Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 30 marca 2020, 10:26

autor: Smoczy

Nowe gry w GeForce NOW co czwartek - na początek Control z ray tracingiem

GeForce NOW zaoferuje swoim użytkownikom nowy tytuł w każdy czwartek. Jedną z pierwszych dodanych produkcji jest Control z obsługą ray tracingu.

Nowe gry w GeForce NOW co czwartek - na początek Control z ray tracingiem - ilustracja #1
Nadchodzące tytuły to wynik wsparcia GeForce NOW przez Epic Games
W SKRÓCIE:
  1. GeForce NOW zaoferuje nowe tytuły w każdy czwartek;
  2. Na platformie pojawiło się 8 kolejnych gier.

Na początku miesiąca informowaliśmy Was o nadchodzącym wsparciu GeForce NOW przez Epic Games. Tim Sweeney nie rzucił słów na wiatr i już w tym tygodniu do usługi dodano 8 nowych tytułów. Ponadto zapowiedziano cotygodniową dawkę kolejnych gier na platformie Nvidii.

GeForce NOW to usługa, która pozwala na ogrywanie wybranych tytułów w chmurze. Dzięki temu jedyne co potrzebujemy to dobre łącze internetowe, bo z platformy możemy korzystać na prawie każdym PC, Macu, czy sprzęcie z Androidem. Najważniejsza w takiej usłudze jest tak naprawdę liczba dostępnych gier. A ta ma się zwiększać w każdy kolejny czwartek.

W świetle ostatnich wydarzeń, dotyczących opuszczenia platformy przez wielu wydawców, współpraca z Epic Games może wyjść GeForce NOW tylko na dobre. Czy oferując cotygodniowe paczki nowych tytułów NVIDIA zatrzyma przy sobie użytkowników i zachęci innych wydawców do współpracy? Pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wydarzeń, a jeżeli korzystamy z usługi - cieszyć się nową paczką gier.

  1. Oficjalny blog NVIDIA
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Control

Control