Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Jak 3

Seria Jak and Daxter trafi na PlayStation 4

Entelarmer, 4 kwietnia 2017, 08:30

Firma Sony ujawniła plan wydania cyklu Jak and Daxter na konsoli PlayStation 4. Pierwsze cztery odsłony serii zostaną udostępnione w ramach programu PS2 Classics jeszcze w tym roku.

Sony potwierdza - prace nad Jak and Daxter Collection trwają

Kono, 10 listopada 2011, 10:35

Przedstawiciele Sony Computer Entertainment America ujawnili, że zestaw Jak and Daxter Collection jest obecnie w produkcji. Dalsze informacje zostaną ujawnione w niedługim czasie.

Jak and Daxter HD Collection w przyszłym roku?

Kono, 11 października 2011, 10:09

Podczas konferencji prasowej w Oslo, pracownik studia Naughty Dog wyjawił, że w 2012 roku na PlayStation 3 zadebiutuje zestaw pierwszych trzech gier z serii Jak and Daxter. Słynna seria platformówek miałaby więc pójść w ślady takich cykli jak God of War i Metal Gear Solid.

Byli pracownicy Naughty Dog zakładają nową firmę

Przemysław Zamęcki, 16 lutego 2008, 15:39

Dwóch byłych pracowników studia Naughty Dog, Bob Rafai i E. Daniel Arey, na początku lutego zdecydowało się założyć własne studio deweloperskie o nazwie Big Red Button Entertainment.

Kiedy pojawi się Uncharted 2?

Przemysław Zamęcki, 7 grudnia 2007, 09:52

Uncharted: Drake’s Fortune dopiero dzisiaj ma swoją europejską premierę, tymczasem deweloper gry, studio Naughty Dog, przewiduje, że być może w najbliższej przyszłości ruszą prace nad sequelem

Naughty Dog pozytywnie o sieciowych możliwościach PS3

Jiker, 18 listopada 2007, 16:05

Studio Naughty Dog, odpowiedzialne ostatnio za Uncharted: Drake’s Fortune, wyraziło wielkie zainteresowanie sieciowymi możliwościami usługi PlayStation Network. Dokonało tego ustami wiceprezesa firmy Evana Wellsa, który podzielił się owymi przemyśleniami w wywiadzie dla serwisu Eurogamer.net.

Nowa część Jak & Daxter kolejnym projektem studia Naughty Dog

Misiek, 6 listopada 2007, 14:44

Raczej nie potwierdzą się czerwcowe rewelacje (mówiące między innymi o tym, że nowa część Jak & Daxter na PlayStation 3 ukaże się jeszcze w tym roku). Więcej – od dawna nie słyszeliśmy niczego nowego na temat kolejnej części słynnej platformówki. Niektórzy już nawet zaczęli wątpić w to, że Naughty Dog zdecyduje się na jej produkcję. Evan Wells postanowił jednak przypomnieć nam ten tytuł.

Gra Jak and Daxter: The Lost Frontier pojawi się jeszcze w tym roku?

Major Doktor Upiorna, 25 czerwca 2007, 10:10

W pierwszych dniach maja przekazaliśmy Wam informację, że firma Sony Computer Entertainment zarejestrowała w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych nowy znak towarowy, związany z elektroniczną rozrywką. Dzisiaj możemy potwierdzić ówczesne przypuszczenia i dodać, że gra Jak and Daxter: The Lost Frontier najprawdopodobniej pojawi się przed tegorocznymi świątami Bożego Narodzenia.

Jak and Daxter: The Lost Frontier dla PS3?

eLKaeR, 3 maja 2006, 08:08

Najświeższą pozycją, należącą do popularnego cyklu perypetii Jaka i Daxtera, jest platformówka pt. Daxter dla kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Korporacja Sony Computer Entertainment planuje już jednak wydanie kolejnej gry z duetem sympatycznych bohaterów w roli głównej. Najwidoczniej następne przygody Ratcheta i Clanka (m.in. Ratchet & Clank: Size Matters dla PSP) muszą mieć konkurencję.