Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2017, 09:59

A Criminal Past - następne DLC do Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje 23 lutego

Zapowiedziano A Criminal Past, czyli kolejne fabularne DLC do Deus Ex: Mankind Divided. W dodatku Adam Jensen uda się do więzienia dla przestępców z cyberwszczepami. Rozszerzenie zadebiutuje 23 lutego.

Firma Square Enix zapowiedziała dodatek Kryminalna przeszłość (ang. A Criminal Past), czyli drugie płatne, fabularne rozszerzenie do wydanej w zeszłym roku gry Deus Ex: Mankind Divided. Produkcja ukaże się 23 lutego tego roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Będzie to rozszerzenie niesamodzielne, więc do zabawy konieczne ma być posiadanie podstawowego wydania gry.

W dodatek zagramy w lutym. - A Criminal Past - następne DLC do Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje 23 lutego - wiadomość - 2017-01-25
W dodatek zagramy w lutym.

A CRIMINAL PAST W SKRÓCIE:

  1. Deweloper gry: Square Enix
  2. Gatunek: RPG
  3. Platformy: PC, XONE, PS4
  4. Data premiery: 23 lutego 2017 r.

Pod względem scenariusza A Criminal Past będzie prequelem Deus Ex: Mankind Divided. Otrzymamy więc historię, której akcja osadzona zostanie przed wydarzeniami z tej gry. DLC opowie o jednej z pierwszych misji, jakich Adam Jensen podjął się dla organizacji Task Force 29, czyli specjalnej sekcji Interpolu powołanej do walki z terroryzmem.

W dodatku Jensen będzie działał pod przykrywką jako więzień wysłany do zakładu karnego stworzonego specjalnie z myślą o niebezpiecznych przestępcach z cyberwszczepami. Jego zadaniem ma być odkrycie, co stało się z działającym na terenie placówki agentem Task Force 29, z którym niedawno utracono kontakt.

Na razie nie podano ceny dodatku ani jego długości. Spodziewamy się jednak, że pod tymi względami A Criminal Past przypominać będzie pierwsze fabularne DLC do Deus Ex: Mankind Divided, czyli System Rift. To rozszerzenie wyceniono na 11,99 euro, czyli 52 zł. Za tę sumę otrzymaliśmy około trzy godziny zabawy.

Przypomnijmy, że Deus Ex: Mankind Divided zadebiutowało w sierpniu zeszłego roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja została przyjęta dosyć ciepło i krytykowano głównie zbyt krótką kampanię. Kryminalna przeszłość jest ostatnim zaplanowanym dodatkiem fabularnym.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Deus Ex: Rozłam ludzkości - gorszy bliźniak Buntu ludzkości
  3. Deus Ex: Rozłam Ludzkości - kompendium wiedzy