Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 stycznia 2017, 09:55

autor: YouRec

Nintendo Switch wyprzedane w USA; GameStop stara się zdobyć więcej egzemplarzy konsoli

GameStop, Amazon, Target, Walmart i inne - wszystkie te sklepy nie mają już dostępnych egzemplarzy Nintendo Switch. Wyczerpanie zapasów nastąpiło trzy dni po uruchomieniu możliwości składania zamówień.

Wygląda na to, że pozycja Nintendo Switch w Stanach Zjednoczonych nie jest specjalnie zagrożona, jak przewidywali wcześniej niektórzy. Już trzy dni po uruchomieniu możliwości przedpremierowego zamawiania sprzętu, wszystkie egzemplarze, jakimi dysponował GameStop zostały wyprzedane. Zarezerwowanie konsoli może okazać się teraz nie lada problemem, ponieważ podobny los podzieliła większość innych dostawców. Nie dostaniemy konsoli w Amazonie, Targecie, Walmarcie i innych sklepach tego typu. Według oświadczenia ze strony GameStopu, sklep pracuje obecnie wraz z Nintendo w celu zdobycia większej liczby egzemplarzy.

Nintendo ma zamiar przygotować około dwóch milionów jednostek Nintendo Switch w dniu światowej premiery. - Nintendo Switch wyprzedane w USA; GameStop stara się zdobyć więcej egzemplarzy konsoli - wiadomość - 2017-01-18
Nintendo ma zamiar przygotować około dwóch milionów jednostek Nintendo Switch w dniu światowej premiery.

Niektórzy postanowili wzbogacić się na szybkim wyczerpaniu asortymentu sklepów. Na eBayu pojawiła się możliwość zarezerwowania konsoli w znacznie zawyżonej cenie. Listę ofert możecie przejrzeć tutaj. Przypomnijmy, że sprzęt zadebiutuje 3 marca i kosztować będzie w USA 299 dolarów (1233 zł), a w Wielkiej Brytanii 279,99 funtów (1391 zł). Zachęcamy do zapoznania się z listą oficjalnie powstających gier na Nintendo Switch, którą przygotowaliśmy tutaj. Co więcej, podsumowaliśmy dla was wszystkie informacje na temat konsoli z piątkowej konferencji Nintendo.

TWOIM ZDANIEM

Posiadałeś kiedyś jakąkolwiek konsolę Nintendo?

Nigdy nie miałem produktu Nintendo.
49,2%
Tak, ale było to dawno temu (epoka GameBoy’a, SNES).
24,2%
Zakupiłem już w XXI wieku (epoka GameCube, Wii/WiiU, DS/3DS).
21%
Kilka na przestrzeni lat, uważam się za fana.
5,6%
Zobacz inne ankiety