Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2012, 10:28

autor: Hed

Zebrano 2 miliony dolarów na Planetary Annihilation

Twórcy Planetary Annihilation, czyli duchowego spadkobiercy Total Annihilation, zebrali już ponad 2 miliony dolarów na produkcję gry na łamach Kickstartera. Dzięki temu tytuł otrzyma kilka dość ciekawych dodatków.

Zebrano 2 miliony dolarów na Planetary Annihilation - ilustracja #1
Planetary Annihilation ma już ponad 2 miliony dolarów.

Studio Uber Entertainment zebrało ponad 2 miliony dolarów na grę Planetary Annihilation, która jest duchowym spadkobiercą kultowego Total Annihilation. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu nową strategią czasu rzeczywistego, niezależny deweloper będzie w stanie zrealizować najśmielsze plany. Do końca zbiórki zostało jeszcze kilka godzin – za 20 dolarów można wesprzeć projekt i zapewnić sobie dostęp do gry w dniu jej premiery.

Dwa miliony na koncie organizatorów zbiórki oznaczają, że produkcja otrzyma dodatkowe wersje planet, na których będzie toczyła się walka – wodne, gazowe oraz pokryte wulkanami. Równie ciekawie zapowiada się solowy lub wieloosobowy tryb rozgrywki z proceduralnie generowaną galaktyką. W Galactic War weźmiemy udział w gigantycznych bitwach, podsycanych dynamicznym systemem fabularnym napędzającym rozgrywkę.

Zebrano 2 miliony dolarów na Planetary Annihilation - ilustracja #2

Oprócz powyższych atrakcji, Planetary Annihilation otrzyma orkiestrową ścieżkę dźwiękową i być może film dokumentalny o kulisach produkcji. Drugi z dodatków zostanie odblokowany, jeśli kwota dobije do 2,1 miliona dolarów. Możecie w tym pomóc na Kickstarterze, gdzie znajdują się materiały na temat gry. Zbiórek tego typu jest wiele, ale ta wygląda naprawdę ciekawie i może pokazać, że strategie czasu rzeczywistego nie odchodzą do lamusa.

Planetary Annihilation to RTS nawiązujący do świetnego Total Annihilation, ale znacznie zwiększający skalę walk. Tutaj bitwy będą rozgrywały się na całych planetach, na które zresztą będziemy mogli robić desant z orbity. Uber Entertainment, studio założone przez współtwórców takich gier jak Supreme Commander, czy Demigod, obiecuje dobrze zaprojektowany interfejs, proceduralnie kreowane mapy i wiele innych atrakcji.

  1. Planetary Annihilation na Kickstarterze