Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed III

Assassin’s Creed 3 usunięte ze Steam i Uplay na rzecz remastera

Aquma, 1 kwietnia 2019, 11:00

Firma Ubisoft postanowiła wycofać ze sprzedaży na platformach Steam oraz Uplay oryginalną wersję siedmioletniej gry Assassin’s Creed III. Od teraz tytuł będzie dostępny tylko w edycji Remastered.

Nowe kostiumy w Marvel's Spider-Man, plotki o Assassin's Creed 3 na Switcha i inne wieści

AlexB, 29 stycznia 2019, 17:04

Dziś piszemy o nowej aktualizacji do Marvel's Spider-Man, plotkach dotyczących Assassin's Creed III na Nintendo Switch, planach Apple dot. stworzenia usługi w stylu Xbox Game Pass czy EA Access oraz o firmie założonej przez Durantego - modera, który amatorsko pomógł w naprawie pecetowych portów m.in. Dark Souls. Witajcie w wieściach ze świata.

Assassin's Creed 3 Remastered częścią Season Passa do Assassin's Creed Odyssey

Vergil, 13 września 2018, 19:43

Zwiastun opublikowany przez firmę Ubisoft zdradza, jakie plany wobec Assassin’s Creed Odyssey ma francuski wydawca. Produkcja doczeka się po premierze szeregu darmowych i płatnych dodatków; ponadto posiadacze przepustki sezonowej otrzymają zremasterowane wersje gier Assassin’s Creed III i Assassin’s Creed III: Liberation.

Darmowy Assassin's Creed III już dostępny

Movis, 7 grudnia 2016, 11:38

Choć lekko spóźniony, Ubisoft zapewnia graczom mikołajkowy prezent. Assassin's Creed III – ostatni podarek od firmy z okazji jej 30. urodzin – można pobrać z serwisu Uplay.

Assassin's Creed III za darmo od 7 grudnia

Ender, 30 listopada 2016, 20:05

Assassin's Creed III to ostatnia gra, która zostanie udostępniona za darmo wszystkim użytkownikom serwisu Uplay w ramach obchodów 30-lecia istnienia studia Ubisoft. Produkcję ściągnąć będziemy mogli od 7 grudnia.

Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga - zapowiedziano kompilację trzech ostatnich odsłon serii

Góral, 8 września 2014, 19:54

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga. Będzie to zestaw trzech gier z serii Assassin's Creed - Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Liberation HD. Kompilacja ukaże się 3 października na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Uwielbiam Ubisoft, a w szczególności serię Assassin's Creed – kontrwpis

Osk, 3 kwietnia 2014, 15:10

Konrtwpis w odpowiedzi na średnio udany żart primaaprilisowy kolegi blogera z gameplay.pl.

Seria Assassin’s Creed jednak nie ma jeszcze ostatecznego zakończenia

Draug, 29 stycznia 2014, 19:36

Wbrew ubiegłorocznym doniesieniom ze studia Ubisoft, seria Assassin’s Creed wcale nie ma jeszcze gotowego zakończenia – twórcy zaplanowali tylko finały wątków poszczególnych postaci. Źródłem nowych doniesień jest Darby McDevitt, główny scenarzysta czwartej odsłony cyklu.

Assassin's Creed V: Ninja Decay, czyli asasyn moich marzeń

barth89, 13 grudnia 2013, 16:31

Kilka słów o idealnej, moim zdaniem, odsłonie Assassin's Creed, która byłaby osadzona w feudalnej Japonii. Ninja, bitwy morskie, podróże między licznymi wyspami Japonii, spisek przeciw cesarzowi, skryte zabójstwa i ciąg dalszy walki asasynów z templariuszami. Assassin's Creed V: Ninja Decay? Czemu nie!

Assassin's Creed Heritage Collection – kolekcja pięciu części serii w sklepach w listopadzie

Ender, 4 października 2013, 20:52

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy zestaw gier z serii Assassin's Creed. Kolekcja Assassin's Creed Heritage zawiera pięć głównych części cyklu i ukaże się w listopadzie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC.

Seria Assassin’s Creed ma już napisane zakończenie

qjin, 5 sierpnia 2013, 11:08

W wywiadzie dla serwisu Eurogamer jeden z producentów gry Assassin’s Creed IV: Black Flag powiedział, że firma Ubisoft ma już nakreślone zakończenie serii. Od zainteresowania graczy będzie zależeć, kiedy je ujrzymy.

Assassin’s Creed – co czeka graczy w najbliższych odsłonach serii?

qjin, 21 lipca 2013, 11:29

W jakich okresach historycznych rozegra się akcja w kolejnych, po Black Flag, odsłonach popularnego cyklu Assassin’s Creed? Trafimy do feudalnej Japonii, XVIII-wiecznych Indii czy może przeniesiemy się wyłącznie do czasów współczesnych? Przedstawiciele koncernu Ubisoft nie ukrywają nimi zainteresowania, ale na ile ich osobiste preferencje znajdą odzwierciedlenie w grach?

