Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2014, 09:21

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts i Contagion - darmowy weekend w sklepie Steam

W tym tygodniu w ramach darmowego weekendu w sklepie Steam można bawić się w multiplayerze strzelanki Call of Duty: Ghosts oraz w FPS-a z elementami horroru - Contagion. Promocja potrwa do niedzieli do godziny 22:00.

Call of Duty: Ghosts i Contagion - darmowy weekend w sklepie Steam - ilustracja #1

W tym tygodniu do darmowego weekendu w sklepie Steam załapały się dwie produkcje - Call of Duty: Ghosts (tylko multiplayer) oraz Contagion. W obu przypadkach bawić możemy się do niedzieli do godziny 22:00. By załapać się na promocję nie trzeba nic robić – wystarczy zajrzeć do swojej steamowej biblioteki gier i pobrać gry. Jednocześnie wydawcy rzeczonych produkcji przygotowali specjalne promocje. Horror studia Monochrome Games został przeceniony o 75%, dzięki czemu obecnie koszt zakupu wynosi 4,74 euro (około 20 zł, cena obowiązuje do 1 września). Z kolei firma Activision przeceniła gry i dodatki z serii Call of Duty, które do poniedziałku można nabyć z 50% zniżką. Oznacza to, że np. za Call of Duty: Ghosts zapłacimy 29,99 euro (około 126 zł), tyle samo za Black Ops II, a na Modern Warfare 3 wydamy 19,99 euro (około 84 zł). Niekoniecznie jest to więc dla nas opłacalna inwestycja, gdyż np. pierwszą z wymienionych można kupić w Polsce za około 80 zł, a drugą nawet i za 50 zł.

Call of Duty: Ghosts i Contagion - darmowy weekend w sklepie Steam - ilustracja #3Call of Duty: Ghosts to kolejna odsłona słynnej serii gier FPS. Za jej produkcję odpowiada studio Infinity Ward. Podczas zabawy wcielamy się w członka elitarnej jednostki wojskowej Ghosts i bierzemy udział w niebezpiecznych misjach. Tytuł, zgodnie z założeniami serii, posiada widowiskową i emocjonującą kampanię dla jednego gracza oraz wciągający multiplayer.

Call of Duty: Ghosts i Contagion - darmowy weekend w sklepie Steam - ilustracja #4Contagion to niezależna gra od studia Monochrome Games łącząca gatunek FPS z survival horrorem. Gracz trafia w sam środek wybuchu infekcji przemieniającej zwykłych ludzi w bestie, a jego zadaniem jest głównie przeżycie. Pomaga mu w tym przede wszystkim rozbudowany arsenał broni palnej. Rozgrywka odbywa się trybach single i multiplayer.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.