Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2013, 21:26

autor: Góral

Planetary Annihilation - zaprezentowano walkę w duchowym następcy gry Total Annihilation

Twórcy ze studia Uber Entertainment zaprezentowali walkę w nadchodzącej grze strategicznej - Planetary Annihilation. Nagranie pochodzi z wersji pre-alpha, a premiera produkcji zaplanowana jest na lipiec bieżącego roku.

Twórcy gry Planetary Annihilation, studio Uber Entertainment, zaprezentowali pierwszy materiał wideo, na którym pokazano walkę w nadchodzącej strategii. Pierwsze kilka minut nagrania to dywagacje deweloperów, gameplay zaczyna się od 7:25 min.

W kwietniu informowaliśmy o pierwszym zapisie rozgrywki, które jednak nie zawierało pokazu walki. Z tą można zapoznać się dzisiaj. Produkcja wygląda całkiem nieźle, przy czym należy pamiętać, że nagranie pochodzi z wersji pre-alpha. Przy okazji warto wspomnieć, że pod koniec maja rozpoczną się testy alpha, do których dostęp otrzymają osoby, które sfinansowały grę na Kickstarterze.

Planetary Annihilation to projekt studia Uber Entertainment (autorzy Super Monday Night Combat), który ma być duchowym spadkobiercą kultowej pozycji Total Annihilation. Kickstarter gry rozpoczął się w połowie sierpnia 2012 roku. Twórcy potrzebowali 900 tys. dolarów na stworzenie produkcji, jednak udało im się zebrać ponad 2,2 mln dolarów, dzięki czemu tytuł zaoferuje znacznie więcej atrakcji. Premiera gry zaplanowana jest na lipiec bieżącego roku.

Planetary Annihilation ukaże się latem bieżącego roku. - Planetary Annihilation - zaprezentowano walkę w duchowym następcy gry Total Annihilation - wiadomość - 2013-05-04
Planetary Annihilation ukaże się latem bieżącego roku.

W studio Uber Entertainment pracują osoby, które na swoim koncie mają takie produkcje jak: Supreme Commander, Total Annihilation czy Demigod. Firma została założona w 2008 roku i zasłynęła trzecioosobową strzelanką multiplayer - Monday Night Combat. W kwietniu 2012 roku ukazała się gra Super Monday Night Combat, oparta na modelu biznesowym free-to-play.