Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2012, 10:05

autor: Adrian Werner

Sniper: Ghost Warrior 2 - obejrzyj zapis misji z Sarajewa

Polskie studio City Interactive stawiło się na tegorocznych targach E3. Dzięki temu możemy teraz obejrzeć jedenastominutowy zapis rozgrywki z gry Sniper: Ghost Warrior 2 . Prezentuje on misję w Sarajewie.

Sniper: Ghost Warrior 2 - obejrzyj zapis misji z Sarajewa - ilustracja #1

Sniper: Ghost Warrior 2 to jedna z największych nadchodzących polskich produkcji. Jej twórców, czyli ludzi ze studia City Interactive, nie mogło zatem zabraknąć na tegorocznym E3. Autorzy stawili się na imprezie z grywalną wersją produktu. Trwający jedenaście minut zapis z rozgrywki opublikował właśnie serwis VG247.

Demonstrowana misja osadzona była na terenie Sarajewa. Sniper: Ghost Warrior 2 korzysta z technologii CryEngine 3 i dostępny na targach poziom pokazuje, że przesiadka na ten silnik była zdecydowanie dobrą decyzją.

Przypomnijmy, że Sniper: Ghost Warrior 2 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Według ostatnich doniesień, premiera gry nastąpi 21 sierpnia tego roku. Poza standardową wersją, będzie też można nabyć dwa wydania specjalne. Edycja Kolekcjonerska ma kosztować 59,90 euro. W metalowym pudełku znajdziemy album z grafikami, płytę CD z soundtrackiem, podręcznik snajpera oraz kody uprawniające do pobrania materiałów DLC. Dla mniej zamożnych graczy przewidziano Edycję Limitowaną, która za 39,90 euro zaoferuje wytłaczaną obwolutę pudełka oraz wspomniane kody DLC.

Zainteresowanych dowiedzeniem się więcej na temat Sniper: Ghost Warrior 2 polecamy odwiedzenie oficjalnej strony gry, jak również zaznajomienie się z materiałami jej poświęconymi opublikowanymi na naszym serwisie:

Sniper: Ghost Warrior 2 - obejrzyj zapis misji z Sarajewa - ilustracja #2 Pierwsza część serii Sniper: Ghost Warrior, pomimo pewnych niedoróbek, okazała się sporym sukcesem finansowym. Pod koniec zeszłego roku City Interactive pochwaliło się, że sprzedaż przekroczyła poziom 2 milionów egzemplarzy. Widać więc wyraźnie, że jest zapotrzebowanie na gry snajperskie i jeśli autorzy nie powtórzą błędów z pierwowzoru, to mogą oczekiwać, że ich produkcja okaże się prawdziwym przebojem. Zwłaszcza, że bezpośrednia konkurencja, czyli Sniper Elite V2, okazała się sporym rozczarowaniem.