Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 12 czerwca 2019, 14:13

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zagraj z redakcją w Mordhau i powalcz o sprzęt SteelSeries

Startujemy z zapisami do turnieju w krwawym Mordhau. Gramy honorowe pojedynki 1 na 1, a na finalistów czekają nagrody od SteelSeries. Dodatkowo w turnieju wezmą udział członkowie redakcji GRYOnline.pl i TVGRY.

Zagraj z redakcją w Mordhau i powalcz o sprzęt SteelSeries - ilustracja #1

W Friendly Fire zawsze staramy się, żeby nasze turnieje były jak najbardziej różnorodne i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tym razem zapraszamy Was do pierwszych w naszej historii rozgrywek Mordhau. Krwawe rycerskie pojedynki idealnie nadają się do zaciętej rywalizacji. Rejestracja potrwa do 15 czerwca, a sam turniej startuje dzień później – 16 czerwca – o godz. 18:00. Zapisać można się w tym miejscu.

Zasady są proste. Gramy w trybie pojedynków 1v1 na specjalnym, założonym przez nas serwerze. Zawodnicy mogą używać wyłącznie broni białej, ale nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o perki i opancerzenie. Format turniejowej drabinki zostanie ustalony po zakończeniu rejestracji, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie dla liczby zgłoszonych graczy.

Dodatkową atrakcją turnieju będzie udział Kacpra, T_bone’a i Kwiścia z naszej redakcji, którzy również wezmą udział w walce o laur zwycięzcy.

Zagraj z redakcją w Mordhau i powalcz o sprzęt SteelSeries - ilustracja #2

Turniej Mordhau jest częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt SteelSeries.

Na finalistów turnieju czekają nagrody od SteelSeries, a wszyscy gracze biorący udział w zabawie otrzymają również punkty do czwartego sezonu Friendly Fire, w którym nagrodą główną jest konsola PlayStation 4 Pro. Do turnieju zapisać się można przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Zagraj z redakcją w Mordhau i powalcz o sprzęt SteelSeries - ilustracja #3

Brakuje Ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. Więcej informacji na temat rejestracji i zgłaszania wyników znajduje się w tym miejscu.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 1 czerwca
  • Koniec rejestracji: 15 czerwca 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 15 czerwca 22:00
  • Etap check-in: 16 czerwca od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 16 czerwca, godz. 18:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 17:45)