Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 29 czerwca 2020, 08:44

autor: Aquma

Koncepty PS5 inspirowane Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima i Horizon: Forbidden West

W sieci pojawiło się kilka fanowskich wizualizacji, prezentujących fikcyjne kolekcjonerskie wydania PS5 powiązane z grami Cyberpunk 2077, Horizon: Forbidden West i Ghost of Tsushima.

Koncepty PS5 inspirowane Cyberpunk 2077, Ghost of Tsushima i Horizon: Forbidden West - ilustracja #1
Cyberpunkowe PS5 może się podobać.

W sieci pojawiło się kilka wizualizacji PS5 powiązanych z niedawno zapowiedzianymi lub nadchodzącymi grami – a konkretniej Cyberpunkiem 2077 oraz Horizon: Forbidden West. Trzeba przyznać, że konsole prezentują się bardzo atrakcyjnie – nie miałbym oporu przed umieszczeniem takiej skrzynki pod swoim telewizorem (lub raczej obok niego, zważywszy na rozmiar). Zresztą, sami rzućcie okiem.

Mamy też podobny koncept inspirowany produkcją, której premiera nastąpi już za kilka tygodni – mowa o Ghost of Tsushima, czyli przygodowej grze akcji osadzonej w realiach feudalnej Japonii, stworzonej przez studio Sucker Punch.

Prace zostały stworzone przez brytyjskiego artystę, który publikuje swoje dzieła pod ksywami POPeART oraz XboxPope. Tutaj znajdziecie jego konto na Instagramie.

Przypominamy, że wygląd bazowego modelu konsoli PlatStation 5 został ujawniony kilka tygodni temu. Wówczas zapowiedziano także szereg gier, które trafią na tę platformę, takich jak Gran Turismo 7, Spider-Man: Miles Morales czy Ratchet & Clank: Rift Apart. PS5 nie ma na razie konkretnej daty premiery, ale pojawi się na rynku w tym roku.

  1. PS5 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach