Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2013, 12:15

autor: luckie

Planetary Annihilation w fazie zamkniętych beta-testów

Rozpoczęły się beta-testy Planetary Annihilation. Studio Uber Entertainment zaprasza do udziału osoby, które wsparły grę na Kickstarterze lub zamówiły ją przedpremierowo. Z okazji startu bety, opublikowano nowy zwiastun.

Od teraz możliwe jest ciskanie asteroid w planety - Planetary Annihilation w fazie zamkniętych beta-testów - wiadomość - 2013-09-27
Od teraz możliwe jest ciskanie asteroid w planety

Ruszyły zamknięte beta-testy ufundowanego na Kickstarterze RTS-a Planetary Annihilation. Do zabawy dołączyć mogą osoby, które wsparły kickstarterową akcję odpowiednią kwotą oraz zamawiajacy grę przedpremierowo. Cena pre-ordera wynosi obecnie 60 dolarów (ok. 188 zł). Sporo, ale to i tak znacznie mniej, niż blisko 350 zł jakie musieliśmy zapłacić za dostęp do wersji alfa.

 1. Planetary Annihilation w sklepie studia Uber Entertainment
 2. Planetary Annihilation w sklepie Steam

Zajmujące się grą studio Uber Entertainment opublikowało nowy zwiastun, zachęcający do udziału w becie:

Wersji beta towarzyszy aktualizacja rozbudowująca rozgrywkę o dodatkowe opcje. Najciekawsze zmiany opisujemy poniżej:

 1. Ciskanie asteroid we wrogie planety
 2. Wsparcie dla trybu pełnoekranowego
 3. Poprawa wydajności gry
 4. Usprawnienie edytora systemów gwiezdnych
 5. Działajace lądowniki i transport jednostek
 6. Wyczerpywalna energia – jeśli jej brakuje, niektóre budynki i jednostki mogą działać wolniej lub zupełnie się wyłączyć
 7. Destrukcja obiektów
 8. Ulepszona sztuczna inteligencja worgów
 9. Poprawiony balans jednostek

Planetary Annihilation to kosmiczna strategia czasu rzeczywistego, nazywana duchowym spadkobiercą Total Annihilation. Za grę odpowiada studio Uber Entertainment, składające się z osób pracujących niegdyś nad takimi seriami jak Command & Conquer, Supreme Commander oraz wspomnianym Total Annihilation. W zeszłym roku Planetary Annihilation zarobiło na siebie dzięki zbiórce w serwisie Kickstarter. Od czerwca 2013 roku gra dostępna jest w programie Steam Early Access, dzięki któremu nabywcy rozpoczynają zabawę z wczesną wersją produkcji i pomagają na bieżąco ja ulepszać. Finalny produkt ma zadebiutować w grudniu.

 1. Oficjalna strona gry Planetary Annihilation