Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kingdom Come: Deliverance 2

Twórcy Kingdom Come: Deliverance 2 zabrali głos w kwestii modów i DLC. Przekazali też złe wieści o aktualizacji next-gen do pierwszego KCD

Adrian Werner, 14 czerwca 2024, 10:10

Poznaliśmy plany odnośnie do dodatków do gry Kingdom Come: Deliverance 2. Twórcy poruszyli również temat wsparcia dla modów.

Kingdom Come: Deliverance 2 na zwiastunie pełnym scen z gry. Czeskie RPG zapowiada się epicko i wulgarnie

Krystian Pieniążek, 7 czerwca 2024, 23:55

Coś dla siebie na tegorocznym Summer Game Fest mogli znaleźć również miłośnicy RPG-ów. Pokaz uświetniła bowiem prezentacja gry Kingdom Come: Deliverance 2; mogliśmy zobaczyć zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Twórcy KCD2 nie powielą błędów serii Dragon Age. W czeskim RPG nawet nowi gracze nie poczują się zagubieni

Adrian Werner, 5 czerwca 2024, 18:33

Twórcy Kingdom Come: Deliverance 2 zdradzili ciekawy sposób, w jaki gra podejdzie do kwestii decyzji z poprzedniej części.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance 2 mają kulę u nogi. Jest nią Xbox Series S, niepozwalający im wykrzesać pełnego potencjału z średniowiecznego RPG

Marcin Bukowski, 3 czerwca 2024, 20:26

Xbox Series S jest niczym kula u nogi dla twórców Kingdom Come: Deliverance 2. Specyfikacja techniczna konsoli podobno ograniczyła możliwości gry.

Kingdom Come 2 jednak bez polskiego dubbingu. Warhorse ujawniło wersje językowe

Kamil Kleszyk, 31 maja 2024, 19:00

Twórcy Kingdom Come: Deliverance 2 – studio Warhorse – opublikowało listę wersji językowych nadchodzącego RPG. Niestety w zestawieniu nie znajdziemy polskiego dubbingu.

4532 etaty, 44 poszkodowane studia, 80 skasowanych gier. Oto efekt rocznych cięć w Embracer Group

Adrian Werner, 23 maja 2024, 09:55

Grupa Embracer wreszcie zakończyła cięcia. Były one wyjątkowo głębokie. Pozbyto się ponad czterdziestu studiów deweloperskich, a zatrudnienie spadło o prawie pięć tysięcy osób.

Zobacz, jak powstawał zwiastun Kingdom Come: Deliverance 2. Warhorse Studios uchyliło rąbka tajemnicy

Marcin Bukowski, 22 maja 2024, 15:08

Warhorse Studios ujawniło kulisy powstawania zwiastuna gry Kingdom Come: Deliverance 2. Głównym celem było ukazanie odpowiedniego klimatu.

Kingdom Come 2 stoi „50 poziomów wyżej” niż KCD. Aktor odgrywający Henryka uważa nowe RPG Warhorse za „oszałamiające”

Marcin Bukowski, 20 maja 2024, 18:43

Zdaniem Toma McKaya Kingdom Come: Deliverance 2 jest grą na zupełnie innym poziomie niż pierwsza część.

Kingdom Come 2 o krok bliżej od premiery. Po 508 godzinach i 127 sesjach odtwórca roli Henryka wykonał swoje zadanie

Adrian Werner, 15 maja 2024, 17:40

Prace nad Kingdom Come: Deliverance 2 dobiegają końca. Autorzy pochwalili się, że zakończyli już nagrywanie wszystkich linii dialogowych głównego bohatera.

Kingdom Come 2 na nowych materiałach z gry. Twórcy wspominają o optymalizacji

Jakub Błażewicz, 7 maja 2024, 10:45

Po zapowiedzi Kingdom Come: Deliverance 2 studio Warhorse dzieli się kolejnymi materiałami oraz informacjami na temat gry.

Kingdom Come: Deliverance 2 ma zakończyć historię Henryka. Gracze debatują nad różnorodnością etniczną w średniowiecznych Czechach

Marcin Bukowski, 21 kwietnia 2024, 16:08

Przeprowadzono wywiad z jednym z twórców Kingdom Come: Deliverance 2, z którego dowiedzieliśmy się m.in., że sequel zakończy historię Henryka. Gracze wspólnie zastanawiają się natomiast nad tym, co miało na myśli studio, określając świat KCD2 jako zróżnicowany etnicznie.

Kingdom Come 2 zaoferuje szeroki wachlarz grup etnicznych. „Staramy się przedstawić realistyczny, wciągający i wiarygodny średniowieczny świat”

Marcin Bukowski, 19 kwietnia 2024, 15:54

Redakcja serwisu IGN przeprowadziła wywiad z twórcą Kingdom Come 2. Wypowiedział się on na temat bardziej zróżnicowanego etnicznie świata gry oraz pozostania przy silniku CryEngine.

Kingdom Come 2 będzie „mroczniejsze i bardziej poważne”, ale twórcy zapewnili nas, że gra zachowa styl poprzednika

Jakub Błażewicz, 19 kwietnia 2024, 11:32

Kingdom Come: Deliverance 2 będzie lepsze, poważniejsze i bardziej mroczne od pierwszej odsłony serii, ale studio Warhorse mówi raczej o ewolucji niż rewolucji.

