Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2014, 12:59

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

2014 FIFA World Cup Brazil zadebiutowała w USA. Polska premiera odbędzie się za dwa dni

Firma Electronic Arts wypuściła dziś na amerykański rynek grę piłkarską 2014 FIFA World Cup Brazil, wydaną z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii. Polska premiera produkcji na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 odbędzie się w najbliższy czwartek.

Dziś w Stanach Zjednoczonych debiutuje gra piłkarska 2014 FIFA World Cup Brazil. Tytuł, zapowiedziany w lutym bieżącego roku, ukaże się w Polsce na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w najbliższy czwartek. Jeżeli zaliczacie się do grona fanów serii i wiecie, że na 100% kupicie najnowszą odsłonę, wydaną z okazji tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii, to możecie złożyć zamówienie u większości rodzimych sprzedawców. Jeżeli jednak ciągle wahacie i wstrzymujecie się z inwestycją, to wątpliwości rozwiejecie dzięki wersji demonstracyjnej, umożliwiającej rozegranie szybkiego meczu jedną z ośmiu udostępnionych reprezentacji (Brazylia, Meksyk, USA, Anglia, Australia, Japonia, Nowa Zelandia i Wybrzeże Kości Słoniowej). Demo dostępne jest w ramach usług Xbox Live i PlayStation Network od 1 kwietnia.

2014 FIFA World Cup Brazil zadebiutowała w USA. Polska premiera odbędzie się za dwa dni - ilustracja #1
2014 FIFA World Cup Brazil w skrócie:

  • Najnowsza odsłona popularnej sportowej serii, wydana z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Brazylii
  • Bazuje na grze FIFA 14, wzbogacając znany system o nowe animacje piłkarzy, mundialowy klimat, itd.
  • Tytuł ukaże się w Polsce na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w najbliższy czwartek

2014 FIFA World Cup Brazil bazuje na wcześniejszej odsłonie serii, wprowadzając do systemu garść usprawnień. Deweloperzy zatroszczyli się m.in. o 100 nowych animacji piłkarzy, kilkanaście kolejnych stadionów, itd. Zabawa odbywa się w dziewięciu trybach, w tym Road to the FIFA World Cup, Road to Rio de Janeiro, Story of Qualifying i oczywiście 2014 FIFA World Cup, czyli turnieju finałowym.

Niestety, na wirtualnych brazylijskich boiskach zmierzą się jedynie użytkownicy Xboksa 360 i PlayStation 3. Jak informowaliśmy ostatnio, twórcy chcą dotrzeć z grą do jak największej ilości osób, jednak dysponują ograniczonym budżetem, więc zrezygnowali m.in. z najnowszych konsol (PlayStation 4 i Xbox One), które nie posiadają jeszcze ogromnej bazy użytkowników. Ot i cała filozofia.