Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Potyczki taktyczne

TFT zadebiutowało na iOS i Androidzie

Pri, 20 marca 2020, 13:49

19 marca w sklepach Google Play i App Store pojawiła się pełna wersja gry Teamfight Tactics Mobile. Poznaliśmy zaktualizowane wymagania sprzętowe i listę różnic pomiędzy edycją PC a jej mobilnym odpowiednikiem.

Turniej Teamfight Tactics CUP Warm Up! [ZAKOŃCZONY]

Froozyy, 24 lutego 2020, 12:43

Przygotowaliśmy dla Was dwa turnieje w Teamfight Tactics, w których łączna pula nagród wyniesie 2000 złotych. Zapisy trwają do 6 marca, a rozgrywki odbędą się odpowiednio 9 oraz 12 marca.

Mobilne TFT ukaże się w połowie marca

Adrian Werner, 14 stycznia 2020, 11:48

Studio Riot Games ogłosiło, że mobilna wersja auto battlera Teamfight Tactics ukaże się w połowie marca tego roku. Wtedy też powinien zadebiutować tzw. SET 3, czyli kolejny zestaw nowej zawartości.

Absolutna dominacja w finale Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 22 grudnia 2019, 16:50

Wczoraj rozegraliśmy wielki finał turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, w którym do wygrania były nagrody pieniężne oraz ważąca prawie 10 kilogramów czekoladowa statuetka. Zwycięzca nie pozostawił żadnych złudzeń, bowiem już po sześciu z ośmiu pojedynków zagwarantował sobie wygraną.

8 tys. złotych i czekoladowa statuetka dla zwycięzcy - finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 20 grudnia 2019, 15:16

Jutro o 10:00 rano rozpocznie się wielki finał Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Zawodnicy zmierzą się w ośmiu pojedynkach i powalczą o wysokie nagrody pieniężne oraz czekoladową statuetkę.

Poznaliśmy finalistów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 17 grudnia 2019, 15:23

W zeszłą sobotę odbył się drugi półfinał turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Tym samym znamy już wszystkich siedmiu finalistów, którzy 21 grudnia powalczą o wysokie nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Za nami pierwszy półfinał turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 9 grudnia 2019, 14:38

W zeszłą sobotę odbył się pierwszy półfinał w ramach turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Poznaliśmy już trzech zawodników, którzy 21 grudnia powalczą w wielkim finale o pozostałe nagrody z puli 25 000 złotych oraz słodkie upominki od marki E.Wedel.

Znamy półfinalistów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 3 grudnia 2019, 15:24

W zeszły weekend odbyły się ostatnie mecze w ramach ćwierćfinałów turnieju Teamfight Tactics by Wedel Up!. Poznaliśmy 14 zawodników, którzy zmierzą się teraz w półfinałach i powalczą o miejsce w wielkim finale, nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Poznaliśmy pierwszych półfinalistów Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 25 listopada 2019, 14:54

W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze ćwierćfinały turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy sześciu graczy, którzy awansowali już do dalszego etapu rozgrywek. Spotkania były bardzo wyrównane, a w ten weekend odbędą się kolejne, dzięki którym poznamy pełen skład półfinalistów.

Poznaliśmy planowane daty premier nowych gier Riot Games (m.in. Legends of Runeterra)

Adrian Werner, 11 listopada 2019, 08:25

Studio Riot Games ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premier nowych gier zespołu, takich jak Legends of Runeterra, League of Legends: Wild Rift, LoL Esports Manager czy mobilna wersja Teamfight Tactics.

TFT Rise of the Elements już dostępne

Froozyy, 6 listopada 2019, 11:39

W Teamfight Tactics jest już dostępny nowy sezon, wprowadzający w rozgrywce ogromne zmiany. Nastąpiła rotacja jednostek, synergii oraz pojawiły się elementy żywiołów. Zakończył się również sezon rankingowy, a gracze otrzymają nagrody zależne od zdobytej rangi.

Znamy kolejnych zwycięzców grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 3 listopada 2019, 11:58

W tym tygodniu odbyły się kolejne mecze fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy następnych zawodników, którym udało się awansować do ćwierćfinałów, wygrać pierwsze nagrody pieniężne oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel. Przed nami jeszcze sześć równie emocjonujących spotkań.

