Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed III

Assassin’s Creed powinno wrócić do współczesności. Tego brakuje nowym częściom

Jan Tracz, 6 listopada 2023, 15:20

Premiera gry Assassin’s Creed Mirage skłoniła mnie do pewnej refleksji. Zdałem sobie sprawę, że w ostatnich odsłonach serii brakuje atrakcyjnego, równolegle poprowadzonego wątku współczesnego.

Te DLC Ubisoftu znikną ze sklepów na PC

Jakub Błażewicz, 30 września 2022, 13:23

Assasins' Creed III, Far Cry 3, Prince of Persia: Zapomniane Piaski – te i inne gry wkrótce stracą dostęp do funkcji sieciowych i DLC na PC.

Gracze chcą godnie pożegnać tryby multiplayer w Assassin's Creed

Kamil Kleszyk, 21 lipca 2022, 10:46

W związku z wygaszaniem serwerów niektórych gier z serii Assassin’s Creed fani planują kilka pożegnalnych sesji, aby odesłać ich ukochany tryb multiplayer do świata wiecznych łowów.

Ubisoft wkrótce zablokuje możliwość grania w DLC do starszych gier

Adrian Werner, 3 lipca 2022, 07:16

Ubisoft szykuje koniec wsparcia dla szeregu starszych produkcji, co skutkować będzie np. utratą multiplayera oraz opcji instalowania i włączania dodatków DLC. Taki los spotka m.in. kilka odsłon serii Assassin’s Creed oraz gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist i Silent Hunter 5.

Assassin's Creed miał zwieńczyć koniec świata i podróż w kosmos

Jakub Błażewicz, 22 stycznia 2022, 16:55

Ucieczka statkiem kosmicznym przed końcem świata – tak miał wyglądać finał Assassin’s Creed dekadę temu.

Assassin’s Creed 3 usunięte ze Steam i Uplay na rzecz remastera

Bartosz Świątek, 1 kwietnia 2019, 12:45

Firma Ubisoft postanowiła wycofać ze sprzedaży na platformach Steam oraz Uplay oryginalną wersję siedmioletniej gry Assassin’s Creed III. Od teraz tytuł będzie dostępny tylko w edycji Remastered.

Nowe kostiumy w Marvel's Spider-Man, plotki o Assassin's Creed 3 na Switcha i inne wieści

Miłosz Szubert, 29 stycznia 2019, 17:15

Dziś piszemy o nowej aktualizacji do Marvel's Spider-Man, plotkach dotyczących Assassin's Creed III na Nintendo Switch, planach Apple dot. stworzenia usługi w stylu Xbox Game Pass czy EA Access oraz o firmie założonej przez Durantego - modera, który amatorsko pomógł w naprawie pecetowych portów m.in. Dark Souls. Witajcie w wieściach ze świata.

Assassin's Creed 3 Remastered częścią Season Passa do Assassin's Creed Odyssey

Krystian Pieniążek, 13 września 2018, 20:18

Zwiastun opublikowany przez firmę Ubisoft zdradza, jakie plany wobec Assassin’s Creed Odyssey ma francuski wydawca. Produkcja doczeka się po premierze szeregu darmowych i płatnych dodatków; ponadto posiadacze przepustki sezonowej otrzymają zremasterowane wersje gier Assassin’s Creed III i Assassin’s Creed III: Liberation.

Darmowy Assassin's Creed III już dostępny

Krzysztof Sobiepan, 7 grudnia 2016, 11:38

Choć lekko spóźniony, Ubisoft zapewnia graczom mikołajkowy prezent. Assassin's Creed III – ostatni podarek od firmy z okazji jej 30. urodzin – można pobrać z serwisu Uplay.

Assassin's Creed III za darmo od 7 grudnia

Michał Kułakowski, 30 listopada 2016, 20:05

Assassin's Creed III to ostatnia gra, która zostanie udostępniona za darmo wszystkim użytkownikom serwisu Uplay w ramach obchodów 30-lecia istnienia studia Ubisoft. Produkcję ściągnąć będziemy mogli od 7 grudnia.

Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga - zapowiedziano kompilację trzech ostatnich odsłon serii

Kamil Zwijacz, 8 września 2014, 19:54

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga. Będzie to zestaw trzech gier z serii Assassin's Creed - Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Liberation HD. Kompilacja ukaże się 3 października na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Uwielbiam Ubisoft, a w szczególności serię Assassin's Creed – kontrwpis

Oskar Kalarus, 3 kwietnia 2014, 15:10

Konrtwpis w odpowiedzi na średnio udany żart primaaprilisowy kolegi blogera z gameplay.pl.

Seria Assassin’s Creed jednak nie ma jeszcze ostatecznego zakończenia

Krzysztof Mysiak, 29 stycznia 2014, 19:36

Wbrew ubiegłorocznym doniesieniom ze studia Ubisoft, seria Assassin’s Creed wcale nie ma jeszcze gotowego zakończenia – twórcy zaplanowali tylko finały wątków poszczególnych postaci. Źródłem nowych doniesień jest Darby McDevitt, główny scenarzysta czwartej odsłony cyklu.

Assassin's Creed V: Ninja Decay, czyli asasyn moich marzeń

Bartłomiej Kita, 13 grudnia 2013, 16:31

Kilka słów o idealnej, moim zdaniem, odsłonie Assassin's Creed, która byłaby osadzona w feudalnej Japonii. Ninja, bitwy morskie, podróże między licznymi wyspami Japonii, spisek przeciw cesarzowi, skryte zabójstwa i ciąg dalszy walki asasynów z templariuszami. Assassin's Creed V: Ninja Decay? Czemu nie!

Assassin's Creed Heritage Collection – kolekcja pięciu części serii w sklepach w listopadzie

Michał Kułakowski, 4 października 2013, 20:52

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy zestaw gier z serii Assassin's Creed. Kolekcja Assassin's Creed Heritage zawiera pięć głównych części cyklu i ukaże się w listopadzie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC.

Seria Assassin’s Creed ma już napisane zakończenie

Bartosz Woldański, 5 sierpnia 2013, 11:08

W wywiadzie dla serwisu Eurogamer jeden z producentów gry Assassin’s Creed IV: Black Flag powiedział, że firma Ubisoft ma już nakreślone zakończenie serii. Od zainteresowania graczy będzie zależeć, kiedy je ujrzymy.

Assassin’s Creed – co czeka graczy w najbliższych odsłonach serii?

Bartosz Woldański, 21 lipca 2013, 11:29

W jakich okresach historycznych rozegra się akcja w kolejnych, po Black Flag, odsłonach popularnego cyklu Assassin’s Creed? Trafimy do feudalnej Japonii, XVIII-wiecznych Indii czy może przeniesiemy się wyłącznie do czasów współczesnych? Przedstawiciele koncernu Ubisoft nie ukrywają nimi zainteresowania, ale na ile ich osobiste preferencje znajdą odzwierciedlenie w grach?

Trzy odsłony Assassin’s Creed w produkcji

Bartosz Woldański, 14 czerwca 2013, 19:20

Yves Guillemot, szef koncernu Ubisoft, ujawnił podczas targów E3, że w trakcie produkcji są aktualnie trzy odsłony cieszącej się ogromną popularnością serii Assassin’s Creed. Jak można się domyślić, są one częścią planu wydawniczego rozłożonego na kolejne lata.

Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Odkupienie debiutuje na rynku

Kamil Zwijacz, 23 kwietnia 2013, 13:04

Dzisiaj ma miejsce premiera trzeciego dodatku DLC do gry Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Odkupienie. Tytuł kończy alternatywną historię, w której Jerzy Waszyngton w brutalny sposób przejmuje władzę nad krajem.

Assassin's Creed - rzut okiem na serię

Oskar Kalarus, 18 marca 2013, 11:45

Gdy przed paroma laty ukazała się pierwsza część gry Assassin’s Creed, wrażenie było po prostu piorunujące. Od tego czasu seria przeszła kilka przeobrażeń, ale wciąż pozostaje jedną z najlepszych współczesnych gier. Artykuł o tym, dlaczego uważam część trzecią za szczególnie ważną.

Przeładowuję #11 - Assassin's Creed III - Tyle błędów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...

