Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Operation Flashpoint: Dragon Rising

Najlepsze modyfikacje (16/04/2013) - m.in.Tropical Skyrim, Thrawn's Revenge i Aliens Survival Experience

Adrian Werner, 16 kwietnia 2013, 20:20

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekty zwiększające poziomy trudności w Rage i Aliens: Colonial Marines. Przeróbkę The Elder Scrolls V: Skyrim na klimaty tropikalne, rekonstrukcje starć z I wojny światowej na silniku Company of Heroes oraz modyfikację ulepszającą tryb kooperacyjny w Dark Souls.

Najciekawsze modyfikacje do Arma 2, Battlezone II, Deus Ex, Operation Flashpoint, TES IV: Oblivion i innych (24/10/11)

Adrian Werner, 24 października 2011, 10:39

Po dłuższej przerwie wracamy z nową odsłoną cyklu „Najciekawsze modyfikacje”. Jak zwykle przygotowaliśmy wybór najciekawszych naszym zdaniem projektów fanowskich wypuszczonych w ostatnim czasie.

Codemasters zamyka studio twórców gry Bodycount

ElMundo, 15 września 2011, 09:39

Codematers planuje zamknięcie swojego oddziału w Guildford – wszystko to za sprawą słabej sprzedaży i niskich ocen uzyskanych przez najnowszą produkcję tego studia, Bodycount.

Steam wprowadza codzienne oferty specjalne. Na początek Operation Flashpoint: Dragon Rising 75% taniej

What3ver, 17 maja 2011, 10:57

Platforma Steam oferuje wiele cyklicznych promocji: weekendowych czy też całotygodniowych. Wczoraj wprowadzono kolejną, niezwykle atrakcyjną, bo 24-godzinną. W jej ramach każdy chętny będzie mógł zakupić codziennie nową grę w dużo niższej cenie. Na pierwszy ogień poszedł tytuł od Codemasters - Operation Flashpoint: Dragon Rising.

Operation Flashpoint: Red River - brak narzędzi moderskich oraz inne złe nowiny

Adrian Werner, 28 sierpnia 2010, 12:00

Na początku tego miesiąca pisaliśmy o pierwszych konkretach odnośnie gry Operation Flashpoint: Red River. Pomimo sporej dawki wypuszczonych informacji, fani wciąż mieli masę pytań i na cześć z nich zdecydował się odpowiedzieć na oficjalnym forum jeden z pracowników Codemasters.

Operation Flashpoint: Red River - pierwsze konkrety i artworki

Adrian Werner, 6 sierpnia 2010, 08:42

Kilka dni temu pisaliśmy o przypadkowym potwierdzeniu trwających prac nad Operation Flashpoint: Red River. Firma Codemasters postanowiła nie trzymać dłużej graczy w niepewności i nie tylko oficjalnie ujawniła pierwsze szczegóły tego projektu, ale podzieliła się też renderowanymi artworkami.

Operation Flashpoint: Red River trzecią odsłoną popularnego cyklu

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 08:46

W ostatnich dniach Codemasters zaczęło powoli ujawniać pierwsze informacje na temat swoich przyszłych projektów. Dowiedzieliśmy się już co nieco o Dirt 3, a teraz przyszedł czas na pierwsze konkrety na temat kontynuacji serii Operation Flashpoint.

Kolejne części Race Driver: GRID i Operation Flashpoint w przygotowaniu

Łosiu, 26 lipca 2010, 21:19

W wywiadzie udzielonym serwisowi internetowemu magazynu Develop, dwaj wiceprezesi Codemasters - Gavin Cheshire oraz niespełna trzymiesięczny nabytek studia Jamie Macdonald – nakreślili obecną politykę firmy.

Koniec Operation Flashpoint: Dragon Rising

Rock Alone, 17 lutego 2010, 11:29

Firma Codemasters oficjalnie ogłosiła, że Operation Flashpoint: Dragon Rising stanowi w chwili obecnej zamknięty projekt i nie należy spodziewać się kolejnych rozszerzeń i poprawek.

Pecetowe Operation Flashpoint: Dragon Rising z nową łatką i dodatkiem Overwatch

Jiker, 28 stycznia 2010, 07:45

Firma Codemasters opublikowała, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kolejną łatkę do pecetowej wersji strzelaniny taktycznej Operation Flashpoint: Dragon Rising. W jej skład wszedł również najnowszy dodatek DLC do gry, zatytułowany Overwatch.

Twórcy Operation Flashpoint: Dragon Rising pracują nad nowym FPS-em?

Hed, 25 stycznia 2010, 10:06

W sieci pojawiły się plotki (na łamach PS3Center.net), według których ekipa odpowiedzialna za grę Operation Flashpoint: Dragon Rising pracuje nad nową strzelanką. Podobno projekt miałby pojawić się jeszcze w tym roku na konsolach (Xbox 360 i PlayStation 3) oraz pecetach. Niestety na razie nie mamy potwierdzenia tej informacji ze strony Codemasters.

Wieści ze świata (Final Fantasy, Operation Flashpoint: Dragon Rising, GTA: Chinatown Wars) 18/1/10

Jiker, 18 stycznia 2010, 13:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: film z Final Fantasy od studia GRIN, szalona platformówka również na PC, Ubisoft obniża oczekiwania co do Red Steel 2, fortuna ze Steama, GTA: Chinatown Wars na sprzęcie Apple i inne. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze modyfikacje (11/01/10)

Adrian Werner, 11 stycznia 2010, 15:05

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Zwycięzcy konkursu na najlepsze mapy do Operation Flashpoint: Dragon Rising

Jiker, 30 grudnia 2009, 11:49

Firmy Codemasters, Intel oraz Turtle Entertainment ujawniły zwycięzców specjalnego konkursu związanego z grą Operation Flashpoint: Dragon Rising, w którym zadaniem uczestników było zaprojektowanie jak najciekawszej misji do tej taktycznej strzelaniny FPP. Rywalizację wygrał augustwemust, twórca mapy Holding out with Intel.