Pierwsi zwycięzcy grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 28 października 2019, 17:25

Dzisiaj odbędą się kolejne mecze fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics by Wedel Up!, który organizujemy wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Poznaliśmy również już trzech zawodników, którzy dostali się do ćwierćfinałów, gdzie powalczą o awans do półfinałów i nagrody z puli 25 000 złotych.

TFT Rise of the Elements - nowe postacie i mechaniki rozgrywki

Froozyy, 22 października 2019, 11:47

Do Teamfight Tactics zmierza nowy sezon - Rise of the Elements - który wprowadzi do gry powiew świeżości. Pojawią się zupełnie nowe jednostki (w tym jedna kosztująca aż 7 sztuk złota) i dodatkowe mechaniki żywiołów, a plansza ulegnie rozbudowie.

Rozpoczynamy fazę grupową turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 21 października 2019, 11:55

Dzisiaj rusza faza grupowa turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. O godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz w grupie A, a jego uczestnicy powalczą o awans do ćwierćfinału, nagrodę pieniężną oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel.

Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 16 października 2019, 11:29

Przypominamy, że trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Rejestracja trwa do piątku 18 października do godziny 12:00.

Sprawdź się w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Froozyy, 11 października 2019, 10:41

Wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games otwieramy zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, w którym uczestnicy oprócz nagród pieniężnych będą mogli wygrać zapas słodkości. Łączna pula nagród wynosi 25 tys. złotych, a wielki finał zostanie rozegrany 21 grudnia.

Poprowadzimy dla Was oficjalny stream z turnieju TFT Rivals

Froozyy, 26 września 2019, 11:51

Rozgrywki w ramach turnieju Twitch Rivals: Teamfight Tactics rozpoczną się w sobotę 28 września, a nasza ekipa z FriendlyFire.pl przygotuje dla Was oficjalny, polski komentarz z całego dnia zawodów.

TFT ma dziesiątki milionów graczy - i jest ich coraz więcej

Froozyy, 26 września 2019, 09:46

W oficjalnej wiadomości Riot Games poinformowało o nadchodzących zmianach w Teamfight Tactics. Dowiedzieliśmy się, że ulepszenia wprowadzone w patchu 9.19 są ostatnimi w tym zestawie bohaterów. Twórcy pochwalili się także liczbą aktywnych graczy.

League of Legends świętuje 10-lecie i chwali się nowym logo

Froozyy, 18 września 2019, 10:10

Z okazji obchodów 10-lecia powstania League of Legends twórcy przyszykowali specjalną transmisję na żywo. Z tego samego powodu LoL doczekał się również zmiany logo, a Riot Games pochwaliło się, że jego produkcja to obecnie najpopularniejsza gra na świecie.

Zapisz się do turnieju Teamfight Tactics i powalcz o nagrody

Redakcja GRYOnline.pl, 23 sierpnia 2019, 08:48

Startujemy z zapisami do turnieju Teamfight Tactics. Gramy w trybie FFA z trzema meczami w finale. Turniej będzie streamowany na Twitchu, a na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Teamfight Tactics z nowymi jednostkami i darmową Testową Przepustką

Froozyy, 14 sierpnia 2019, 17:14

Do Teamfight Tactics trafiły cztery nowe jednostki z synergią Hextech. Oprócz tego do gry powróciła darmowa Testowa Przepustka oferująca odświeżone nagrody oraz cotygodniowe misje.

Teamfight Tactics - nowe jednostki i synergia Hextech w patchu 9.16

Froozyy, 1 sierpnia 2019, 10:07

Do Teamfight Tactics zmierzają cztery nowe jednostki, które wniosą do gry synergię Hextech. Pojawią się one na oficjalnych serwerach wraz z nadejściem patcha 9.16, czyli za dwa tygodnie.

Trwają zapisy do turnieju Teamfight Tactics!

Redakcja GRYOnline.pl, 22 lipca 2019, 16:40

Teamfight Tactics to świetna gra turniejowa, więc nie mogło jej zabraknąć również w sezonie Friendly Fire. Zapisy startują dzisiaj i potrwają do najbliższego piątku. Na najlepszych graczy czekają sława, chwała i nagrody pieniężne.

Ruszył pierwszy sezon rankingowy w Teamfight Tactics

Froozyy, 17 lipca 2019, 09:22

Wraz z premierą najnowszego patcha w TFT rozpoczął się pierwszy sezon rankingowy. Twórcy wprowadzili również sporo zmian w balansie oraz dodali kilka ulepszeń do interfejsu oraz samej rozgrywki.