Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2012, 14:00

autor: Sarge

10 milionów egzemplarzy gier z serii Naruto w sklepach

Do sklepów rozesłano do tej pory łącznie 10 milionów egzemplarzy gier z serii Naruto. Taką informację podała firma Namco Bandai.

Firma Namco Bandai ogłosiła, że wszystkie gry z serii Naruto zostały do tej pory rozesłane do sklepów w liczbie 10 milionów egzemplarzy.

Podano również jak popularność cyklu rozkłada się na poszczególnych kontynentach. Amerykańskie sklepy otrzymały 4,3 miliony sztuk, w Europie ta liczba wynosi 3,8 miliony, a w Japonii i innych krajach azjatyckich dobiła do poziomu 1,9 miliona. Nie wiadomo niestety, ile pudełek z poszczególnymi grami trafiło do rąk graczy.

10 milionów egzemplarzy gier z serii Naruto w sklepach - ilustracja #1
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Wynik dziesięciu milionów egzemplarzy w sklepach może robić wrażenie. Musimy jednak mieć na uwadze uwagę, że na markę Naruto składa się ogromna liczba tytułów. Przekroczyła ona jakiś czas temu 30 pozycji, a na swoją premierę czekają kolejne. Gdyby zatem wziąć pod uwagę sprzedaż pojedynczych tytułów, rezultat z pewnością nie byłby tak okazały.

Obecnie czekamy na premierę gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations, czyli kolejnej odsłony cyklu bijatyk o podtytule Ultimate Ninja Storm. Produkcja zostanie wydana w Europie 30 marca bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.