Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield: Bad Company

Sentymentalny powrót do serii Battlefield

barth89, 18 lipca 2014, 13:30

Dacie wiarę, że Battlefield to seria, która, wraz z dodatkami, doczekała się już kilkudziesięciu części? Zaczęło się od 1942 roku, a skończyło na 2142. Była II wojna światowa, konflikty współczesne, przyszłość, Wietnam, a teraz szykujemy się do starcia przestępców z policją.

Powstaje serial na podstawie gry Battlefield: Bad Company

sathorn, 9 października 2012, 09:41

Amerykańska telewizja Fox zdecydowała się zainwestować czas i środki w produkcję serialu opartego na scenariuszu gry komputerowej Battlefield: Bad Company. Zgadza się, tego Bad Company, które miało swoją premierę cztery lata temu.

Battlefield 3 także na konsole

Adrian Werner, 31 lipca 2010, 13:04

Od ponad roku docierały do nas kolejne nieśmiałe wieści potwierdzające, że Battlefield 3 znajduje się już w produkcji. Okazuje się, że prace nad tą grą mogą być już w całkiem zaawansowanej fazie, ponieważ Electronic Arts obiecało wszystkim, którzy kupią Edycję Limitowaną najnowszego Medal of Honor, że będą mogli wziąć udział w beta testach trzeciego Battlefielda.

VIP Map Pack 3 dla Battlefield: Bad Company 2 już wkrótce

Rock Alone, 23 kwietnia 2010, 11:35

Gracze Battlefield: Bad Company 2 mogą się w najbliższym czasie spodziewać kolejnej aktualizacji gry. Na stronie sklepu BC2 (Xbox 360) pojawiła się już pozycja - "VIP Map Pack 3". Do rąk fanów trafi zestaw, zawierający nowe tryby dla map Laguna Alta i Zatoki Nelsona.

Rekordy popularności Battlefield: Bad Company 2

Olek, 18 marca 2010, 16:32

Nieważne, że gra nie jest wolna od błędów, z jej serwerami wciąż trudno się połączyć, a najnowsza poprawka więcej problemów powoduje niż usuwa. Battlefield: Bad Company 2 to najlepiej sprzedający się tytuł obfitującego w gorące premiery marca. Najnowsze dzieło studia EA DICE kupiło już 2,3 mln graczy w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Battlefield 3 powali wszystkich

Filip „fsm” Grabski, 22 lutego 2010, 19:22

Czyje to słowa? Twórcy głośnych gier prawie nigdy nie rezygnują z możliwości pochwalenia swojego projektu. I zazwyczaj ich przechwałki należy traktować z lekkim przymrużeniem oka. Ale gdy pozostający w produkcji tytuł „powala” kogoś spoza firmy? Robi się interesująco.

Nowe tytuły w serii Electronic Arts Classics

Gambrinus, 23 października 2009, 10:22

Od dziś w sklepach można zdobyć nowe propozycje z serii Electronic Arts Classics. Tym samym do poziomu zaledwie 49 złotych zostały obcięte ceny pecetowych, a do 99 złotych konsolowych wersji miedzy innymi takich tytułów jak: Dead Space, Mirror’s Edge czy Crysis Warhead.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.8

Filip „fsm” Grabski, 4 marca 2009, 14:30

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kolejnej wspaniałej czwórki.

Gra Roku 2008: Najlepszy tryb sieciowy – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 11 lutego 2009, 14:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Nowy Battlefield na horyzoncie?

Filip „fsm” Grabski, 5 lutego 2009, 11:45

Seria sieciowych FPSów pod szyldem Battlefield ma się zupełnie nieźle od samego początku istnienia i przez te wszystkie lata zebrała sobie pokaźną grupkę wyznawców, którzy oddadzą ostatnie skarpetki za każdą wieść dotyczącą potencjalnych sequeli.

EA o Mass Effect 2, Bad Company 2, Battlefield Heroes, Dragon Age i innych

Hed, 4 lutego 2009, 09:16

Firma Electronic Arts poinformowała o nowych szacowanych datach premier dla wielu głośnych i oczekiwanych tytułów. Wiemy więc między innymi kiedy pojawią się takie produkcje jak Mass Effect 2, Battlefield: Bad Company 2, The Godfather II, Battlefield Heroes oraz Dragon Age: Origins. Niestety, większość z wymienionych tytułów zaliczy pewne nie do końca sprecyzowane opóźnienia.

