Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Grim Dawn

Sprzedaż Grim Dawn przekroczyła 2,5 mln kopii (a nawet 5 mln)

Agnieszka Adamus, 12 stycznia 2021, 16:01

W ogłoszeniu o pracę przedstawiciele Crate Entertainment zdradzili wyniki sprzedaży Grim Dawn. Wynika z nich, że tytuł oraz wydane do niego dodatki rozeszły się w nakładzie ponad 5 milionów kopii.

Ujawniono datę premiery Grim Dawn Forgotten Gods

Agnieszka Adamus, 11 marca 2019, 18:55

Studio Crate Entertainment ogłosiło właśnie datę wydania dodatku Forgotten Gods do ciepło przyjętego hack’n’slasha Grim Dawn. Ten zapowiedziany już przeszło rok temu add-on zadebiutuje 27 marca tego roku.

Grim Dawn Forgotten Gods - udostępniono obszerny gameplay

Adrian Werner, 3 września 2018, 10:54

Studio Crate Entertainment udostępniło 85-minutowy zapis rozgrywki z dodatku Forgotten Gods do hack'n'slasha Grim Dawn. Materiał koncentruje się na pokazaniu nowego trybu Shattered Realm, opracowanego z myślą o graczach pragnących trudniejszych wyzwań.

Zapowiedziano Grim Dawn Forgotten Gods

Adrian Werner, 6 marca 2018, 08:40

Zespół Crate Entertainment zapowiedział Grim Dawn: Forgotten Gods, czyli drugi duży dodatek do popularnego hack'n'slasha. Udamy się w nim do pustynnej krainy, gdzie znajdziemy ruiny zapomnianego miasta i zmierzymy się z prastarymi bóstwami.

Grim Dawn: Ashes of Malmouth – znamy dokładną datę premiery

Entelarmer, 3 października 2017, 09:37

Studio Crate Entertainment ujawniło datę premiery Grim Dawn: Ashes of Malmouth. Pierwsze duże DLC do ciepło przyjętego hack'n'slasha zadebiutuje 11 października.

Grim Dawn: Ashes of Malmouth ukaże się w październiku

Adrian Werner, 19 września 2017, 14:16

Zespół Crate Entertainment ogłosił, że Grim Dawn: Ashes of Malmouth, czyli duży dodatek do zeszłorocznego hack'n'slasha, ukaże się w przyszłym miesiącu. Twórcy opublikowali także zwiastun rozszerzenia.

Sprzedaż Grim Dawn przekroczyła milion egzemplarzy

Vergil, 25 maja 2017, 18:31

Studio Crate Entertainment ma powody do świętowania, podobnie jak gracze, którzy nigdy nie mają dosyć udanych produkcji typu hack'n'slash. Grim Dawn trafiło w ręce miliona graczy z całego świata – z tej okazji deweloperzy przygotowali dla nas miłe niespodzianki.

Dodatek do Grim Dawn z dwiema nowymi klasami postaci

Arantasar, 20 grudnia 2016, 10:25

Studio Crate Entertainment zapowiedziało, że po premierze grudniowej aktualizacji do gry Grim Dawn przystąpi do prac nad rozszerzeniem fabularnym do tej produkcji. Dodatek zaoferuje nową zawartość, zwiększony maksymalny poziom bohatera oraz dwie premierowe klasy postaci. Jedną z nich będzie inkwizytor, specjalizujący się w magii i walce dystansowej. DLC ma ukazać się w przyszłym roku.

Wieści ze świata (Smash+Grab, Heroes of the Storm, Grim Dawn, Tribes: Ascend) 28/9/2016

Draug, 28 września 2016, 14:24

Dziś piszemy o debiucie Smash+Grab (nowego dzieła twórców Sleeping Dogs) we Wczesnym Dostępie na Steamie, aktualizacji do Heroes of the Storm ze świeżą postacią (Zarią) i mapą, pierwszych informacjach o dużym dodatku do Grim Dawn oraz o patchu 1.4 do Tribes: Ascend. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (ARK: Survival of the Fittest, Albion Online, No Man’s Sky, Grim Dawn) 4/8/2016

Draug, 4 sierpnia 2016, 16:35

Dziś piszemy o scaleniu ARK: Survival of the Fittest z ARK: Survival Evolved, starcie ostatniej fazy beta-testów Albion Online, końcu prac nad pierwszą aktualizacją do No Man’s Sky i o pierwszym DLC do Grim Dawn (Crucible Mode). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Grim Dawn rozszedł się w ponad 500 tys. egzemplarzy

Draug, 27 czerwca 2016, 15:55

Studio Crate Entertainment pochwaliło się, że jego hack’n’slash Grim Dawn w ciągu czterech miesięcy od debiutu znalazł ponad pół miliona nabywców. Obecnie deweloper pracuje nad nowym trybem zabawy do tej gry (Crucible), w planach ma też duże rozszerzenie i nie tylko.

