Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Planetary Annihilation

Planetary Annihilation: Titans zadebiutowało na PC

Góral, 19 sierpnia 2015, 11:21

Wczoraj w sklepie Steam zadebiutowała rozszerzona wersja Planetary Annihilation - czy też samodzielny dodatek, jak nazywają Titans sami twórcy. Tytuł zawiera wszystko to, co znajduje się w podstawowej edycji gry, plus nowe jednostki, planety i nie tylko.

Wieści ze świata (Assassin’s Creed: Unity, Planetary Annihilation, Kingdom Hearts III) 7/10/14

luckie, 7 października 2014, 13:10

Dziś piszemy m.in. o procesie tworzenia wirtualnej katedry Notre Dame w Assassin’s Creed: Unity, serwerach offline w grze Planetary Annihilation oraz postępach w pracach nad Kingdom Hearts III. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Planetary Annihilation - data premiery kosmicznego RTS-a

Sarge, 29 sierpnia 2014, 09:00

Studio Uber Entertainment ujawniło dokładną datę premiery pełnej wersji kosmicznej strategii czasu rzeczywistego Planetary Annihilation. Produkcja sfinansowana dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter jest tworzona wyłącznie z myślą o PC.

Planetary Annihilation - kosmiczny RTS otrzymał tryb single player

Góral, 25 maja 2014, 10:09

Studio Uber Entertainment udostępniło nową aktualizację gry strategicznej Planetary Annihilation, która dodała do zabawy tryb single player Galactic War. Przy okazji usprawniono działanie sztucznej inteligencji, wprowadzono zmiany w interfejsie użytkownika oraz zatroszczono się o naprawę niektórych błędów.

Planetary Annihilation pierwszą grą we wczesnym dostępie sprzedawaną w pudełku

Sarge, 13 maja 2014, 09:15

Wygląda na to, że wkrótce wczesne wersje gier trafią także do dystrybucji pudełkowej. Z danych brytyjskiego sklepu Amazon wynika, że w czerwcu w sklepach pojawi się gra Planetary Annihilation: Early Access Edition.

Planetary Annihilation w fazie zamkniętych beta-testów

luckie, 27 września 2013, 12:15

Rozpoczęły się beta-testy Planetary Annihilation. Studio Uber Entertainment zaprasza do udziału osoby, które wsparły grę na Kickstarterze lub zamówiły ją przedpremierowo. Z okazji startu bety, opublikowano nowy zwiastun.

Planetary Annihilation - beta rozpocznie się w najbliższych tygodniach

Góral, 12 września 2013, 09:21

Twórcy gry Planetary Annihilation poinformowali, że w ciągu najbliższych tygodni produkcja wejdzie w fazę beta testów, do których dostęp otrzymają osoby, które zamówiły tytuł przed premierą i ci, którzy wsparli projekt na Kickstarterze kwotą minimum 40 dolarów.

Planetary Annihilation w sprzedaży – dostęp do alfy kosztuje 350 zł!

Hed, 14 czerwca 2013, 10:13

W tym tygodniu ruszy wersja alfa gry Planetary Annihilation – dostęp do niej otrzymają osoby, które wsparły projekt na Kickstarterze lub kupią produkcję w przedsprzedaży. To jednak dość drogie rozwiązanie, bo obecnie tytuł kosztuje aż 350 złotych.

Planetary Annihilation z premierą w grudniu. Alfa rusza w następnym tygodniu

luckie, 28 maja 2013, 09:47

Studio Uber Entertainment zdradza plany dotyczące gry Planetary Annihilation. Testy wersji alfa rozpoczną się 7 czerwca i potrwają do końca wakacji, po czym produkcja znajdzie się w fazie bety. Premiera tytułu planowana jest na grudzień 2013 roku.

Planetary Annihilation - zaprezentowano walkę w duchowym następcy gry Total Annihilation

Góral, 4 maja 2013, 21:26

Twórcy ze studia Uber Entertainment zaprezentowali walkę w nadchodzącej grze strategicznej - Planetary Annihilation. Nagranie pochodzi z wersji pre-alpha, a premiera produkcji zaplanowana jest na lipiec bieżącego roku.

Zebrano 2 miliony dolarów na Planetary Annihilation

Hed, 14 września 2012, 10:28

Twórcy Planetary Annihilation, czyli duchowego spadkobiercy Total Annihilation, zebrali już ponad 2 miliony dolarów na produkcję gry na łamach Kickstartera. Dzięki temu tytuł otrzyma kilka dość ciekawych dodatków.

Sukcesy Planetary Annihilation, Knock-knock i ADOM - Przegląd Kickstarterów (03/09/2012)

Adrian Werner, 3 września 2012, 11:40

W najnowszym przeglądzie Kickstarterów omawiamy m.in. sukcesy Planetary Annihilation, Oculus Rift, Knock-knock i ADOM: The Ressurection, Project Giana oraz porażki The Other Brothers i Balance of the Planet. Nie zabrakło również nowych projektów w postaci Two Brothes i GUTS.

Spektakularny sukces Planetary Annihilation na Kickstarterze

luckie, 30 sierpnia 2012, 12:48

Twórcy Planetary Annihilation z nawiązką zgromadzili niezbędną do stworzenia tytułu sumę pieniędzy, choć do końca kickstarterowej zbiórki pozostało jeszcze 15 dni. Ludzie z pracującego nad produkcją studia Uber Entertainment już myślą nad rozbudowaniem gry o kolejne elementy.

Przegląd Kickstarterów (13/08/2012) - Planetary Annihilation, Mercenary Kings i Chivalry

Adrian Werner, 20 sierpnia 2012, 19:29

W najnowszym przeglądzie Kickstarterów omawiamy m.in. próby stworzenia spadkobierców takich klasyków jak Total Annihilation i Metal Slug oraz sukces Shadowrun Online. Miniony tydzień obfitował też niestety w porażki.

Twórcy Super Monday Night Combat pracują nad RTSem - zbiórka na Kickstarterze

sathorn, 16 sierpnia 2012, 11:19

Studio Uber Entertainment, które stworzyło grę Super Monday Night Combat, postanowiło zorganizować za pośrednictwem serwisu Kickstarter zbiórkę funduszy na swoją następną produkcję. Planetary Annihilation będzie strategią czasu rzeczywistego, o raczej niespotykanej dotąd skali potyczek.