Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2012, 14:56

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Studio Telltale Games stworzy kolejne przygodówki w realiach „Powrotu do przeszłości”?

Według informacji czytelnika serwisu Gamespot Christopher Lloyd, odtwórca roli „Doca” Browna w filmie „Powrót do przyszłości”, powiedział na imprezie FanExpo w Toronto, że niedługo ponownie wcieli się w zwariowanego profesora w kolejnej grze studia Telltale Games.

Według informacji serwisu Gamespot Christopher Lloyd, odtwórca roli Emetta „Doca” Browna, powiedział na imprezie FanExpo w Toronto, że wcieli się ponownie w znaną postać w kolejnej grze przygodowej na kanwie filmu „Powrót do przyszłości”.

Screen z gry Back to the Future

Wiadomość oparta jest na doniesieniach jednego z czytelników serwisu, który był obecny na imprezie. Studio Telltale odmówiło komentarza na temat „jakiegokolwiek niezapowiedzianego tytułu lub projektu firmy”.

Back to the Future była kolejną – m.in. po Tales of Monkey Island i trzech sezonach Sam & Max – znaną serią epizodycznych przygodówek studia Telltale Games. W pięciu odcinkach produkcji wcielaliśmy się w głównego bohatera filmu – Marty’ego – i wyruszaliśmy na ratunek „Docowi” Brownowi, który zaginął gdzieś w kontinuum czasoprzestrzennym. Dzięki temu mogliśmy odwiedzić różne epoki, w tym Amerykę z czasów prohibicji.

Swego czasu Back to the Future była największym komercyjnym sukcesem kalifornijskiego studia, dopiero niedawno przyćmionym przez epizodyczną przygodówkę The Walking Dead. Z pewnością przyczyniły się do tego dobre recenzje, a następnie udostępnienie za darmo pierwszego odcinka serii.