Robert Matuszak, 4 marca 2013, 16:40

Trochę o moich ostatnich, raczej nietypowych przygodach z Connorem w Assassin's Creed III. Grze pełnej błędów, bugów i baboli zaobserwowanych w trakcie zaledwie dwudniowej zabawy. Czy to aby dobrze wróży na przyszłość "czwórce"?

Wieści ze świata (LEGO City: Undercover, Assassin's Creed III) 28/2/13

Marcin Skierski, 28 lutego 2013, 12:45

Dziś piszemy m.in. o żywotności i dodatkach DLC do gry LEGO City: Undercover, specjalnej edycji Assassin's Creed III, przyjmowaniu zapisów do beta testów ORION: Dino Horde, a także zamkniętych serwerach darmowej produkcji Warhammer Online: Wrath of Heroes. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przeładowuję! #10 - Fala zamieszek po pierwszych plotkach na temat nowej części Assassin's Creed!

Robert Matuszak, 26 lutego 2013, 23:58

Assassin's Creed IV: Black Flag - "Od przybytku głowa nie boli" czy "co za dużo, to niezdrowo"?

27 lutego Ubisoft zaprezentuje nową część Assassin’s Creed?

Kamil Zwijacz, 20 lutego 2013, 09:27

Firma Ubisoft rozesłała do mediów zaproszenia na konferencję dedykowaną marce Assassin’s Creed. Do wydarzenia dojdzie 27 lutego i prawdopodobnie właśnie wtedy doczekamy się oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony popularnego cyklu.

Premiera Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba

Łukasz Szliselman, 19 lutego 2013, 14:00

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba to pierwszy z trzech zapowiedzianych dodatków DLC, składających się na alternatywną kampanię fabularną w Assassin's Creed III. Rozszerzenie pojawiło się dziś na PC i Xboksie 360, a jutro dostępne będzie również na PlayStation 3.

Assassin’s Creed: Black Flags – nowe DLC do „trójki”, czy tytuł kolejnej części?

Łukasz Szliselman, 11 lutego 2013, 20:02

Użytkownicy Reddita śpieszą z doniesieniami na temat Black Flags, kolejnej części Assassin's Creed lub dodatku DLC do „trójki”. Zeznania na ten temat nie są zgodne, ale nie zmienia to faktu, że czarne flagi zaczęły pojawiać się na horyzoncie.

Nowy Assassin’s Creed w drodze. Bardzo dobra sprzedaż „trójki”

Łukasz Szliselman, 8 lutego 2013, 11:06

Gracze mogą spodziewać się kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Następna część serii o asasynach zabierze nas w inne realia historyczne i wprowadzi nowego bohatera. Ubiegły rok przyniósł firmie Ubisoft spore zyski finansowe, zatem nic dziwnego, że planuje ona dalej inwestować we flagową markę.

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – daty premier, zwiastun, obrazki

Szymon Liebert, 7 lutego 2013, 15:14

Ubisoft podał daty premier poszczególnych epizodów Tyranii Króla Waszyngtona, czyli dużego DLC do gry Assassin’s Creed III. Pierwszy odcinek tej alternatywnej wersji historii trafi do sprzedaży w dniach 19-20 lutego.

Data premiery DLC do Assassin’s Creed III – Tyrania Króla Waszyngtona rozpocznie się w połowie lutego

Szymon Liebert, 25 stycznia 2013, 10:58

Ubisoft podał datę premiery pierwszej części dodatku Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona, zatytułowanej Niesława. DLC pojawi się 19 lutego na PC i Xboksie 360 oraz dzień później na PlayStation 3.

Wieści ze świata (Dead Space 3, Need for Speed, Assassin's Creed III) 16/1/13

Marcin Skierski, 16 stycznia 2013, 14:22

Dziś piszemy m.in. o demie Dead Space 3, opóźnionym wydaniu dodatku DLC do pecetowej wersji Assassin's Creed III, filmie Need for Speed, a także europejskiej dacie premiery gry Atelier Ayesha. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

GRY 2012 // Największe rozczarowanie zeszłego roku!

Karol Pedryc, 11 stycznia 2013, 12:55

Krótka lista gier, które pomimo niskich wymagań, zdołały rozczarować raziel88ck, jednego z blogerów na gameplay.pl.

