Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2012, 17:19

autor: Szymon "Hed" Liebert

Alien Fear – pojawiły się obrazki z nowej gry firmy City Interactive

Alien Fear, czyli nowa gra City Interactive, została pokazana na pierwszych obrazkach. Produkcja będzie futurystyczną strzelanką z trybem kooperacji, która trafi na konsole w tym roku.

W sieci pojawiły się obrazki z gry Alien Fear, którą tworzy polska firma City Interactive. W produkcji wcielimy się w komandosów przyszłości i zmierzymy z kosmitami. Całość powstaje na silniku Unreal Engine 3 i będzie zawierała tryb kooperacji. Pierwsze materiały prezentują się nieźle i wygląda na to, że dostaniemy kolejną ciekawą polską grę. Alien Fear trafi do sprzedaży w trzecim kwartale tego roku na Xbox LIVE Arcade i PlayStation Network.

Obrazki z Alien Fear potwierdzają, że City Interactive szykuje dynamiczną, futurystyczną i zaskakująco kolorową strzelankę pierwszoosobową o żołnierzach przedzierających się przez hordy przeciwników. Firma pokłada spore nadzieej w tym projekcie i liczy na jego stosunkowo wysoką sprzedaż (mówimy o kilkuset tysiącach egzemplarzy). Wcześniej grą zajmowało się gliwickie studio Fam 51, ale obecnie pracuje nad nią ekipa z Bydgoszczy.

Alien Fear nie jest jedyną produkcją City Interactive, jaka trafi do sklepów w najbliższych miesiącach. Głównym atutem wydawcy jest oczywiście Sniper: Ghost Warrior 2, który wyjdzie w sierpniu tego roku. Na targach E3 można było zobaczyć nową misję z gry. Polska firma ma też w zanadrzu jeszcze jedną strzelankę – Enemy Front – tworzoną przez zespół, na czele którego stoi Stuart Black (twórca gier Black i Bodycount).

  1. Więcej obrazków z Alien Fear (All Games Beta)