Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shenmue II

Zapowiedziano Shenmue I & II na PS4, XOne i PC-ty

Góral, 14 kwietnia 2018, 08:59

Firma Sega ujawniła, że za jakiś czas doczekamy się składanki Shenmue I & II. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Kolejne doniesienia o remasterach Shenmue

Góral, 18 maja 2017, 18:25

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące remasterów dwóch pierwszych odsłon serii Shenmue, nad którymi firma Sega zastanawia się od 2015 roku.

Remastery Shenmue i Shenmue II ukażą się w tym roku?

Adrian Werner, 26 lutego 2017, 11:49

W sieci ponownie pojawiły się plotki na temat zremasterowanych wersji Shenmue i Shenmue II. Według tych doniesień odświeżone edycje gier mają zadebiutować w tym roku i sprzedawane będą razem, jako zestaw.

Remastery Shenmue i Shenmue II coraz bardziej prawdopodobne

Adrian Werner, 7 stycznia 2017, 10:21

Firma Sega zarejestrowała domeny, które potwierdzają, zdaje się, krążące od pewnego czasu plotki o powstających po cichu remasterach gier Shenmue i Shenmue II.

Sega rozważa reedycje Shenmue i Shenmue II

Entelarmer, 27 października 2015, 21:56

Jon Rooke z firmy Sega poinformował, że rozważane jest ponownie wydanie dwóch pierwszych odsłon cyklu Shenmue. Powód? Oczywiście Shenmue III i sukces gry w serwisie Kickstarter.

Reedycja serii Shenmue w wersji HD gotowa od ponad roku?

DogGhost, 19 marca 2012, 10:24

Z niepotwierdzonych źródeł wynika, że firma SEGA zakończyła ponad rok temu prace nad wznowieniem znanej z konsoli Dreamcast serii Shenmue, ale wstrzymuje się z jej wydaniem.

Wieści ze świata (Mirror's Edge, Shenmue, APB) 3/03/11

Jiker, 3 marca 2011, 14:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starcie bety APB: Reloaded, premierze Beyond Good & Evil HD, przyszłości marek Mirror’s Edge, Elite i Shenmue, a także o platformie Move.Me. Zapraszamy do lektury.

Yu Suzuki o Shenmue III

Sarge, 9 grudnia 2010, 09:55

Temat ewentualnego wydania trzeciej części Shenmue od wielu lat dręczy fanów przygody Ryo Hazukiego, która została przerwana w 2001 roku, gdy swoją premierę na konsoli Sega Dreamcast miała druga odsłona serii. Yu Suzuki (twórca cyklu) nigdy nie ukrywał, że historia została pomyślana z myślą o większej ilości odsłon. Czy jednak kiedykolwiek doczekamy się kolejnej?

Nowe informacje i screeny z przeglądarkowego Shenmue City

Sarge, 17 listopada 2010, 11:30

W poniedziałek w japońskiej Akihabarze odbyła się prezentacja Shenmue City – zapowiedzianej w zeszłym miesiącu gry przeglądarkowej, którą będzie można uruchomić również na telefonach komórkowych. W sieci pojawiły się też pierwsze screeny, dzięki czemu wiemy już mniej więcej, czego się spodziewać.

Twórca marki Shenmue pracuje nad Shenmue City

Jiker, 2 listopada 2010, 11:15

Serwis Adriasang donosi, że produkcją Shenmue City (znanej także jako Shenmue Town) – gry na przeglądarki i zaawansowane technologicznie komórki, zapowiedzianej na początku ubiegłego miesiąca przez firmę SEGA – zajmuje się studio Ys Net, zarządzane przez Yu Suzukiego, legendarnego twórcę marki Shenmue. Wraz z powyższą informacją światło dzienne ujrzało kilka szczegółów na temat samej gry.

SEGA zapowiada nową grę z serii Shenmue

Jiker, 7 października 2010, 11:34

Firma SEGA poinformowała oficjalnie o pracach nad trzecią grą należącą do kultowej serii Shenmue. Pragniemy jednak uspokoić fanów, gdyż nie będzie to pełnoprawna kontynuacja przygód Ryu Hazukiego. Shenmue City, bo taki tytuł nosi gra, zostało zapowiedziane jako produkcja przeznaczona do publikacji za sprawą japońskiego serwisu internetowego Yahoo! Mobage.

Shenmue II powróci w wersji na Xboksa 360?

Hed, 28 kwietnia 2010, 10:46

W sieci pojawiło się zdjęcie sugerujące, że Shenmue II, czyli jedna z bardziej nietuzinkowych produkcji w historii konsol, pojawi się w wersji na Xboksa 360. Sprawa nie została skomentowana przez firmę SEGA, więc opieramy się na plotkach, rozpoczętych przez użytkownika, który najwyraźniej ma dostęp do Microsoft PartnerNet (Xbox Live dla deweloperów).

Zagramy w pierwsze części Shenmue na Wii?

vampire, 19 maja 2008, 11:19

W majowym numerze szwedzkiego magazynu, Gamereactor możemy przeczytać plotkę odnośnie konwersji pierwszej i drugiej części Shenmue na Wii. Autor poinformował w niej, że już niedługo wspomniany tytuł powinien dołączyć do innych wydanych przez SEGĘ klasyków na tę platformę - Nights, Bass Fishing czy House of the Dead.

Surfer Girl znowu nadaje

Przemysław Zamęcki, 12 listopada 2007, 05:05

Nikt nie wie kim jest tajemnicza Surfer Girl, jednakże informacje lub też jak ktoś woli plotki pojawiające się na jej blogu, są jednymi z najliczniej i najgoręcej komentowanych w branży gier video. Tym razem autorka dostarcza nam kolejnych ciekawych danych na temat nowo powstających produkcji, choć jak zwykle doniesienia te należy traktować ze sporym dystansem. Oto kilka wybranych pozycji.

Hibernacja Shenmue 3

Kull, 24 sierpnia 2005, 12:44

Shenmue to wyśmienita seria gier na konsole, łącząca w sobie elementy akcji i cRPG. Na trzecią część przygód Ryo Hazukiego (głównego bohatera cyklu) gracze czekają już od dłuższego czasu, z wielką radością powinni więc czytać dzisiejsze informacje. Jak się okazuje, program jest już gotowy, ale świat gier komputerowych nie jest jeszcze gotowy na jego premierę.