Wyniki amerykańskiego rynku gier - Call of Duty: Black Ops II najpopularniejszą grą grudnia i całego roku

Adrian Werner, 11 stycznia 2013, 09:35

Firma NPD opublikowała raport podsumowujący miniony grudzień, jak i cały rok 2012. Obyło się bez większych niespodzianek – w Stanach Zjednoczonych gra Call of Duty: Black Ops II zdeklasowała konkurencję, ale jednocześnie nie była w stanie ochronić całego rynku przed sporym spadkiem przychodów.

Wieści ze świata (Assassin's Creed III, Wii U, Wizarbox, 3DS, EVE Online) 9/1/13

Marcin Skierski, 9 stycznia 2013, 13:25

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Assassin's Creed III, ogłoszeniu bankructwa studia Wizarbox, połączeniu serwerów DUST 514 i EVE Online, a także wynikach sprzedaży Wii U oraz 3DS-a. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sprzedaż Assassin’s Creed III przekroczyła 7 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 13 grudnia 2012, 09:38

Szefowie firmy Ubisoft mają powody do zadowolenia. Assassin’s Creed III zakupiło już ponad 7 mln graczy. Czyni to z tej gry najszybciej sprzedającą się produkcję w historii wydawcy.

Listopadowe wyniki sprzedaży gier w USA - 7,5 mln sztuk Call of Duty: Black Ops II

Marcin Skierski, 8 grudnia 2012, 11:40

Poznaliśmy listopadowe wyniki sprzedaży kilku gier w Stanach Zjednoczonych - m.in. Call of Duty: Black Ops II, Assassin's Creed III, czy Halo 4. Kolejna odsłona popularnej serii strzelanin wydawanych przez firmę Activision tradycyjnie zdeklasowała konkurencję.

Listopadowy raport NPD bez niespodzianek - Call of Duty: Black Ops II okazało się bezkonkurencyjne

Adrian Werner, 7 grudnia 2012, 11:05

Firma NPD opublikowała raport z wynikami amerykańskiego rynku gier za listopad tego roku. Najlepiej sprzedającą się produkcją było oczywiście Call of Duty: Black Ops II, a wśród konsol pozycję lidera utrzymał Xbox 360.

Firma Ubisoft wypuściła DLC The Hidden Secrets do Assassin's Creed III

Adrian Werner, 5 grudnia 2012, 09:21

Posiadacze Przepustki Sezonowej do Assassin’s Creed III mogą już pobrać pierwszy dodatek DLC. Rozszerzenie zatytułowane jest The Hidden Secrets i wzbogaca grę o nowe misje, kostiumy, uzbrojenie oraz postacie do trybu multiplayer.

Assassin’s Creed III – porównanie ustawień graficznych na PC

Łukasz Szliselman, 28 listopada 2012, 13:06

Assassin’s Creed III to produkcja o bardzo ładnej grafice, ale czy o solidnej pecetowej konwersji? Przygotowaliśmy dla Was filmik pokazujący różnice pomiędzy najwyższymi i najniższymi ustawieniami grafiki.

Co Assassin's Creed III zyskał na PC? – film o pecetowej wersji gry po polsku

Szymon Liebert, 23 listopada 2012, 16:55

Pecetowa wersja Assassin’s Creed III otrzymała parę dodatków graficznych względem edycji konsolowych. Omawia je pracownik firmy Nvidia w filmie, do którego przygotowaliśmy polskie napisy.

Assassin's Creed III dostępne na komputerach PC. Wystartowała akcja Leave no Witnesses, czyli "zabawa" w zabijanie

Kamil Zwijacz, 22 listopada 2012, 09:59

Dzisiaj swoją premierę w Polsce i na świecie ma komputerowa edycja gry Assassin's Creed III. Ponadto firma Ubisoft zorganizowała event polegający na zabijaniu przeciwników w trzeciej części przygód Desmonda Milesa.