Wieści ze świata (Dark Souls III, NiOh, Grim Dawn, Lionsgate / Steam) 26/4/2016

Draug, 26 kwietnia 2016, 14:46

Dziś piszemy o zmianach w patchu 1.04 / 1.05 do Dark Souls III, debiucie wersji demo (starcie alfa-testów) NiOh, bliskim wypuszczeniu narzędzi moderskich do Grim Dawn oraz o udostępnieniu filmów wytwórni Lionsgate na platformie Steam. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Doom, Xbox One, Grim Dawn, BioWare, 5th Cell) 22/3/2016

Draug, 22 marca 2016, 14:20

Dziś piszemy o multiplayerowych trybach w grze Doom, niezauważonym przez nikogo ujawnieniu nowej marki BioWare na GDC 2016, bardzo dużych zwolnieniach w studiu 5th Cell, kolejnych tytułach wstecznie kompatybilnych na Xboksie One oraz zapowiedzi narzędzi moderskich do Grim Dawn. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Grim Dawn trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 25 lutego 2016, 10:10

Dziś wieczorem z programu Steam Early Acces wyjdzie gra Grim Dawn, czyli RPG akcji typu hack'n'slash od założonego przez autorów Titan Quest studia Crate Entertainment.

Grim Dawn z datą premiery; zobacz zwiastun fabularny

Meehow, 23 lutego 2016, 14:25

Gra Grim Dawn za dwa dni opuści program Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Z tej okazji studio Crate Entertainment zaprezentowało zwiastun fabularny swojego niebawem debiutującego hack'n'slasha.

Przybliżona data premiery pełnej wersji Grim Dawn

Pirlond, 26 listopada 2015, 12:48

Deweloperzy ze studia Crate Entertainment ujawnili przybliżoną datę premiery gry Grim Dawn. Produkcja powinna ukazać się w lutym przyszłego roku, a od wczoraj nabywcy tytułu w ramach wczesnego dostępu na Steamie mogą pobierać pierwszą część ostatniego aktu kampanii fabularnej.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Grim Dawn, Halo 5) 28/2/14

Sarge, 28 lutego 2014, 15:00

Dziś piszemy m.in. o drugim akcie wczesnej wersji Grim Dawn, nowych informacjach na temat Halo 5, zamkniętych beta testach Dead Island: Epidemic, a także o trybie 1998 Mode w dodatku DLC Burial at Sea: Episode Two do gry BioShock Infinite. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Grim Dawn dostępne w Steam Early Access

luckie, 6 listopada 2013, 09:10

Twórcy hack-and-slasha Grim Dawn udostępnili grę w formie płatnej alfy. Da się ją kupić na Steamie w ramach programu Early Access lub na oficjalnej stronie w wersji bez DRM. Obecnie możliwe jest rozegranie pierwszego aktu, trwającego od 8 do 16 godzin.

Grim Dawn nie ukaże się zgodnie z planem. Wersja beta zostanie udostępniona w tym roku

Góral, 17 sierpnia 2013, 10:20

Twórcy gry Grim Dawn poinformowali, że projekt nie ukaże się zgodnie z planem. Studio Crate Entertainment zamierza jednak udostępnić wersję beta jeszcze w tym roku.

Grim Dawn - dzisiaj ukaże się grywalna alfa

Góral, 15 maja 2013, 10:57

Twórcy ze studia Crate Entertainment poinformowali, że ich nadchodząca gra Grim Dawn ukaże się dzisiaj na Steamie w wersji alfa. Dostęp do produkcji uzyskają osoby, które wpłaciły odpowiednią kwotę na Kickstarterze.

Grim Dawn i Moebius to kolejne gry sfinansowane na Kickstarterze

Hed, 20 maja 2012, 13:53

Kickstarter pomógł sfinansować dwa kolejne projekty: grę Grim Dawn oraz studio Jane Jensen, które stworzy przygodówkę Moebius. Twórcy obu tytułów otrzymali więcej pieniędzy niż potrzebowali, więc raczej nie będą mieli problemów z doprowadzeniem ich do końca.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, StarCraft II, Grim Dawn, WildStar) 8/5/12

Sarge, 8 maja 2012, 12:05

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery dodatku DLC do gry Batman: Arkham City, nowych funkcjonalnościach w strategii StarCraft II, sukcesie kickstarterowej akcji Grim Dawn, a także fanowskich dodatkach do produkcji MMO WildStar.

Twórcy gry Titan Quest szukają przez serwis Kickstarter pieniędzy na Grim Dawn

Muninn, 17 kwietnia 2012, 15:32

Studio Crate Entertainment, w którego skład wchodzą twórcy gry Titan Quest, założyło nowy projekt na serwisie Kickstarter. Zespół potrzebuje 280 tys. dolarów na doszlifowanie swojego nowego dzieła pod tytułem Grim Dawn.

Twórcy Grim Dawn przedstawiają plany na przyszłość – nadchodzi wersja alfa gry i akcja na Kickstarterze

Hed, 1 kwietnia 2012, 15:36

Studio Crate Entertainment przybliżyło aktualny stan swojej gry Grim Dawn, czyli duchowej następczyni Titan Quest. Wygląda na to, że będziemy musieli poczekać na nią jeszcze wiele miesięcy. Deweloper planuje przyspieszyć proces produkcyjny za pomocą akcji na Kickstarterze.

Grim Dawn - nowe informacje o grze twórców Titan Quest

Adrian Werner, 15 lipca 2010, 11:20

Nadchodzący action-RPG zatytułowany Grim Dawn wzbudza wśród graczy sporo zainteresowania. Jest to, co prawda produkcja niezależna, ale pracują nad nią ludzie, którzy dali światu wysoko ocenianego Titan Questa. W najnowszym wywiadzie twórcy uchylili rąbka tajemnicy na temat swojego obecnego projektu i opowiedzieli dlaczego ich poprzednie studio (Iron Lore) musiało zostać zamknięte.