Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Twierdza 3

Twierdza 3 zadebiutowała w Polsce

Sarge, 25 października 2011, 14:11

Na półkach rodzimych sklepów zadebiutowała gra strategiczna Twierdza 3. Najnowsza odsłona popularnej serii została wydana w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, z możliwością zmiany na angielską.

Twierdza 3 - prace nad grą zostały zakończone

Adrian Werner, 7 października 2011, 09:40

Mamy dobre wieści dla fanów cyklu Stronghold. Studio FireFly poinformowało, że prace nad częścią trzecią zostały zakończone. Z tej okazji zaprezentowano również nowy zwiastun.

Znamy zawartość polskiej edycji kolekcjonerskiej gry Twierdza 3

Hed, 4 października 2011, 13:28

Gra Twierdza 3 pojawi się w Polsce także jako edycja kolekcjonerska. W pudełku z ekskluzywnym wydaniem gry znajdziemy między innymi koszulkę, pendrive oraz makietę zamku do samodzielnego sklejania. Zestaw można już kupować w przedsprzedaży.

Twierdza 3 - posłuchaj Piotra Fronczewskiego w roli narratora

DogGhost, 9 sierpnia 2011, 13:13

Piotr Fronczewski wcieli się w najnowszej odsłonie cyklu Stronghold w postać narratora. Gra będzie umożliwiała wybór polskiej lub angielskiej wersji językowej.

Kolejne opóźnienie premiery gry strategicznej Stronghold 3

Sarge, 13 lipca 2011, 09:15

Gracze wyczekujący na debiut gry strategicznej Stronghold 3 będą musieli na nią poczekać nieco dłużej niż się wydawało. Premiera tytułu została bowiem po raz kolejny przesunięta.

Stronghold 3 – walki nocą, nowy rodzaj poddanych i trailer

sathorn, 4 lipca 2011, 13:40

Jeden z deweloperów gry Stronghold 3, Simon Bradbury podzielił się kilkoma świeżymi informacjami, na temat najnowszej produkcji studia FireFly Studios. Kolejna gra w serii skupi się nieco bardziej na walce, ale nie zaniedba też aspektu ekonomicznego.

Premiera Stronghold 3 dopiero latem

Olek, 23 marca 2011, 21:00

Tworzona przez studio Firefly trzecia odsłona serii Twierdza ukaże się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Premiery Stronghold 3 należy spodziewać się dopiero w drugiej połowie lata. Deweloper tłumaczy poślizg zamiarem wprowadzenia licznych nowych funkcji, dzięki którym gra będzie „prawdziwym królem na zamku”.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Stronghold 3) 9/11/10

Jiker, 9 listopada 2010, 12:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konkursie dla fanów Stronghold 3, liście Trofeów w Gran Turismo 5, a także grze reżysera Guillermo del Toro. Zapraszamy do lektury.

Twierdza 3 zostanie wzniesiona w przyszłym roku

fsm, 12 sierpnia 2010, 15:11

Niespełna dwa tygodnie temu poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące tworzonej od jakiegoś czasu trzeciej części uznanej serii strategii Stronghold. Dziś natomiast możemy poinformować Was, kiedy będziecie mogli w ową nową Twierdzę zagrać.

Jaki będzie Stronghold 3

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 11:24

O tym, że trwają prace nad Stronghold 3 wiem już od ponad dwóch miesięcy, ale do tej pory mogliśmy jedynie popatrzeć na kilka artworków. Teraz dzięki zapowiedziom w magazynach Gamestar oraz PCGZine poznaliśmy wreszcie konkretne informacje na temat tej produkcji oraz obejrzeliśmy pierwsze screeny.