Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCXONEPS4
Okładka Deus Ex: Mankind Divided - System Rift (PC)

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Dziura w Systemie

Deus Ex: Mankind Divided - System Rift

Pierwsze duże rozszerzenie fabularne do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości autorstwa ekipy Eidos Montreal. Dodatek zatytułowany Dziura w Systemie (ang.

To jest dodatek do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

RPG | FPP | cyberpunk | science fiction | FPS | strzelanki | immersive sim

Okładka Deus Ex: Mankind Divided - System Rift (PC)

data premiery gry:

23wrz2016

PC PS4 XONE

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – Dziura w Systemie jest pierwszym fabularnym dodatkiem do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Rozszerzenie zadebiutowało między innymi na platformie PC, XONE i PS4 niedługo po premierze podstawowej wersji gry.

Fabuła

W Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Dziura w Systemie trafiamy do Pragi, gdzie na wykonanie czeka zupełnie nowa misja. Adam Jensen podejmuje się zadania zleconego przez dawnego partnera – Franka Pritcharda – któremu był winien „przysługę”. Jak się okazuje, polega ona na infiltracji miejscowego banku danych. W trakcie rozgrywki gracz ma okazję poznać bliżej zupełnie nowe postacie, na czele z hakerką o pseudonimie ShadowChild, znaną z trybu Breach. Sama fabuła obfituje w liczne zwroty akcji.

Mechanika

DLC nie wprowadza nowości w schemacie rozgrywki – w dalszym ciągu do celu prowadzi więcej niż jedna droga, a poszczególne zadania możemy wykonać na wiele sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by problemy rozwiązywać siłą, jednak równie opłacalne jest ciche podejście do zabawy i przemykanie za plecami wrogów. Po raz kolejny uważna eksploracja nagradzana jest dodatkową zawartością – w odwiedzanych lokacjach skrzętnie poukrywano liczne sekrety.

Kwestie techniczne

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – Dziura w Systemie wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Gry podobne do Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Dziura w Systemie

Klasyfikacja PEGI Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Dziura w Systemie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Pierwszy fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutował na rynku
Pierwszy fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutował na rynku

wiadomość24 września 2016

Na rynku pojawił się pierwszy fabularny dodatek DLC do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Rozszerzenie zatytułowane System Rift wprowadza rozbudowaną misję poboczną z akcją osadzoną w Pradze. Jednocześnie wydano aktualizację wprowadzającą eksperymentalne wsparcie dla bibliotek DirectX 12.

PC
PS4
XONE