Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2010, 10:44

autor: Adrian Werner

Premiera „Powrotu do przyszłośći” już dzisiaj

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj nastąpi premiera pierwszego epizodu Back to the Future: The Game, czyli przygodówki opartej na popularnej trylogii filmów science-fiction.

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj nastąpi premiera pierwszego epizodu Back to the Future: The Game, czyli przygodówki opartej na popularnej trylogii filmów science-fiction.

Premiera „Powrotu do przyszłośći” już dzisiaj - ilustracja #1

Premiera dotyczy tylko wersji na PC i Mac, edycje na iPada oraz PlayStation 3 ukażą się dopiero w przyszłym roku. Dolar z każdego sprzedanego egzemplarza wpłacony zostanie na konto fundacji Michaela J. Foxa finansującej badania nad chorobą Parkinsona. Ponadto, wszyscy którzy zakupią Back to the Future: The Game bezpośrednio u twórców dostaną za darmo (płacąc jedynie za koszty przesyłki) kolekcjonerskie DVD.

Gra stanowi bezpośrednią kontynuację fabuły filmowej trylogii i ponownie koncentruje się na perypetiach dwójki przyjaciół - niczym niewyróżniającego się amerykańskiego nastolatka Marty’ego McFly oraz szalonego naukowca Emmetta Lathropa. Największym wynalazkiem tego drugiego jest wehikuł czasu wmontowany w samochód sportowy DeLorean DMC-12. Intryga Back to the Future: The Game rozpoczyna się gdy Marty otrzymuje wiadomość od zaginionego doktora i nie wahając się długo, postanawia wyruszyć mu na ratunek. Szybko okaże się, że od powodzenia tej misji zależy stan całego kontinuum czasoprzestrzennego. Warto dodać, że głosu Emmettowi użycza sam Christopher Lloyd, czyli aktor, który odgrywał tę postać w wersji filmowej.

Premiera „Powrotu do przyszłośći” już dzisiaj - ilustracja #2

Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat najnowszej produkcji zespołu Telltale Games polecamy zapoznanie się z opublikowaną na naszym serwisie zapowiedzią i obejrzenie zwiastuna tej produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.