Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mordhau

Plany rozwoju Mordhau obejmują m.in. nowe mapy i tryby

Adrian Werner, 20 lipca 2019, 08:36

Zespół Triternion zdradził plany rozwoju gry Mordhau. Autorzy pracują obecnie nad dwiema nowymi mapami, dodatkowym trybem rozgrywki oraz funkcjami mającymi ograniczyć toksyczność w społeczności graczy.

Triternion dementuje: w Mordhau nie wyłączymy żadnych postaci

Julia Dragović, 3 lipca 2019, 18:48

Po, jak to się PR-owo mówi, „niefortunnych” wypowiedziach swoich deweloperów na temat toksyczności wśród graczy i opcji „wyłączania” kobiet oraz postaci o nie-kaukaskim pochodzeniu etnicznym, Triternion, twórca gry Mordhau, wystosował oficjalne oświadczenie wyjaśniające wszelkie nieporozumienia.

W Mordhau „wyłączymy” kobiety? Twórcy oskarżani o tolerowanie toksyczności

Aquma, 2 lipca 2019, 12:44

Serwis PCGamer donosi, że sieciowa gra akcji Mordhau ma poważny problem z toksycznością swojej społeczności. Deweloperzy ze studia Triternion zapewniają, że próbują poprawić sytuację, ale nie chcą cenzurować graczy – zamiast tego wolą oddać kontrolę w ich ręce. Niektóre pomysły są jednak mocno kontrowersyjne.

Zakończyliśmy rycerski turniej w Mordhau. Sprawdź, kto był najlepszy i wygrał sprzęt SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 24 czerwca 2019, 09:02

Pierwszy w historii Friendly Fire turniej Mordhau za nami. Uczestnicy rywalizowali w pojedynkach jeden na jednego, korzystając wyłącznie z broni białej. Walki były bardzo zacięte i emocjonujące do samego końca.

Zagraj z redakcją w Mordhau i powalcz o sprzęt SteelSeries

Redakcja GRYOnline.pl, 12 czerwca 2019, 12:13

Startujemy z zapisami do turnieju w krwawym Mordhau. Gramy honorowe pojedynki 1 na 1, a na finalistów czekają nagrody od SteelSeries. Dodatkowo w turnieju wezmą udział członkowie redakcji GRYOnline.pl i TVGRY.

Mordhau z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy i nowym patchem

Adrian Werner, 9 czerwca 2019, 10:16

Mordhau wciąż sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Autorzy poinformowali, że grę nabyło już ponad milion osób. Produkcja otrzymała również nową aktualizację, wprowadzającą dodatkową mapę i uzbrojenie.

Rewelacyjna sprzedaż Mordhau

Adrian Werner, 7 maja 2019, 09:10

Studio Triternion poinformowało, że sprzedało już prawie pół miliona egzemplarzy gry Mordhau. Ponadto rekordem aktywności pierwszego tygodnia było 60 tys. graczy bawiących się jednocześnie.

Rośnie popularność Mordhau, twórcy walczą z niestabilnymi serwerami

AlexB, 2 maja 2019, 10:32

Sukces Mordhau w pierwszych dniach od premiery nieco przerósł studio Triternion. Krwawa produkcja rozgrywająca się w średniowieczu ma problemy ze stabilnością serwerów. Twórcy zapowiadają poprawki.

Premiera Mordhau - gry w stylu Mount and Blade: Warband i Chivalry

Aquma, 29 kwietnia 2019, 10:16

Dziś premiera Mordhau – sieciowej gry akcji od studia Triternion, która pozwala na toczenie średniowiecznych bitew z udziałem 64 graczy. Produkcja może się pochwalić widowiskowym systemem walki wręcz.

Mordhau – data premiery i wymagania sprzętowe

Entelarmer, 19 kwietnia 2019, 11:22

Studio Triternion ujawniło datę premiery oraz wymagania sprzętowe Mordhau. Średniowieczna sieciowa gra akcji ukaże się 29 kwietnia na komputerach osobistych.

Łucznictwo i jazda konna w Mordhau w nowym dzienniku dewelopera

Serek, 17 września 2018, 18:24

W sieci pojawiła się czwarta część dziennika dewelopera z gry Mordhau. W tej przypominającej serię Mount & Blade oraz Chivalry: Medieval Warfare produkcji wcielimy się w średniowiecznych rycerzy. W nowym filmie twórcy opowiadają o łucznictwie oraz jeździe konno.

Mordhau - średniowieczna szermierka na nowym gameplayu z rozgrywką

Adrian Werner, 30 stycznia 2018, 09:17

Zespół Triternion opublikował nowy filmik z rozgrywką ze średniowiecznej gry akcji Mordhau. Ponadto autorzy poinformowali o opóźnieniu startu zamkniętych beta-testów.

Wielki turniej w Heroes of the Storm - Sieciowe Wieści (17/03/2017)

MiqT, 17 marca 2017, 12:35

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o średniowiecznej grze akcji Mordhau, o potencjalnym wydaniu Overwatch na Nintendo Switch, o zamkniętej becie gry Paladins: Champions of the Realm na konsolach oraz o misjach specjalnych z czołgiem Premium w nagrodę w World of Tanks. Zapraszamy!