Nowi Piraci z Karaibów mają ukazać się w 2027 roku i w filmie w roli Jacka Sparrowa nie zobaczymy Johnny’ego Deppa, tylko innego aktora. To ambitny fanowski projekt.
Przygody Jacka Sparrowa zakończyły się na piątej odsłonie zatytułowanej Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Po niej przyszłość Piratów stała się niepewna. Pojawiają się różne doniesienia na temat kolejnych filmów z serii, jednakże na razie prace nad nowym widowiskiem nie ruszyły na dobre, a jego kształt wciąż pozostaje dla fanów niejasny.
W związku z tym, jak niepewne są dalsze losy Jacka Sparrowa, który być może już nie powróci, fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć własną pełnometrażową kontynuację jego przygód, która będzie zgodna z oficjalną linią czasową. Ma to być list miłosny do uwielbianej serii, który będzie dostępny za darmo dla społeczności zrodzonej wokół Piratów z Karaibów.
Fanowski film nosi tytuł Pirates of the Caribbean: Secrets of the Lamp i jego premiera jest planowana na 2027 rok. Twórcy chcieliby pokazać swój film w kinach, podczas konwentów oraz w mediach społecznościowych, kiedy już będzie gotowy.
Fabuła Pirates of the Caribbean: Secrets of the Lamp będzie dotyczyła poszukiwań Lampy sekretów, którą znaleźć chcą Jack, Angelica oraz nieustępliwy kapitan Maynard. Znajomi sojusznicy oraz wrogowie powracają, zawiązują się nowe więzi, a morza skrywają moce, z którymi nie mierzył się jeszcze żaden pirat. Film ma trwać 2,5 godziny, a sceny do niego są kręcone w całej Europie.
Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Pirates of the Caribbean: Secrets of the Lamp.
Prace nad tym ogromnym projektem rozpoczęły się w 2022 roku i na przestrzeni lat rozrastał się do coraz większych rozmiarów wraz z nowymi osobami na pokładzie. Twórcy planują w tym roku zakończyć zdjęcia i zająć się postprodukcją z nadzieją, że już w przyszłym roku uda im się pokazać efektami swoich prac. Na ten moment ukończono 65% prac nad filmem.
To w pełni fanowski projekt, który otrzymał rekomendację od Kevina McNally, czyli filmowego Joshamee Gibbsa.
Reżyserem i scenarzystą Pirates of the Caribbean: Secrets of the Lamp jest Adam Slemmer, którego w filmie zobaczymy w roli Jacka Sparrowa. Poza nim w obsadzie są m.in.: Alexandra Juhasz (Angelica), Vazul Magyar (kapitan Robert Maynard), Aron Benesovits (Joshamee Gibbs) oraz Andras Adam Bori (Scrum).
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Film:A Karib-tenger kalózai: A lmps titka(Pirates of the Caribbean: Secrets of the Lamp)
przygodowy, fantasy, akcja
1

Autor: Edyta Jastrzębska
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.