle – bo o nim mowa – wprowadzi walki nawet do 50 graczy. Poprawiony został również system klanów, a także balans klas.

Wydarzenia w grach dostępnych na naszej stronie

  • Twórcy World of Tanks wręcz zasypują swoich graczy przedświątecznymi eventami i aktualizacjami. Pierwszym z nich jest „Kalendarz Adwentowy” wprowadzający unikalne, dzienne nagrody. Dodatkowo od 1 do 4 grudnia dostępny będzie event z potrójnym expem, a także specjalna misja stanowiąca ukłon w stronę wszystkich polskich graczy – Defense of Poland dostępna do 2 grudnia. Zwieńczeniem wszystkich nowości będzie nowy update oznaczony cyfrą 1.3.
  • Crossout to gra, która dotychczas kojarzyła się głównie z rozgrywką sieciową. Twórcy chcą to najwyraźniej zmienić wraz z nadchodzącą aktualizacją, która przyniesie ze sobą singlową kampanię fabularną. Ma ona jeszcze bardziej przybliżyć fanom uniwersum gry. O Adventure Story Mode przeczytacie więcej tutaj.
  • Update 1.5.9 to dodatek do kosmicznego symulatora Star Conflict, który wprowadzi ze sobą nowy statek - Pilgrim, tryb gry - emergency landing, a także wprowadzi zmiany w balansie oraz wydajność rozgrywki usuwając przy tym popularne bugi.
  • Przedświąteczny kalendarz adwentowy nie ominie także Rail Nation. Poza nim również nowe, specjalne zadania, eventowy budynek i unikalne surowce dostępne w zimowym evencie, który potrwa przez 8 dni zaczynając od 6 grudnia. Szczegółowy opis wydarzenia znajdziecie w oficjalnej notatce producentów.

Zapraszamy Was również do innych gier dostępnych w naszym odświeżonym serwisie pod adresem darmowe.gry-online.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.