Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2014, 11:21

autor: luckie

2014 FIFA World Cup Brazil trafia do Polski

Od dziś w polskich sklepach można dostać grę 2014 FIFA World Cup Brazil. Produkcja ukazała się w naszym kraju w angielskiej wersji językowej, zarówno jeśli chodzi o edycję na PlayStation 3, jak i Xboksa 360.

W tych mistrzostwach na brazylijskich stadionach Polacy zagrają jedynie wirtualnie - 2014 FIFA World Cup Brazil trafia do Polski - wiadomość - 2014-04-17
W tych mistrzostwach na brazylijskich stadionach Polacy zagrają jedynie wirtualnie

Dziś do polskich sklepów trafiła 2014 FIFA World Cup Brazil – oficjalna gra wideo tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tytuł został wydany wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksie 360 nakładem firmy Electronic Arts Polska. W naszym kraju można go kupić jedynie w angielskiej wersji językowej. Najlepsze oferty na kolejną odsłonę piłkarskiej serii od EA Sports znajdziecie w naszej porównywarce cenowej.

  1. Kup najtaniej grę 2014 FIFA World Cup Brazil X360
  2. Kup najtaniej grę 2014 FIFA World Cup Brazil PS3
2014 FIFA World Cup Brazil w skrócie
  1. Producent: EA Sports
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra sportowa (piłka nożna)
  4. Cechy szczególne: oficjalna gra Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2014
  5. Wersja językowa: angielska
  6. Platformy sprzętowe: PS3, X360

Gra 2014 FIFA World Cup Brazil powstała w oparciu o mechanizmy zeszłorocznej odsłony sportowego cyklu – FIFA 14. Jednocześnie twórcy zadbali o stosowną dawkę nowości, głównie związaną z nowymi licencjami tegorocznych Mistrzostw. Pewne usprawnienia znalazły się również w warstwie rozgrywki, zwłaszcza jeśli chodzi o fizykę piłki, dzięki czemu prowadzenie i podawanie futbolówki jest bardziej realistyczne, a przez to i trudniejsze.

Gracze mogą pokierować wybraną drużyną (także reprezentacją Polski) od eliminacji po fazę pucharową, by w końcu sięgnąć po zasłużony tytuł mistrza. Dostępny jest również tryb Captain Your Country, będący wariacją na temat znanego Be A Pro. Pozwala on wcielić się w dowolnego zawodnika i mozolnie pracować na tytuł kapitana swojego zespołu. Wszystkie te zmiany i nowości pozwoliły nowej FIF-ie zdobyć do tej pory lepsze opinie niż niechlubna UEFA Euro 2012. Nasz recenzent przyznał grze wysoką ocenę 8,5/10. Jeśli chcecie sprawdzić, dlaczego, zapraszamy w to miejsce.

  1. Recenzja gry 2014 FIFA World Cup Brazil - rehabilitacja po Euro 2012
  2. Oficjalna strona serii FIFA