Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Pierwsze screeny z Prince of Persia: The Dagger of Time

Karol Laska , 18 lipca 2020, 10:41

W sieci pojawiły się pierwsze screeny z gry Ubisoftu pod tytułem Prince of Persia: The Dagger of Time, która obsługiwać będzie funkcję wirtualnej rzeczywistości.

Domena Prince of Persia 6 wystawiona na sprzedaż

Bebop, 18 maja 2020, 12:21

Zarejestrowanie domeny Prince of Persia 6 wzbudziło spore zainteresowanie fanów cyklu. Adres prawdopodobnie jest jednak tylko podróbką, za którą stoi firma zewnętrzna. Tym bardziej, że właśnie został wystawiony na sprzedaż.

Ubisoft zarejestrował domenę Prince of Persia 6

aadamus, 4 maja 2020, 18:53

Istnieje szansa, że seria Prince of Persia powróci po 10 latach przerwy. Studio Ubisoft zarejestrowało nową domenę internetową - princeofpersia6.com - co może sugerować, że prace nad kolejną odsłoną cyklu trwają.

Ojciec cyklu Prince of Persia zabiega o jego powrót

Adrian Werner, 12 stycznia 2018, 10:36

Projektant Jordan Mechner zdradził, że stara się obecnie wskrzesić swój najsłynniejszy cykl, czyli Prince of Persia. Na razie nie wiadomo jednak, czy mu się to powiedzie.

Call of Juarez: The Cartel i 19 innych gier Ubisoftu straciło funkcje sieciowe

Adrian Werner, 12 listopada 2017, 11:58

Firma Ubisoft wyłączyła komponenty sieciowe w dwudziestu starszych produkcjach. Wśród nich znalazły się m.in. Call of Juarez: The Cartel i Tom Clancy’s HAWX II na PC, a także konsolowe wersje I Am Alive i Prince of Persia: Forgotten Sands.

Ubisoft nie porzuca marek Prince of Persia i Beyond Good & Evil

Góral, 14 czerwca 2014, 15:06

Szef firmy Ubisoft, Yves Guillemot, zdradził w rozmowie z przedstawicielem serwisu IGN, że francuski koncern nie ma zamiaru porzucić marek Prince of Persia i Beyond Good & Evil. Obecnie jednak wydawca zastanawia się, co z nimi zrobić, więc na rychłą zapowiedź nowych tytułów nie ma co liczyć.

Prince of Persia jako sandbox?

Cayack, 6 maja 2014, 13:00

Dawno już nie było porządnej gry z serii Prince of Persia. Czy najnowsza odsłona powinna przybrać popularną ostatnio formę sandboxa?

Nowa dwuwymiarowa odsłona serii Prince of Persia w produkcji?

Ender, 17 kwietnia 2014, 20:37

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, Ubisoft pracuje w tej chwili nad kolejną odsłoną serii Prince of Persia. Gra w przeciwieństwie do poprzednich części cyklu ma zostać zrealizowana w dwóch wymiarach.

Prince of Persia – zapowiedź nowej odsłony w przyszłym tygodniu?

qjin, 28 czerwca 2013, 19:17

Firma Ubisoft poinformowała na oficjalnym profilu facebookowym marki Prince of Persia, że przyszły tydzień rozpocznie się od wiadomości na temat prawdopodobnie nowej odsłony serii o tytułowym Księciu z Persji. Czy nastąpi ogłoszenie prawowitej kontynuacji czy „zaledwie” gry na urządzenia z systemem iOS? A może to z dużej chmury mały deszcz i nie dowiemy się niczego konkretnego?

Marka Prince of Persia ma przerwę, ale nie odejdzie w zapomnienie

Hed, 30 stycznia 2013, 13:49

Szef studia Ubisoft Montreal przyznał, że seria Prince of Persia ma małą przerwę. Nie znaczy to jednak, że fani marki mają powody do obaw – firma na pewno wróci do niej w przyszłości.

Odmieniona seria Ubisoft Exclusive w sklepach od 9 września

Kono, 5 września 2011, 10:05

Firma Ubisoft wprowadziła kilka zmian do serii wydawniczej Ubisoft Exclusive. Dodano nowe tytuły oraz zmieniono progi cenowe. W odświeżonym wydawnictwie pojawią się m.in. cykl Assassin's Creed, trylogia Prince of Persia oraz seria Heroes of Might and Magic.

Promocja Ubisoft na Steam - gry z serii Prince of Persia 66% taniej

Sarge, 24 maja 2011, 08:00

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam rozpoczęła się nowa promocja, w ramach której przez najbliższy tydzień (23 – 30 maja) obniżki doczekają się kolejne produkcje od firmy Ubisoft. Na dobry początek przygotowano serię Prince of Persia.

Ubisoft nie rezygnuje całkowicie z kontrowersyjnego systemu DRM

Sarge, 5 stycznia 2011, 13:40

Gdy w ostatnią niedzielę informowaliśmy Was o złagodzeniu niezwykle restrykcyjnego systemu antypirackiego Ubisoftu, wydawało się, że odwieczny problem graczy przestał istnieć. Tymczasem okazuje się, że firma nie wyklucza okazjonalnego powrotu do starego rozwiązania.

