Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 września 2013, 11:45

autor: Hed

Mortal Kombat: Legacy II – drugi sezon serialu jest w sieci

Mortal Kombat: Legacy II, czyli drugi sezon internetowego serialu na podstawie Mortal Kombat, jest dostępny w sieci. To dziewięć odcinków dobrze zrealizowanych walk, w których biorą udział między innymi Raiden, Liu Kang, Johnny Cage i wiele innych słynnych postaci.

Można już obejrzeć Mortal Kombat: Legacy II. - Mortal Kombat: Legacy II – drugi sezon serialu jest w sieci - wiadomość - 2013-09-27
Można już obejrzeć Mortal Kombat: Legacy II.

W sieci zadebiutował drugi sezon serialu Mortal Kombat: Legacy, rozgrywający się w uniwersum doskonale znanej serii bijatyk i opowiadający o przygodach charakterystycznych postaci. Pierwszy odcinek rozpoczyna się od pijackiej walki w barze z udziałem Liu Kanga, któremu na pomoc przybywa Kung Lao. W kolejnych epizodach tej historii na pewno nie zabraknie Raidena, Johnny’ego Cage’a, Kitany, Kenshiego i wielu innych bohaterów znanych z bijatyk Mortal Kombat.

Co ciekawe, serwis Machinima udostępnił cały sezon od razu, więc można urządzić sobie maraton. Oczywiście historia długa nie jest, bo poszczególne epizody trwają zaledwie kilka lub kilkanaście minut. Pobieżny przegląd paru scen dowodzi, że serial utrzymuje wysoki poziom jak na produkcję internetową i pokazuje uniwersum w podobny, stosunkowo przyziemny sposób. Poniżej znajdziecie wszystkie opublikowane odcinki Mortal Kombat: Legacy II.

  1. Mortal Kombat: Legacy II na kanale Machinima

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 1

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 2

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 3

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 4

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 5

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 6

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 7

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 8

Mortal Kombat: Legacy II - Episode 9

Mortal Kombat: Legacy II - Finał

Mortal Kombat: Legacy to seria wyreżyserowana przez Kevina Tancharoena, który przygodę z Mortal Kombat zaczął w 2010 roku od krótkometrażowego filmu Mortal Kombat: Rebirth. Projekt został stworzony, by przekonać firmę Warner Bros. do sfinansowania pełnometrażowej produkcji na podstawie serii. Wytwórnia początkowo zgodziła się na serial internetowy, a później na film kinowy – można spodziewać się go w 2014 roku.