Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2020, 19:08

Ubisoft zarejestrował domenę Prince of Persia 6

Istnieje szansa, że seria Prince of Persia powróci po 10 latach przerwy. Studio Ubisoft zarejestrowało nową domenę internetową - princeofpersia6.com - co może sugerować, że prace nad kolejną odsłoną cyklu trwają.

Ubisoft zarejestrował domenę Prince of Persia 6 - ilustracja #1
Po 10 latach czekania, doczekamy się nowej odsłony serii Prince of Persia?

Jak dowiedzieliśmy się w lutym, seria Prince of Persia powróci, jako wirtualny escape room. Istnieje jednak szansa, że cykl ponownie trafi także do zwykłych graczy. Dziś zarejestrowana została nowa domena internetowa – princeofpersia6.com. Jak udało się ustalić (via Reddit), strona znajduje się na serwerach należących do posiadającego prawa do marki Ubisoftu. Na ten moment witryna ta nie posiada zawartości i nie przekierowuje w żadne inne miejsce.

Warto pamiętać, że na początku tego roku na Reddicie pojawił się rzekomy przeciek sugerujący, że szósta część cyklu Prince of Persia nosi podtytuł Dark Babylon. Gra miała zostać oficjalnie zapowiedziana w lutym i trafić na rynek w 2021 roku.

Ostatnia główna odsłona cyklu – Prince of Persia: Zapomniane Piaski – ukazała się na rynku 10 lat temu. Tytuł ten jest jednocześnie piątą grą (nie licząc pobocznych produkcji), od czasu nabycia praw do marki przez Ubisoft.