Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Yakuza 0

W „creditsach” serii Yakuza na GOG-u brakuje kluczowych deweloperów

Hubert Śledziewski, 26 czerwca 2023, 13:58

Siedem odsłon serii Yakuza ukazało się na GOG-u. Gracze zauważyli, że na liście twórców brakuje kluczowych deweloperów, a nawet całych studiów, które opracowały pecetowe porty.

Game Pass na lipiec 2022 - m.in. seria Yakuza i Road 96

Agnieszka Adamus, 5 lipca 2022, 17:09

Poznaliśmy gry, które w pierwszej połowie lipca trafią do usługi Xbox i PC Game Passa. Wśród nich znajdziemy trzy odsłony serii Yakuza.

Premiera Yakuza 0 na PC

Jakub Błażewicz, 1 sierpnia 2018, 18:44

Dziś debiutuje pecetowe wydanie Yakuzy 0 - jednej z ostatnich odsłon uznanego cyklu japońskich gier akcji w stylu GTA. Chronologicznie pierwsza część serii Yakuza jest już dostępna na Steamie.

Yakuza 0 i Yakuza Kiwami zmierzają na PC - Yakuza 0 z niską ceną na Steamie

Michał Grygorcewicz, 12 czerwca 2018, 01:00

Sega zapowiedziała pecetowe wersje dwóch odsłon Yakuzy, popularnej serii gier akcji osadzonych w pieczołowicie odwzorowanej Japonii. Na komputerach zagramy w Yakuzę 0 i Yakuzę Kiwami. Na komputery osobiste zmierza też Valkyria Chronicles 4.

Yakuza 0 to porządny gangsterski sandbox

Kamil Zwijacz, 20 stycznia 2017, 09:56

Za kilka dni w Europie zadebiutuje Yakuza 0, czyli kolejna odsłona popularnej w Japonii serii gangsterskich sandboksów. Okazało się, że tytuł jest naprawdę dobry i może stanowić doskonały wstęp do całej serii.

Wieści ze świata (Crytek Black Sea, Overwatch, Obcy: Przymierze, Chucklefish, Persona 5 / Yakuza Zero, Ace Combat 7) 4/1/2017

Krzysztof Mysiak, 4 stycznia 2017, 17:15

Dziś piszemy o przekształceniu zamkniętego Crytek Black Sea w niezależne Black Sea Games, aktualizacji z mapą Oaza do Overwatch, zapowiedzi gry VR na bazie filmu Obcy: Przymierze, dwóch nowych grach studia Chucklefish (twórców Starbound), braku Persony 5 i Yakuzy Zero na PC i Switchu oraz o możliwym wydaniu Ace Combat 7 na XOne. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Metal Gear Solid V, The Final Station, Yakuza Zero, Origin) 28/7/2016

Krzysztof Mysiak, 28 lipca 2016, 16:30

Dziś piszemy o możliwym szykowaniu Metal Gear Solid V: Definitive Edition, datach premiery gier The Final Station i Yakuza Zero (w tym drugim wypadku chodzi o debiut na Zachodzie) oraz o nowym wyglądzie klienta Origin. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Fallout 4, Yakuza Zero, Homeworld: Deserts of Kharak, Bigpoint) 23/3/2016

Krzysztof Mysiak, 23 marca 2016, 14:00

Dziś piszemy o rychłym starcie beta-testów nowego trybu survivalowego w grze Fallout 4, terminie premiery Yakuzy Zero na Zachodzie, debiucie pierwszego DLC do Homeworld: Deserts of Kharak (Soban Fleet Pack) i o przejęciu firmy Bigpoint przez chińskie Youzu Interactive. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (The Binding of Isaac: Afterbirth+, Yakuza Zero, Company of Heroes 2) 8/12/2015

Krzysztof Mysiak, 8 grudnia 2015, 18:12

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi dodatku Afterbirth+ do The Binding of Isaac: Rebirth, niewydaniu Yakuzy Zero w Europie oraz wypuszczeniu Company of Heroes 2 z dodatkami w ramach Master Collection. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Yakuza 5 i Yakuza Zero ukażą się na Zachodzie

Piotr Bicki, 5 grudnia 2015, 21:25

W trakcie konferencji otwierającej imprezę PlayStation Experience podano dwie informacje, które powinny zainteresować fanów serii Yakuza. Pierwsza – piąta odsłona cyklu trafi do Europy 8 grudnia. Druga – w krajach zachodnich ukaże się też Yakuza Zero.

Yakuza Zero - oficjalna strona, pierwsze materiały oraz zarys fabuły

Jakub Mirowski, 29 sierpnia 2014, 10:15

Firma SEGA uruchomiła stronę internetową nadchodzącego prequela do popularnej serii gier akcji, Yakuza Zero. Obecnie dostępna jedynie po japońsku witryna prezentuje zarys przedstawionej w grze historii oraz kilka screenshotów.

Wieści ze świata (Yakuza Zero, Star Citizen, Watch_Dogs) 25/8/14

Łukasz Szliselman, 25 sierpnia 2014, 13:11

Dziś piszemy m.in. o nowej odsłonie cyklu Yakuza, przekroczeniu kolejnego progu zbiórki społecznościowej na rzecz Star Citizen oraz nowym patchu do Watch_Dogs. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.