Śnieg blokuje brytyjski pokaz nowej gry studia DICE

Filip „fsm” Grabski, 3 lutego 2009, 12:50

Twórcy serii Battlefield przygotowują zupełnie nową, konsolową grę. Jaką? Mieliśmy się dowiedzieć, ale Electronic Arts poinformowało media, że planowany na dzisiaj w Wielkiej Brytanii pokaz tej gry został odwołany.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 listopada 2008)

Jiker, 4 listopada 2008, 12:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zestaw Gears of War 2, średniowieczny Steam, Xbox 360 bez obniżek, Bad Company z nowymi mapami, akcesoria do Xboxa 360 również w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Dead Space – niedawno premiera, a w planach już sequel!

Łosiu, 23 października 2008, 19:54

Coraz częściej w branży developerskiej spotykamy się z sytuacją, że w momencie gdy gracze dostają w ręce nowo wydany tytuł, ma on już planowany, bądź tworzony sequel.

Przyszłe odsłony cyklu Battlefield pod wpływem Mirror's Edge

Jiker, 25 września 2008, 14:32

Serwis internetowy 1UP przeprowadził interesujący wywiad z pracownikami studia EA DICE – producentami Owenem O’Brienem i Tomem Farrerem. Jednym z głównych tematów rozmowy była kwestia wykorzystania niektórych elementów niezwykle oryginalnego Mirror’s Edge w kolejnych odsłonach cyklu Battlefield.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 września 2008)

Jiker, 11 września 2008, 09:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: łatamy Battlefield: Bad Company, czekamy na europejską premierę Combat Arms Europe, bierzemy udział w afrykańskim safari, cieszymy się z premiery przenośnej Viva Pinata i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 września 2008)

Jiker, 1 września 2008, 10:44

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: obniżka japońskiej ceny Xbox 360, telewizory Toshiby z procesorem Cell, rozpoczęto zapisy na beta-testy Darkfall Online, wybierz dodatkowe mapy do Battlefiled: Bad Company, Nintendo o finansach, problemy z nową wersją PSP. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 5 sierpnia 2008, 10:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: zapowiedzi nowych przygodówek na platformy Nintendo, daty premier Romance of the Three Kingdoms XI, Dark Horizon i nowego trybu do Battlefield: Bad Company, trofea w Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

Electronic Arts najwięcej zarabia na PlayStation 3 i pecetach

Przemysław Zamęcki, 30 lipca 2008, 07:39

Gry przeznaczone na konsolę PlayStation 3 i komputery PC przyniosły koncernowi Electronic Arts największy przychód netto w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2009, który łącznie, dla całej sprzedaży wszytstkich produktów firmy w tym okresie wyniósł 804 miliony dolarów.

Poradnik: Battlefield: Bad Company

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lipca 2008, 21:19

„Witam w oficjalnym poradniku do gry Battlefield: Bad Company, tytułu który łączy świetny tryb rozgrywki wieloosobowej z nasyconą humorem kampanią dla pojedynczego gracza."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 2 lipca 2008, 09:53

W środę w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: druga młodość Chrono Triggera, Gamecock wchodzi w Steam, zapowiedzi wyścigów, golfa i samolocików, łatka do Battlefield: Bad Company, darmowy utwór dla posiadaczy Guitar Hero III i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (23-29 czerwca)

Vercetti, 30 czerwca 2008, 15:50

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazało się aż 11 tytułów, spośród których największe kontrowersje wzbudziła z pewnością kolejne odsłona przygód Edwarda Carnby’ego, gra Alone in the Dark.

DICE pracuje nad trzema nowymi grami z serii Battlefield

Vercetti, 24 czerwca 2008, 15:30

Jeśli myśleliście, że projekty Battlefield: Bad Company oraz Battlefield Heroes to wszystko, co szykuje w najbliższym czasie szwedzkie studio Digital Illusions Creative Entertainment, możecie poczuć się zaskoczeni. Szef DICE, Ben Cousins, podczas imprezy Game Developers Conference w Paryżu ujawnił, że firma ma jeszcze w zanadrzu trzy kolejne pozycje, reprezentujące serię wojennych strzelanin.

Dziś premiera Battlefield: Bad Company

Przemysław Zamęcki, 24 czerwca 2008, 09:42

Amerykanie od dzisiaj, a Europejczycy (w tym również Polacy) od piątku będą mogli udać się do sklepu w celu zakupienia najnowszej gry z serii Battlefield o podtytule Bad Company.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 23 czerwca 2008, 10:19

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: króliczek Playboya, dodatki do ArchLorda i Sudden Strike 3, jubileusz Dragon’s Lair, Overlord w Europie i słówko o Battlefieldach. Zapraszamy do lektury.