Trzy odsłony Assassin’s Creed w produkcji

qjin, 14 czerwca 2013, 19:20

Yves Guillemot, szef koncernu Ubisoft, ujawnił podczas targów E3, że w trakcie produkcji są aktualnie trzy odsłony cieszącej się ogromną popularnością serii Assassin’s Creed. Jak można się domyślić, są one częścią planu wydawniczego rozłożonego na kolejne lata.

Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Odkupienie debiutuje na rynku

Góral, 23 kwietnia 2013, 13:04

Dzisiaj ma miejsce premiera trzeciego dodatku DLC do gry Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Odkupienie. Tytuł kończy alternatywną historię, w której Jerzy Waszyngton w brutalny sposób przejmuje władzę nad krajem.

Assassin's Creed - rzut okiem na serię

Osk, 18 marca 2013, 11:45

Gdy przed paroma laty ukazała się pierwsza część gry Assassin’s Creed, wrażenie było po prostu piorunujące. Od tego czasu seria przeszła kilka przeobrażeń, ale wciąż pozostaje jedną z najlepszych współczesnych gier. Artykuł o tym, dlaczego uważam część trzecią za szczególnie ważną.

Przeładowuję #11 - Assassin's Creed III - Tyle błędów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...

Robson, 4 marca 2013, 16:40

Trochę o moich ostatnich, raczej nietypowych przygodach z Connorem w Assassin's Creed III. Grze pełnej błędów, bugów i baboli zaobserwowanych w trakcie zaledwie dwudniowej zabawy. Czy to aby dobrze wróży na przyszłość "czwórce"?

Wieści ze świata (LEGO City: Undercover, Assassin's Creed III) 28/2/13

Sarge, 28 lutego 2013, 12:45

Dziś piszemy m.in. o żywotności i dodatkach DLC do gry LEGO City: Undercover, specjalnej edycji Assassin's Creed III, przyjmowaniu zapisów do beta testów ORION: Dino Horde, a także zamkniętych serwerach darmowej produkcji Warhammer Online: Wrath of Heroes. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przeładowuję! #10 - Fala zamieszek po pierwszych plotkach na temat nowej części Assassin's Creed!

Robson, 26 lutego 2013, 23:58

Assassin's Creed IV: Black Flag - "Od przybytku głowa nie boli" czy "co za dużo, to niezdrowo"?

27 lutego Ubisoft zaprezentuje nową część Assassin’s Creed?

Góral, 20 lutego 2013, 09:27

Firma Ubisoft rozesłała do mediów zaproszenia na konferencję dedykowaną marce Assassin’s Creed. Do wydarzenia dojdzie 27 lutego i prawdopodobnie właśnie wtedy doczekamy się oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony popularnego cyklu.

Premiera Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba

luckie, 19 lutego 2013, 14:00

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Hańba to pierwszy z trzech zapowiedzianych dodatków DLC, składających się na alternatywną kampanię fabularną w Assassin's Creed III. Rozszerzenie pojawiło się dziś na PC i Xboksie 360, a jutro dostępne będzie również na PlayStation 3.

Assassin’s Creed: Black Flags – nowe DLC do „trójki”, czy tytuł kolejnej części?

luckie, 11 lutego 2013, 20:02

Użytkownicy Reddita śpieszą z doniesieniami na temat Black Flags, kolejnej części Assassin's Creed lub dodatku DLC do „trójki”. Zeznania na ten temat nie są zgodne, ale nie zmienia to faktu, że czarne flagi zaczęły pojawiać się na horyzoncie.

Nowy Assassin’s Creed w drodze. Bardzo dobra sprzedaż „trójki”

luckie, 8 lutego 2013, 11:06

Gracze mogą spodziewać się kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Następna część serii o asasynach zabierze nas w inne realia historyczne i wprowadzi nowego bohatera. Ubiegły rok przyniósł firmie Ubisoft spore zyski finansowe, zatem nic dziwnego, że planuje ona dalej inwestować we flagową markę.

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – daty premier, zwiastun, obrazki

Hed, 7 lutego 2013, 15:14

Ubisoft podał daty premier poszczególnych epizodów Tyranii Króla Waszyngtona, czyli dużego DLC do gry Assassin’s Creed III. Pierwszy odcinek tej alternatywnej wersji historii trafi do sprzedaży w dniach 19-20 lutego.

Data premiery DLC do Assassin’s Creed III – Tyrania Króla Waszyngtona rozpocznie się w połowie lutego

Hed, 25 stycznia 2013, 10:58

Ubisoft podał datę premiery pierwszej części dodatku Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona, zatytułowanej Niesława. DLC pojawi się 19 lutego na PC i Xboksie 360 oraz dzień później na PlayStation 3.

Wieści ze świata (Dead Space 3, Need for Speed, Assassin's Creed III) 16/1/13

Sarge, 16 stycznia 2013, 14:22

Dziś piszemy m.in. o demie Dead Space 3, opóźnionym wydaniu dodatku DLC do pecetowej wersji Assassin's Creed III, filmie Need for Speed, a także europejskiej dacie premiery gry Atelier Ayesha. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.