Znamy szczegóły kolejnego DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising

Hed, 21 grudnia 2009, 18:30

Firma Codemasters przybliżyła szczegóły następnego DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising, czyli realistycznej strzelanki wydanej kilka tygodni temu. Pakiet zatytułowany Overwatch pojawi się dzisiaj na konsoli Xbox 360 i nieco później na PlayStation 3 oraz pecetach. W DLC twórcy skupili się na rozgrywce sieciowej, przedstawiając dwa zupełnie nowe tryby zabawy.

Nadchodzi nowe DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising

Adrian Werner, 28 listopada 2009, 14:20

Grający w Operation Flashpoint: Dragon Rusing już wkrótce otrzymają nowe materiały wzbogacające najnowszą strzelankę Codemasters.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Halo 3, Operation Flashpoint: Dragon Rising) 6/11/09

Jiker, 6 listopada 2009, 11:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pecetowy Dragon Age: Początek załatany i prostszy, darmowa wersja silnika Unreal Engine 3, premiera Halo Waypoint i data debiutu animowanego Halo Legends, specjalny prezent dla użytkowników Football Manager Live, ścieżka dźwiękowa z Operation Flashpoint: Dragon Rising i inne. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedź pierwszego dodatku DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników

Jiker, 4 listopada 2009, 15:20

Codemasters ujawniło szczegóły na temat pierwszego dodatku DLC do taktycznej strzelaniny OFDR. Zostaliśmy poinformowani, że rozszerzenie Skirmish Pack w wersji PC zostanie wydane już jutro wraz z aktualizacją usuwającą z gry największe błędy i niedociągnięcia. Update’u mogą również spodziewać się posiadacze wersji konsolowych, którzy dostęp do wspomnianego już DLC otrzymają nieco później.

Wieści ze świata (Uncharted, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Dragon Ball: Raging Blast) 23/10/09

Jiker, 23 października 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: start zamkniętych beta-testów Star Trek Online, październik miesiącem premiery pierwszego dodatku do nowego Operation Flashpoint, data debiutu Dragon Age: Poczatek w wersji na PlayStation 3, publikacja animowanego komiksu Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

DLC do Operation Flashpoint: Dragon Rising; gracze zarzucają deweloperom kłamstwa

Maciej Śliwiński, 14 października 2009, 11:14

Zaledwie tydzień po premierze Operation Flashpoint: Dragon Rising, docierają do nas pierwsze informacje związane z DLC do tej gry. W wywiadzie udzielonym stronie Telegraph, Sion Lenton zdradził, że pierwszy dodatek powinien być gotowy w ciągu kilku tygodni.

Wieści ze świata (Operation Flashpoint: Dragon Rising, EVE Online, Guitar Hero 5) 12/10/09

Jiker, 12 października 2009, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: rozpoczęto prace nad łatką do pcetowego Operation Flashpoint: Dragon Rising, data premiery Jak and Daxter: The Lost Frontier i jedenastego dodatku do EVE Online, demo Guitar Hero 5 w ofercie Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

Operation Flashpoint: Dragon Rising debiutuje na europejskim rynku

Jiker, 9 października 2009, 09:05

Europejski, a zarazem polski debiut taktycznej strzelaniny FPP Operation Flashpoint: Dragon Rising odbył się bez przeszkód. Produkcja brytyjskiej firmy Codemasters okazała się być dobrą produkcją, która zdołała przyciągnąć uwagę mediów. Czy przypadnie do gustu posiadaczom komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3?

Operation Flashpoint: Dragon Rising - przedpremierowe ciekawostki

Jiker, 5 października 2009, 11:00

Zbliża się światowy debiut taktycznej strzelaniny Operation Flashpoint: Dragon Rising na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. W związku z tym faktem, wydawca – brytyjska firma Codemasters – zdecydował się na podgrzanie atmosfery wokół gry publikacją kilku interesujących ciekawostek. Najciekawsze z nich prezentujemy poniżej.

Ekskluzywne misje w Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników gry-online.pl

Jiker, 1 października 2009, 11:35

Operation Flashpoint: Dragon Rising zadebiutuje na naszym rynku już za tydzień, czyli 8 października. W dniu premiery wszyscy nabywcy produkcji otrzymają możliwość uzyskania dostępu do dwóch dodatkowych misji. Próbę zdobycia kodów służących do ich odkrycia mogą jednak rozpocząć jeszcze dziś. Wszystko dzięki specjalnej stronie internetowej uruchomionej przez firmę Codemasters.

Edycja kolekcjonerska Operation Flashpoint: Dragon Rising tylko w sklepach Media Markt i Saturn

Hed, 30 września 2009, 16:27

Wiemy już gdzie będzie można kupić pecetową edycję kolekcjonerską ciekawie zapowiadającej się strzelanki Operation Flashpoint: Dragon Rising, w skład której wejdą gadżety atrakcyjne szczególnie dla fanów militariów. Specjalny pakiet gry wraz z repliką hełmu wojskowego i kuponem na nieśmiertelnik będzie dostępny jedynie w sieciach sklepów Media Markt oraz Saturn Planet.