Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2014, 09:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Planetary Annihilation - data premiery kosmicznego RTS-a

Studio Uber Entertainment ujawniło dokładną datę premiery pełnej wersji kosmicznej strategii czasu rzeczywistego Planetary Annihilation. Produkcja sfinansowana dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter jest tworzona wyłącznie z myślą o PC.

Studio Uber Entertainment ogłosiło, że pełna wersja gry Planetary Annihilation będzie miała swoją premierę 5 września 2014 roku. Od dłuższego czasu produkcja jest dostępna w ramach wczesnego dostępu na Steamie, gdzie można ją nabyć za 27,99 euro (ok. 118 zł). W ostatnich miesiącach twórcy mocno wspierali swoje dzieło, wypuszczając często nowe aktualizacje przybliżające grę do statusu końcowego produktu. Posiadaczami pełnej wersji automatycznie staną się wszystkie osoby, które zakupiły wczesną wersję Planetary Annihilation lub wsparły projekt odpowiednią kwotą w serwisie Kickstarter. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nawet po 5 września możemy spodziewać się kolejnych łatek usprawniających rozgrywkę i naprawiających ewentualne błędy. Z okazji ujawnienia daty premiery swojej produkcji, deweloper udostępnił w sieci zwiastun, który możecie oglądać w tej wiadomości.

Planetary Annihilation to kosmiczna strategia czasu rzeczywistego autorstwa studia Uber Entertainment, sfinansowana dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter i dostępna wyłącznie na PC. Podstawowe założenia rozgrywki oparte są na legendarnej grze Total Annihilation. Dużo uwagi należy więc poświęcać ekonomii, a nasze działania obejmują całe układy planetarne.