Kingdom Come: Deliverance 2 oficjalnie zapowiedziane. Sequel czeskiego RPG to projekt o wielkiej skali

Krzysztof Mysiak, 18 kwietnia 2024, 20:15

Stało się. Kingdom Come: Deliverance 2 zostało oficjalnie ogłoszone i przedstawione na 15-minutowym filmie, zawierającym bardzo smakowity trailer i urywki gameplayu. Sequel jest tworzony ze znacznie większym rozmachem niż pierwsze KCD.

Kingdom Come: Deliverance 2 to dla mnie najważniejsza premiera roku, ale nie jestem pewien, czy przebije genialną „jedynkę”

Dariusz Matusiak, 18 kwietnia 2024, 20:15

W końcu doczekaliśmy się zapowiedzi kontynuacji jednego z najlepszych i najbardziej oryginalnych RPG ostatnich lat – Kingdom Come: Deliverance. „Dwójka” ma dokończyć historię Henryka ze Skalicy i jawi się naprawdę obiecująco, ale z paru powodów może nie dorównać oryginałowi.

Oglądaj z nami stream z oficjalnej zapowiedzi nowej gry Warhorse Studios i zadaj pytanie twórcy

Marcin Przała, 18 kwietnia 2024, 19:40

Redakcja GRYOnline.pl i tvgry zapraszają na wspólne oglądanie dzisiejszego pokazu Warhorse Studios, podczas którego oficjalnie zapowiedziana zostanie nowa gra czeskich deweloperów. Nasz stream będzie wyjątkowy, ponieważ pojawi się na nim jeden z twórców.

Kingdom Come: Deliverance 2 potwierdzone przeciekiem. Dziś oficjalna prezentacja nowego RPG-a Warhorse Studios

Jakub Błażewicz, 18 kwietnia 2024, 08:31

Dziennikarze zbytnio pospieszyli się z publikacją materiału zapowiadającego Kingdom Come: Deliverance 2. Tytuł zostanie zaprezentowany dziś w nocy.

Domniemane Kingdom Come: Deliverence 2 może zostać zapowiedziane trailerem live-action. Warhorse Studios było na zdjęciach w pięknym miasteczku w Czechach

Maciej Gaffke, 14 kwietnia 2024, 11:24

W przyszłym tygodniu studio Warhorse zapowie nam swoją nową grę. Ostatnie doniesienia utwierdzają nas w przekonaniu, że na pewno będzie to prezentacja Kingdom Come: Deliverance 2.

Kingdom Come 2 może opowiadać o czeskim bohaterze narodowym

Michał Ciężadlik, 6 maja 2022, 12:32

Do sieci trafił trailer filmu o losach Jana Żiżki – średniowiecznego bohatera narodowego Czech. Fanów szczególnie zainteresowała informacja, że historia ta ma być przedstawiona również jako gra na PC oraz konsolach. Spekuluje się, że chodzi o nową odsłonę Kingdom Come.

Kingdom Come 2 na E3? Twórcy i wydawca teasują kontynuację

Adrian Werner, 9 czerwca 2021, 11:54

Sądząc po ostatniej aktywności firmy Koch Media i studia Warhorse, wielce prawdopodobne jest, że gra Kingdom Come: Deliverance 2 zostanie zapowiedziana podczas tegorocznego E3.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance pokazują zdjęcia z mocapu kolejnej gry

Miłosz Szubert, 7 kwietnia 2020, 09:50

Studio Warhorse, znane z popularnego RPG-a Kingdom Come: Deliverance, opublikowało na Twitterze post, w którym prezentuje nowe miecze do sesji motion capture. Widać na nich również osobę, która w nich uczestniczyła, co może oznaczać, że przechwytywanie ruchów do nowej gry Czechów już trwa.

Kingdom Come: Deliverance 2 najpewniej powstaje na CryEngine

Bartosz Świątek, 23 sierpnia 2019, 17:00

Nasz redaktor przeprowadził obszerny wywiad z Tobiasem Stolz-Zwillingiem z Warhorse Studios. Jednym z tematów rozmowy był silnik CryEngine, który wykorzystano przy produkcji gry RPG Kingdom Come: Deliverance. Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja również powstaje w oparciu o tę technologię.

Twórcy Kingdom Come Deliverance kupieni przez THQ Nordic

Bartosz Świątek, 13 lutego 2019, 09:23

Czeska firma Warhorse Studios została przejęta przez wydawcę THQ Nordic. Przedmiotem transakcji była też własność intelektualna należąca do dewelopera, czyli marka Kingdom Come: Deliverance.

Warhorse Studios teasuje Kingdom Come Deliverance 2

Przemysław Bartula, 19 stycznia 2019, 17:10

Współzałożyciel Warhorse Studios opublikował na swoim twitterowym koncie zdjęcie, które sugeruje, że w produkcji znajduje się druga część Kingdom Come: Deliverance. Akcja miałaby zostać osadzona w 1506 roku.