Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Back to the Future

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition oficjalnie zapowiedziane

Góral, 29 września 2015, 18:02

Studio Telltale Games oficjalnie zapowiedziało przygodówkę Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition na konsole Xbox One, PlayStation 4 i Xbox 360. Tytuł ukaże się w Europie 16 października bieżącego roku.

Back to the Future – przygodówka od Telltale trafi na PS4 i XONE

Ender, 20 sierpnia 2015, 19:30

W październiku na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One trafi przygodówka studia Telltale Games oparta na legendarnej filmowej trylogii Powrót do przyszłości. Nowa wersja gry, która pierwotnie ukazała się w 2010 roku, zawierać będzie wszystkie wydane epizody, a także bonusowe dodatki i wywiady.

Studio Telltale Games stworzy kolejne przygodówki w realiach „Powrotu do przeszłości”?

Aver, 29 sierpnia 2012, 14:56

Według informacji czytelnika serwisu Gamespot Christopher Lloyd, odtwórca roli „Doca” Browna w filmie „Powrót do przyszłości”, powiedział na imprezie FanExpo w Toronto, że niedługo ponownie wcieli się w zwariowanego profesora w kolejnej grze studia Telltale Games.

Znaczna obniżka ceny gier Race Driver: GRID i Back to the Future na Steamie

DogGhost, 26 października 2011, 07:57

W serwisie Steam w ramach akcji Midweek Madness możecie zakupić w bardzo korzystnej cenie gry Race Driver: GRID oraz Back to the Future.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Dead Island) 5/09/11

Jiker, 5 września 2011, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o limitowanej edycji Xboksa 360 MW3, dacie premiery Torchlight MMO, darmowym epizodzie Back to the Future dla posiadaczy PS3, a także dwupłytowym Battlefield 3 na X360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Resistance, From Dust, Team Fortress) 25/08/11

Jiker, 25 sierpnia 2011, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 15. rocznicy powstania marki Team Fortress, przyszłości serii Resistance, sprzedaży PlayStation 3, kontynuacji Deadly Premonition, a także zwracaniu pieniędzy za From Dust na Steamie. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Mythos, Resident Evil, Back to the Future) 16/05/11

Jiker, 16 maja 2011, 13:31

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 250 tysiącach użytkowników Mythosa, piątym filmie Resident Evil, a także finałowym epizodzie Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Back to the Future, CryEngine 3) 2/05/11

Sarge, 2 maja 2011, 11:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży konsol w Japonii, silniku CryEngine 3, a także premierze czwartego epizodu przygodówki Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy epizod Powrotu do przyszłości za darmo

Adrian Werner, 2 kwietnia 2011, 07:36

Pierwszy sezon epizodycznej przygodówki Back the the Future przekroczył już półmetek. Twórcy gry uznali, że jest to doskonała okazja, by udostępnić odcinek premierowy za darmo.

Wieści ze świata (Back to the Future, Katamari, Peter Molyneux) 29/03/11

Jiker, 29 marca 2011, 13:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o tegorocznej edycji Tokyo Game Show, nowym odcinku Back to the Future, a także przyszłości marki Katamari. Zapraszamy do lektury.

Pobierz za darmo pierwszy odcinek Powrotu do przyszłości

Jiker, 22 lutego 2011, 09:05

Firma Telltale Games spełniła swoje zapowiedzi sprzed ponad czterech miesięcy, udostępniając za darmo pierwszy rozdział gry przygodowej Back to the Future w wersji PC. Możecie go pobrać z poziomu oficjalnej strony internetowej popularnego ostatnimi czasy producenta.

Wieści ze świata (XCOM, Far Cry 3, Castlevania) 17/02/11

Jiker, 17 lutego 2011, 14:13

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o potencjalnej dacie debiutu Far Cry 3, zmianach w XCOM, zwolnieniach w Rare, opóźnieniu debiutu DLC do Castlevania: Lords of Shadow, a także debiucie drugiego epizodu Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Bulletstorm, Gears of War 3, Thor: God of Thunder) 27/01/11

Jiker, 27 stycznia 2011, 14:24

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pudełkowym Back to the Future, kasacji Thor: God of Thunder w wersji na PSP, nowej grze Avalanche Studios, szczegółach na temat Hybrid, a także Osiągnięciach w BulletStorm. Zapraszamy do lektury.

