Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2010, 14:35

autor: Jiker

Activision ujawnia datę premiery DJ Hero 2 i nie tylko

Z informacji zdobytych przez francuski serwis Gamekyo wynika, że koncern Activision dokonał aktualizacji planu wydawniczego. Poznaliśmy dzięki temu m.in. oficjalną datę premiery muzyczno-rytmicznego DJ Hero 2.

Z informacji zdobytych przez francuski serwis Gamekyo wynika, że koncern Activision dokonał aktualizacji planu wydawniczego. Poznaliśmy dzięki temu m.in. oficjalną datę premiery muzyczno-rytmicznego DJ Hero 2.

Activision ujawnia datę premiery DJ Hero 2 i nie tylko - ilustracja #1

DJ Hero 2

Produkcja, będąca kontynuacją zaskakująco dobrze przyjętej produkcji dedykowanej fanom techno, transu i house'u, popu oraz rapu, trafi na półki europejskich sklepów 22 października bieżącego roku. Dzieło studia FreeStyleGames będą mogli przetestować posiadacze Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Nintendo Wii.

W DJ Hero 2 nie zabraknie nowości. Oprócz dodatkowych wykonawców, których w sumie będzie aż 108, w grze znajdziemy opcję Freestyle (dowolne skreczowanie w wybranych momentach utworów), a także zestaw sześciu niedostępnych w części pierwszej opcji rozgrywki wieloosobowej. Nie zabraknie wśród nich bitew DJ-ów.

Nowe elementy przypadną z pewnością do gustu fanom „jedynki”, która sprzedała się w nakładzie blisko 1,5 miliona egzemplarzy. Gra osiągnęła sukces, choć pierwsze tygodnie obecności na rynku nie zwiastowały tak dobrego rezultatu.

Ponadto z informacji zawartych w planie wydawniczym koncernu Activision warta wzmianki jest informacja o terminie debiutu strzelaniny FPP GoldenEye 007 na Nintendo Wii. Gra, będąca wznowieniem klasycznej strzelaniny znanej przede wszystkim użytkownikom konsoli Nintendo 64, zostanie udostępniona 2 listopada.

Activision ujawnia datę premiery DJ Hero 2 i nie tylko - ilustracja #2

GoldenEye 007

Warto odnotować, że nie będzie to jedynie prosty remake, charakteryzujący się tylko podciągniętą grafiką. Twórcy nie poszli bowiem na łatwiznę, decydując się na wprowadzenie kompletnych zmian. W roli głównej wystąpi zatem Bond o aparycji Daniela Craiga, poziomy zostaną odpowiednio przerobione, pojawi się opcja walki wręcz, a fabuła będzie rozwijana przy pomocy interaktywnych scenek przerywnikowych. Nie zabraknie również rozbudowanego trybu wieloosobowego dla ośmiu osób. Zabawią się one na szesnaście różnych sposobów (przez Sieć i na podzielonym ekranie).