Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2013, 12:10

autor: Góral

The Humble Weekly Sale z grami firmy Kalypso (Tropico 3, Sine Mora, Anna i inne)

Tym razem w ramach cotygodniowej promocji The Humble Weekly Sale można nabyć gry od firmy Kalypso. Wśród oferowanych produkcji znalazły się takie tytuły jak Tropico 3 i 4, Jagged Alliance: Back in Action czy też Sine Mora.

Wystartowała kolejna edycja The Humble Weekly Sale. Przez najbliższych sześć dni za niewielkie pieniądze można nabyć produkcje firmy Kalypso, w tym Tropico 3 i Sine Mora.

Oferta firmy Kalypso w ramach akcji The Humble Weekly Sale. - The Humble Weekly Sale z grami firmy Kalypso (Tropico 3, Sine Mora, Anna i inne) - wiadomość - 2013-09-27
Oferta firmy Kalypso w ramach akcji The Humble Weekly Sale.

Zasady promocji są takie jak zawsze. Za obojętnie jaką kwotę otrzymuje się dostęp do następujących gier:

  • Tropico 3: Steam Special Edition,
  • Sine Mora,
  • SkyDrift,
  • Anna: Extended Edition.

Jeżeli natomiast wpłacicie 6 dolarów (około 19 zł), to dodatkowo nabędziecie Tropico 4 i Jagged Alliance: Back in Action. Po dokonaniu transakcji otrzymacie kody na gry, do wykorzystania w sklepie Steam (wpłaty od 1 dolara wzwyż). Przy okazji należy pamiętać, że biorąc udział w akcjach Humble Bundle, wspieramy fundacje charytatywne.

Jednocześnie przypominam, że obecnie trwa także promocja Humble Mobile Bundle 2, w której można nabyć produkcje na urządzenia mobilne, działające pod kontrolą system operacyjnego Android. Do oferty załapały się takie gry jak Punch Quest, Time Surfer, Star Command czy też Carmageddon.