Ubisoft łagodzi swój system antypiracki

Adrian Werner, 2 stycznia 2011, 09:40

Mamy dobre wieści dla miłośników pecetowych gier Ubisoftu. Okazało się bowiem, że wydawca złagodził swój bardzo restrykcyjny system antypiracki.

Ubisoft miał w planach Prince of Persia w realiach współczesnych?

Sarge, 25 września 2010, 11:15

Choć od czasu debiutu na rynku aktualnej generacji konsol pojawiły się tylko dwie odsłony serii Prince of Persia, to prawdopodobnie firma Ubisoft pracowała nad jeszcze jedną pozycją, która klimatem miała znacznie odbiegać od dotychczasowych części cyklu.

Bardzo słaba sprzedaż Alan Wake, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Blur oraz Split/Second

Adrian Werner, 6 lipca 2010, 10:15

Kilka dni temu pisaliśmy o sprzedaży gier na rynku amerykańskim w zeszłym miesiącu. Wtedy jednak poznaliśmy konkretne wyniki tylko pierwszej piątki największych bestsellerów. Teraz otrzymaliśmy dodatkowe liczby i nie są one korzystne dla wielu dużych majowych premier.

Rekordowe dochody filmu Prince of Persia: Piaski Czasu

Sarge, 23 czerwca 2010, 10:05

Filmowe adaptacje gier video zazwyczaj trzymają niski poziom. Stereotyp ten miał przełamać Prince of Persia: Piaski Czasu, w którego produkcję włożono ok. 200 milionów dolarów. Jego ocenę pozostawiamy Wam, twórcy mogą być chyba jednak zadowoleni z przyjęcia ich dzieła. Jak się bowiem okazuje, jest to najbardziej dochodowy film na podstawie gry w historii.

Premiery gier w Polsce (7-13 czerwca)

Vercetti, 14 czerwca 2010, 08:21

Wprawdzie miniony tydzień był dość skromny, jeśli chodzi o premiery nowości, ale i w nim ukazała się perełka – Super Mario Galaxy 2. W ślad za nią kilka reedycji oraz widmo kolejnych tytułów, które trafią na rynek już w najbliższych dniach.

Cartoon Games - odc. 25 - Sztylet Czasu

Otis, 9 czerwca 2010, 10:25

Problemy z dźwiękiem w Prince of Persia: Zapomniane Piaski na PS3

Jiker, 1 czerwca 2010, 08:36

Problemy z autosavem to nie jedyne kłopoty, z którymi musieli się uporać twórcy najnowszej odsłony cyklu Prince of Persia. Okazuje się, że w przypadku niektórych kopii Zapomnianych Piasków w wersji na konsolę PlayStation 3 pojawiają się trudności z dźwiękiem oraz poprawnym emitowaniem kwestii dialogowych.

Fallout Tygodnia #3: Książę Blockbuster

Crash, 31 maja 2010, 08:08

Pomimo, iż od lata dzieli nas jeszcze miesiąc - o czym nawet pogoda zdaje się nie zapominać - sezon na wakacyjne blockbustery trwa. Repertuar kin zdominowały wysokobudżetowe produkcje prosto z Hollywood. Wybuchy, pościgi, dynamiczne pojedynki, piękne kobiety i nagie torsy... amatorzy niezobowiązującej rozrywki, coli i popcornu mogą zacierać ręce i szturmem uderzać do kin.

Rozwiązanie problemu z autosavem w Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Hed, 28 maja 2010, 10:10

W konsolowej wersji najnowszej odsłony cyklu Prince of Persia, czyli w Zapomnianych Piaskach, pojawił się pewien irytujący błąd, na który skarży się wielu użytkowników. Okazuje się, że zginięcie w jednej z końcowych scen przygody może spowodować uszkodzenie opcji automatycznego zapisu stanu gry, co kończy się utknięciem w jednej z komnat.

Pecetowa edycja Zapomnianych piasków w specjalnej wersji na Steamie

Sarge, 27 maja 2010, 11:18

Choć gra Prince of Persia: Zapomniane Piaski w wersji na konsole jest już w sklepach, wiele osób na pewno wciąż czeka na edycję przygotowywaną dla posiadaczy pecetów. Jeśli zaliczacie się do nich, to może zainteresuje Was oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Dla osób, które zamierzają kupić grę w takiej formie, przygotowano interesująca ofertę.

Wieści ze świata (Just Cause 2, BioShock 2, Prince of Persia) 26/05/10

Jiker, 26 maja 2010, 12:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o dacie europejskiej premiery Front Mission Evolved, promocjach na Steamie, dodatkach do Just Cause 2, nowego Prince of Persia i BioShock 2, wielkiej aktualizacji EverQuest II, a także nowych informacjach na temat Crackdown 2. Zapraszamy do lektury.

Prince of Persia: Zapomniane Piaski w polskich sklepach

Jiker, 21 maja 2010, 09:46

Gra Prince of Persia: Zapomniane Piaski – kolejna już odsłona przygód Księcia Persji – zadebiutowała na polskim rynku. Dzieło firmy Ubisoft zostało póki co udostępnione wyłącznie w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PSP i Nintendo DS. Edycja pecetowa, po tym jak została dwukrotnie opóźniona, trafi do sprzedaży w Europie dopiero 11 czerwca.