Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2018, 18:45

autor: Serek

Łucznictwo i jazda konna w Mordhau w nowym dzienniku dewelopera

W sieci pojawiła się czwarta część dziennika dewelopera z gry Mordhau. W tej przypominającej serię Mount & Blade oraz Chivalry: Medieval Warfare produkcji wcielimy się w średniowiecznych rycerzy. W nowym filmie twórcy opowiadają o łucznictwie oraz jeździe konno.

Do Excalibura to jeszcze trochę tej brzytwie brakuje. - Łucznictwo i jazda konna w Mordhau w nowym dzienniku dewelopera - wiadomość - 2018-09-18
Do Excalibura to jeszcze trochę tej brzytwie brakuje.

Mordhau, gra akcji tworzona przez niezależne studio Team Mordhau, doczekała się czwartego odcinka dziennika dewelopera. Z opublikowanego na oficjalnym kanale gry filmu dowiemy się, jak będą działać: łucznictwo, jazda konna oraz kilka innych mechanik obecnych w produkcji, takich jak chociażby walka bronią białą. Akcja tytułu rozegra się w średniowieczu, a gracze wcielą się w rycerzy biorących udział w dużych sieciowych bitwach.

Materiał wideo rozpoczyna się od efektownych scen obrazujących potyczki w grze. Następnie do głosu dochodzi deweloper, opowiadający o mechanice strzelania z łuku oraz kuszy, które zostały zaimplementowana do gry. Możemy też zobaczyć, jak będzie wyglądała walka z grzbietu wierzchowca. W drugiej części filmu twórca opowiada o menu postaci oraz ekwipunku. Produkcja przypomina połączenie rozwiązań znanych z Chivarly: Medieval Warfare i grafiki rodem z pokazów nadchodzącego Mount & Blade II: Bannerlord.

Mordhau zmierza jak na razie tylko na komputery osobiste i będzie przeznaczony wyłącznie do zabawy wieloosobowej. Tytuł ma oferować szeroką gamę trybów rozgrywki, znanych z gier sieciowych. Twórcy wciąż nie podali konkretnej daty premiery, ale powinniśmy spodziewać się jej dopiero w 2019 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mordhau
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mordhau

Mordhau