Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Settlers

Twórcy The Settlers prezentują wizję stojącą za grą

Agnieszka Adamus, 19 stycznia 2022, 17:45

Ubisoft opublikował film, w którym przedstawia wizję stojącą za The Settlers. Materiał ten daje nam wgląd w to, jak prezentuje się nadchodząca odsłona kultowego cyklu.

The Settlers z datą premiery

Maycuzai, 13 stycznia 2022, 19:31

Poznaliśmy datę premiery nowej odsłony cyklu The Settlers. Na szczęście nie przyjdzie nam na nią czekać zbyt długo.

The Settlers - nowi osadnicy zostaną pokazani już wkrótce

Adrian Werner, 17 grudnia 2021, 08:36

Firma Ubisoft w przyszłym miesiącu pokaże The Settlers, czyli wielokrotnie opóźnianą nową odsłonę cyklu. Najpewniej gra będzie mocno różniła się od ujawnionej wcześniej wersji.

The Settlers opóźnione. Nie podano nowej daty premiery

Aquma, 3 lipca 2020, 09:25

Wydawca Ubisoft i deweloper Blue Byte poinformowali, że The Settlers – kolejna odsłona znanego cyklu strategicznego, która miała trafić na pecety w tym roku – nie ukaże się w planowanym terminie. Nowa data premiery na razie nie jest znana.

Zobacz nowy gameplay z kolejnej odsłony The Settlers

Aquma, 30 sierpnia 2019, 09:32

Na kanale niemieckojęzycznego magazynu PC Games na platformie YouTube pojawił się nowy gameplay z kolejnej odsłony cyklu The Settlers. Trwający 16 minut film przedstawia początki zabawy w trybie Skirmish i opisuje podstawowe zasady rządzące rozgrywką.

Premiera The Settlers opóźniona. Jest nowy zwiastun

Frozen, 19 sierpnia 2019, 11:48

Firmy Ubisoft i Blue Byte z okazji targów gamescom 2019 wypuściły nowy zwiastun ósmej części cyklu gier strategicznych The Settlers. Jednocześnie ogłoszono, że data premiery tytułu została przesunięta na 2020 rok.

The Settlers - nowe wideo pokazuje ósmych Osadników w fazie pre-alfa

Adrian Werner, 5 września 2018, 09:48

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z The Settlers, czyli kontynuacji popularnego cyklu zespołu Blue Byte. Pozwala on zobaczyć, jak prezentuje się gra w fazie pre-alfa.

Zapowiedziano The Settlers (8) i The Settlers History Collection

Vergil, 21 sierpnia 2018, 12:01

Na ceremonii rozpoczęcia targów gamescom 2018 pojawili się przedstawiciele studia Blue Byte, którzy zapowiedzieli ósmą odsłonę cyklu The Settlers oraz kompilację zmodernizowanych wersji siedmiu dotychczasowych części serii.