Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Auto battler

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce auto battler ułożone według popularności.

PC
PC Windows4
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 41
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android5Apple iOS5
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch1
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
Więcej
Mniej
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne5
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Potyczki taktyczne
Potyczki taktyczne

Strategiczne 27 czerwca 2019

Teamfight Tactics / Potyczki taktyczne to alternatywny tryb w grze MOBA League of Legends, funkcjonujący w zasadzie jako osobna produkcja, powstała na fali popularności moda Dota Auto Chess. Produkcja została opracowana i wydana przez firmę Riot Games.

PCANDiOS

Dota Underlords
Dota Underlords

Strategiczne 25 lutego 2020

Darmowa gra taktyczna w konwencji fantasy, która powstała w oparciu o popularny mod Dota Auto Chess do gry MOBA Dota 2. Rozgrywka w Dota Underlords jest luźno inspirowana partią szachów, a kluczowe znaczenie ma w niej właściwy dobór wojowników. Produkcja została opracowana przez firmę Valve Software.

PCANDiOS

Might & Magic: Chess Royale
Might & Magic: Chess Royale

Strategiczne 30 stycznia 2020

Might & Magic: Chess Royale to strategia typu auto battler, wyróżniająca się dużą skalą. Mecz rozpoczyna setka graczy, którzy toczą ze sobą pojedynki jeden na jednego, aż na polu bitewnym pozostanie ostatni ocalały. Starcia rozgrywane są automatycznie, więc kluczową rolę odgrywa właściwe dobieranie składu drużyny wojowników.

PCANDiOS

Auto Chess
Auto Chess

Strategiczne 2020

Taktyczna strategia w realiach fantasy, która wyrosła z moda Dota Auto Chess do gry Dota 2. Zabawa sprowadza się do toczenia turowych bitew przeciwko innym graczom. Starcia rozgrywane są automatycznie, a zwycięstwo w nich zależy od tego, jakich bohaterów dobierzemy do oddziału.

PCPS4SwitchANDiOS

Chess Rush
Chess Rush

Strategiczne 3 lipca 2019

Darmowa gra firmy Tencent, której model rozgrywki jest wzorowany na popularnym Auto Chess (znany także m.in. z Teamfight Tactics). Zabawa jest luźno inspirowana partią szachów, a kluczową rolę pełni dobór wojowników. Tytuł został opracowany przez firmę Tencent Mobile.

ANDiOS