Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2011, 14:44

Abe's Oddysee powróci w HD

Cudownie fantastyczna seria Oddworld całkiem niedawno została zaoferowana wszystkim posiadaczom pecetów w czteropaku znanym jako Oddbox – dwie klasyczne platformówki z Abe'em uzupełniono konsolowymi Munch's Oddysee i Stranger's Wrath. To nie koniec dobrych wiadomości.

Cudownie fantastyczna seria Oddworld całkiem niedawno została zaoferowana wszystkim posiadaczom pecetów w czteropaku znanym jako Oddboxx – dwie klasyczne platformówki z Abe'em uzupełniono konsolowymi Munch's Oddysee i Stranger's Wrath. To nie koniec dobrych wiadomości.

Firma Just Add Water od pewnego czasu współpracuje z twórcami uniwersum Oddworld nad przywróceniem do życia dawnych bohaterów. Wiemy, że na PlayStation 3 na pewno zawita (najpewniej już w kwietniu) odświeżona wersja ostatniej części serii. Dzisiaj zaś Lorne Lanning, szef Oddworld Inhabitants, zdradził że kuracji HD doczeka się także pierwsza gra: Abe's Oddysee. Magazyn EGM otrzymał następującą informację: „Generalnie nowa gra to Abe's Oddysee zrobione na nowo z silnikiem fizycznym w 3D, ale jako dwuwymiarowa platformówka. Sposób w jaki Just Add Water chce do tego podejść uważam za bardzo mądry; nie chcą na nowo wynajdować koła. Tu chodzi o to samo klasyczne przeżycie, ale na nowym silniku i z nową technologią.”

Nie zostały sprecyzowane docelowe platformy, ale bezpiecznie jest założyć, że nowe wcielenie Abe'a na pewno pojawi się na PlayStation 3. Czekamy na więcej informacji.

Abe's Oddysee powróci w HD - ilustracja #1
Juhu! Powrócę w HD!

 

gry