Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2018, 13:42

Ace Combat 7 - pre-ordery zapewnią pełne wersje Ace Combat 5 lub 6

Firma Bandai Namco Entertainment ujawniła bonusy pre-orderowe Ace Combat 7: Skies Unknown, w skład których wejdą pełne wersje starszych odsłon cyklu. Na PlayStation 4 będzie to Ace Combat 5: The Unsung War, a posiadacze Xboksa One dostaną Ace Combat 6: Fires of Liberation.

Gra opuści hangar na początku przyszłego roku. - Ace Combat 7 - pre-ordery zapewnią pełne wersje Ace Combat 5 lub 6 - wiadomość - 2018-09-19
Gra opuści hangar na początku przyszłego roku.
ACE COMBAT 7 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Project Aces
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery na PS4 i XONE: 18 stycznia 2019 r.
  6. Data premiery na PC: 1 lutego 2019 r.

Firma Bandai Namco Entertainment przygotowała ciekawą promocję związaną z grą Ace Combat 7: Skies Unknown, czyli najnowszą odsłoną popularnego cyklu lotniczych strzelanek. Wydawca ujawnił bonusy pre-orderowe, wśród których znajdzie się dostęp do samolotu F4-E Phantom II oraz trzech dodatkowych skórek. W przypadku wydania pecetowego na tym kończą się przygotowane przez autorów atrakcje. Znacznie bardziej intrygująca jest oferta dla graczy konsolowych.

Pre-order Ace Combat 7: Skies Unknown w wersji na PlayStation 4 zapewni dodatkowo pełną cyfrową wersję gry Ace Combat 5: The Unsung War, która pierwotnie ukazała się w 2004 roku, wyłącznie na PlayStation 2. Z kolei posiadacze Xboksa One otrzymają Ace Combat 6: Fires of Liberation, czyli odsłonę z 2007 r., która do tej pory była dostępna tylko na Xboksa 360. Na razie nie wiemy, czy oba te tytuły zostaną jakoś ulepszone w porównaniu z pierwowzorami.

Ponadto Bandai Namco Entertainment ujawniło przepustkę sezonową do Ace Combat 7: Skies Unknown. Zaoferuje ona trzy dodatkowe samoloty i tyle samo nowych aren, jak również wirtualny odtwarzacz muzyki. Wypuszczono także nowy zwiastun, przygotowany z okazji targów TGS, który możecie obejrzeć powyżej.

Przypomnijmy, że Ace Combat 7: Skies Unknown ukaże się 18 stycznia przyszłego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gracze pecetowi poczekają trochę dłużej i dołączą do zabawy 1 lutego. Wydanie na PS4 zaoferuje wsparcie dla PlayStation VR. Na razie autorzy nie zapowiedzieli opcji skorzystania z wirtualnej rzeczywistości na PC.

  1. Oficjalna strona gry