Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 października 2012, 09:41

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Powstaje serial na podstawie gry Battlefield: Bad Company

Amerykańska telewizja Fox zdecydowała się zainwestować czas i środki w produkcję serialu opartego na scenariuszu gry komputerowej Battlefield: Bad Company. Zgadza się, tego Bad Company, które miało swoją premierę cztery lata temu.

Amerykańska telewizja Fox rozpoczęła proces produkcji serialu opartego na grze Battlefield: Bad Company. Twórcy zdecydowali się na formę godzinnych odcinków, utrzymanych w konwencji akcji-komedii.

Powstaje serial na podstawie gry Battlefield: Bad Company - ilustracja #1
Cztery lata to w grach wideo wieczność i większość z nas zapomniała już o Bad Company.

Podobnie jak w grze, serial przybliży nam historię czterech żółnierzy, którzy odchodzą z wojska i zaczynają karierę w sektorze prywatnym. Problem w tym, że były dowódca pragnie się ich pozbyć, aby zatuszować fakt, że wyręczał się nimi w celu dokonywania niecnych czynów. Produkcją serialu zajmą się Doug Robinson, Patrick Bach, Patrick O’Brien i John Eisendrath, który trzymał pieczę nad procesem dewelopingu gry o tym samym tytule.

Nikt chyba nie spodziewał się, że cztery lata po premierze gry pojawi się serial telewizyjny oparty na jej podstawie. Battlefield: Bad Company zebrał niezłe recenzje, a co ważne z punktu widzenia producentów serialu, chwalono m.in. kreacje postaci i dialogi.

Kto wie, może przeniesienie tej marki jest elementem kampanii reklamowej, mającej na celu przygotowanie graczy na nadejście Battlefield: Bad Company 3?