Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2013, 09:47

autor: luckie

Planetary Annihilation z premierą w grudniu. Alfa rusza w następnym tygodniu

Studio Uber Entertainment zdradza plany dotyczące gry Planetary Annihilation. Testy wersji alfa rozpoczną się 7 czerwca i potrwają do końca wakacji, po czym produkcja znajdzie się w fazie bety. Premiera tytułu planowana jest na grudzień 2013 roku.

Planetary Annihilation wystartuje na dobre w grudniu - Planetary Annihilation z premierą w grudniu. Alfa rusza w następnym tygodniu - wiadomość - 2013-05-28
Planetary Annihilation wystartuje na dobre w grudniu
Rozkład jazdy dla Planetary Annihilation
  • Testy alfa: od 7 czerwca do końca sierpnia
  • Testy beta: od września do listopada
  • Premiera: grudzień 2013 roku

W przyszłym tygodniu, 7 czerwca rozpoczną się testy alfa Planetary Annihilation, kosmicznej strategii czasu rzeczywistego studia Uber Entertainment. Zaproszenie do udziału otrzymają wszyscy, którzy wykazali się hojnością i w trudnych chwilach wsparli projekt wpłatą w wysokości minimum 90 dolarów na Kickstarterze. W alfę zagrają także osoby składające zamówienie przedpremierowe na edycję Galactic (90 dolarów) lub Cosmic (200 dolarów).

Wraz z nadejściem września wersja alfa Planetary Annihilation przekształci się w betę. Testy potrwają do końca listopada. By do nich dołączyć, należy zamówić grę w wydaniu Warfare (60 dolarów) lub droższym. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera Planetary Annihilation odbędzie się w grudniu tego roku. Poniżej możecie znaleźć najnowszy film, w którym przedstawiciele Uber Entertainment opowiadają o swojej produkcji:

Zarówno alfa, jak i beta tytułu dostępna będzie na UberNecie – autorskiej platformie dystrybucji cyfrowej twórców Planetary Annihilation, oraz na Steamie, w zakładce Wczesny dostęp. W ten sposób studio Uber Entertainment chce zadowolić zarówno miłośników trzymania swoich gier w jednym miejscu, jak i zaciekłych przeciwników wszelkiej maści DRM-ów.

Na początku miesiąca twórcy pokazywali jak prezentuje się walka w grze na dość wczesnym etapie produkcji. Materiał pozwalał zapoznać się z ogólną koncepcją rozgrywki (która w dużym stopniu przypomina to, co znamy z Supreme Commander), choć wiele systemów jeszcze nie działało. To jak duże postępy twórcy poczynili od tamtego czasu i co trzeba jeszcze poprawić, wkrótce ocenią alfa-testerzy.

W Planetary Annihilation da się dopatrzyć podobieństwa do Supreme Commander - Planetary Annihilation z premierą w grudniu. Alfa rusza w następnym tygodniu - wiadomość - 2013-05-28
W Planetary Annihilation da się dopatrzyć podobieństwa do Supreme Commander

Planetary Annihilation to kosmiczny RTS, powstający jako duchowy spadkobierca Total Annihilation. Autorami tytułu są ludzie ze studia Uber Entertainment, twórcy sieciowej strzelaniny Monday Night Combat. Ponadto członkowie zespołu brali wcześniej udział przy produkcji takich tytułów jak Total Annihilation, Command & Conquer: Generals - Zero Hour, Supreme Commander, czy Demigod. Więcej na temat samej gry znajdziecie w naszej Encyklopedii.