Gra The Walking Dead od Telltale Games?

Sarge, 21 stycznia 2011, 09:30

Studio Telltale Games odpowiedzialne za szereg epizodycznych gier przygodowych (ostatnio Back to the Future) wkrótce zapowie swoje nadchodzące projekty. Już teraz możemy się domyślać, czym będzie jeden z nich.

Premiera „Powrotu do przyszłośći” już dzisiaj

Adrian Werner, 22 grudnia 2010, 10:44

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj nastąpi premiera pierwszego epizodu Back to the Future: The Game, czyli przygodówki opartej na popularnej trylogii filmów science-fiction.

Premiera „Powrotu do przyszłośći” już w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 16 grudnia 2010, 09:59

Studio Telltale Games ujawniło datę premiery pierwszego epizodu Back to the Future: The Game. Okazuje się, że będziemy mogli w niego zagrać już w przyszłym tygodniu.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Back to the Future, Final Fantasy XIV) 10/12/10

Jiker, 10 grudnia 2010, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskich premierach Knights Contract i Mass Effect 2 na PS3, kolejnych postaciach w adaptacji Back to the Future, świątecznej akcji w Killing Floor, efektownej nakładce na PlayStation Move, a także opóźnieniu debiutu Final Fantasy XIV w wersji na PS3. Zapraszamy do lektury.

Zobacz pierwszy zwiastun gry na podstawie „Powrotu do przyszłości”

Sarge, 3 grudnia 2010, 12:05

Nieuchronnie zbliża się premiera Back to the Future: The Game – epizodycznej gry przygodowej na podstawie kultowej serii filmów science-fiction znanych w Polsce pod nazwą Powrót do przyszłości. W związku z tym twórcy udostępnili pierwszy zwiastun prezentujący swoje dzieło w ruchu.

Pierwsze screenshoty z Powrotu do przyszłości

Taven, 24 listopada 2010, 10:40

O Back to the Future: The Game, epizodycznej grze przygodowej opartej na kultowej serii filmów science fiction Roberta Zemeckisa, wiedzieliśmy już dość sporo, ale twórcy długo nie chcieli się pochwalić jak ich dzieło prezentuje się w akcji. Telltale zdecydowało się w końcu wypuścić kilka oficjalnych screenshotów z nadchodzącej produkcji.

Kolejne Back to the Future od Telltale na Facebooku

Taven, 16 listopada 2010, 11:50

Już w grudniu zakupienie przez Telltale praw do marki Powrót do Przyszłości zaowocuje pierwszym odcinkiem przygodówki Back to the Future: The Game, a tymczasem studio wypuściło kolejny tytuł oparty na tej marce - facebookowe Back to the Future: Blitz Through Time.

W „Powrót do przyszłości” zagramy jeszcze przed świętami

Sarge, 26 października 2010, 11:10

Fani filmów z serii Powrót do przyszłości niedługo będą mogli sprawdzić grę opartą na tej marce. Firma Telltale Games uściśliła bowiem, kiedy możemy spodziewać się wydania przygodówki Back to the Future.

Wieści ze świata (Resistance 3, Final Fantasy Versus XIII, Back to the Future) 19/10/10

Jiker, 19 października 2010, 13:38

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o popularności Xbox Live Arcade wśród posiadaczy X360, dochodach firmy Apple, nowej grze Hideo Kojimy, darmowym epizodzie Back to the Future, a także trybie multiplayer w Resistance 3. Zapraszamy do lektury.

Jaki będzie nowy „Powrót do przyszłości”?

Hed, 2 września 2010, 08:21

W końcu poznaliśmy pewne informacje na temat projektu Back to the Future, nad którym pracują eksperci od epizodycznych przygodówek ze studia Telltale Games. Produkcja zostanie podzielona na pięć odcinków zawierających zupełnie nowe przygody charakterystycznych bohaterów serii, Marty’ego oraz Doca Browna, jak zwykle zmagających się z zawirowaniami czasu.