Wieści ze świata (Assassin's Creed III, Metro: Last Light) 19/11/12

Marcin Skierski, 19 listopada 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o dużej łatce do konsolowych wersji Assassin's Creed III, a także darmowych egzemplarzach Metro 2033 dla osób z pre-orderem gry Metro: Last Light. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed II za darmo dla zamawiających pecetową wersję Assassin's Creed III

Aleksander Kaczmarek, 16 listopada 2012, 19:01

Koncern Ubisoft zdecydował się wynagrodzić cierpliwość komputerowych graczy, którzy wciąż czekają na premierę gry Assassin's Creed III na tej platformie sprzętowej. Zamawiając tytuł w przedsprzedaży za pośrednictwem firmowego sklepu UbiShop otrzymać można kod uprawniający do bezpłatnego pobrania Assassin's Creed II.

Pecetowe Assassin’s Creed III z obsługą DirectX 11 i lepszymi teksturami

Adrian Werner, 14 listopada 2012, 11:35

Podczas rozmowy z fanami twórcy Assassin’s Creed III ujawnili kilka konkretów na temat nachodzącej wersji pecetowej. Wśród nich znalazły się m.in. informacje o wsparciu dla DirectX 11 oraz lepszych teksturach.

3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy Assassin’s Creed III w pierwszym tygodniu

Grzegorz Ferenc, 7 listopada 2012, 09:36

Firma Ubisoft ujawniła, że gra Assassin’s Creed III po tygodniu obecności na rynku w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 znalazła 3,5 miliona nabywców. Jest to stuprocentowy wzrost w porównaniu z poprzednią odsłoną serii – Assassin’s Creed: Revelations.

Assassin’s Creed III na Wii U otrzyma wszystkie DLC

Szymon Liebert, 31 października 2012, 17:56

Wersja gry Assassin’s Creed III na Wii U dostanie komplet DLC – potwierdziła to firma Ubisoft. To kolejny dowód na to, że francuski wydawca zamierza w pełni wspierać nową platformę Nintendo.

Zobacz 15-minut gry Connorem w Assassin’s Creed III

Grzegorz Ferenc, 31 października 2012, 13:10

Premiera gry Assassin’s Creed III na Xboksa 360 i PlayStation 3 już za nami. Z okazji debiutu tytułu studia Ubisoft przygotowaliśmy dla was film z pierwszymi piętnastoma minutami rozgrywki postacią Connora. Być może obejrzawszy przygody młodego Ratonhnhaké:tona, posiadaczom pecetów łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie gry, gdy ukaże się ona na ich platformę 23 listopada.

Premiera Assassin's Creed III – rewolucja zaczęła się od opanowania Xboksa 360 i PlayStation 3

Łukasz Szliselman, 31 października 2012, 08:24

Swoją premierę ma dzisiaj Assassin’s Creed III – jeden z najważniejszych tegorocznych tytułów. Na półki sklepowe trafiły już edycje na Xboksa 360 i PlayStation 3. Tradycyjnie wersja na PC pojawi się z pewnym opóźnieniem – pecetowcy muszą zaczekać do 23 listopada.

Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed

Kamil Ostrowski, 29 października 2012, 17:21

Sama zabawa to dla Ciebie za mało? Lubisz wydawać pieniądze na rzeczy związane z wirtualną rozrywką, ale niekoniecznie kolejne gry? W takim razie oto idealna propozycja - zbyt droga seria ubrań inspirowana serią Assassin's Creed.

Polskie spoty reklamowe Assassin’s Creed III – zobacz je już teraz

Grzegorz Ferenc, 29 października 2012, 14:20

Firma Ubisoft poinformowała, że gra Assassin’s Creed III doczeka się w naszym kraju dwóch spotów reklamowych. Jeden z nich to klip wyłoniony w drodze konkursu GRY-OnLine S.A. i portalu Filmweb. Zostanie on wyemitowany 4 listopada na kanale Polsat w przerwie programu Must Be The Music.

Assassin's Creed III prekursorem mikropłatności w grach Ubisoftu

Łukasz Szliselman, 29 października 2012, 12:28

Wraz z Assassin's Creed III firma Ubisoft wprowadza system mikropłatności dla wydawanych przez siebie gier. Za prawdziwe pieniądze nabędziemy tzw. Erudito Credits, czyli nową walutę, która zapewni dostęp do wirtualnych dóbr.