Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 czerwca 2019, 11:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zakończyliśmy rycerski turniej w Mordhau. Sprawdź, kto był najlepszy i wygrał sprzęt SteelSeries

Pierwszy w historii Friendly Fire turniej Mordhau za nami. Uczestnicy rywalizowali w pojedynkach jeden na jednego, korzystając wyłącznie z broni białej. Walki były bardzo zacięte i emocjonujące do samego końca.

Zakończyliśmy rycerski turniej w Mordhau. Sprawdź kto był najlepszy i wygrał sprzęt SteelSeries - ilustracja #1

Zakończyliśmy pierwszy w tym sezonie turniej Mordhau. Zawody cieszyły się dużą popularnością, a w walce zmierzyli się ze sobą najlepsi rycerze w Polsce. Starcia były bardzo krwawe i emocjonujące. W półfinałach do walki stanęli CLOTZ i Silax oraz Uncy i monkey ricardo. Szczególnie ten drugi pojedynek okazał się bardzo wyrównany. Monkey walczył jak lew do samego końca, ale ostatecznie musiał uznać wyższość swojego rywala. Uncy wygrał 3:2 i przeszedł do wielkiego finału, gdzie czekał na niego Silax.

Zakończyliśmy rycerski turniej w Mordhau. Sprawdź kto był najlepszy i wygrał sprzęt SteelSeries - ilustracja #2

Turniej Mordhau jest częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt SteelSeries.

Finałowe starcie na początku również zapowiadało się na bardzo emocjonujące. Silax walczył dzielnie i wygrał jedną rundę, ale niestety było to wszystko, na co mógł się zdobyć tego dnia. Uncy udowodnił, czemu od początku turnieju uznawany był za faworyta. Wygrał walkę 5:1 i został zwycięzcą naszego pierwszego turnieju Mordhau. Gratulujemy! W nagrodę otrzyma od nas sprzęt SteelSeries, a wszyscy uczestnicy rozgrywek punkty rankingowe czwartego sezonu Friendly Fire.

Ostateczną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire zamieszczamy poniżej.

Brakuje Ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 21 czerwca

Zakończyliśmy rycerski turniej w Mordhau. Sprawdź kto był najlepszy i wygrał sprzęt SteelSeries - ilustracja #3